Baywa Obst

Kressbronn

Opinie o Baywa Obst

Były szczęśliwy pracownik 2013-08-07 08:09:14
Praca fajna, tylko jeśli jesteś osobą słabą psychicznie to nie jedź, zgnębią cię tam karierowicze, którym od kontraktow we łbach się poprzewracało!!!! Poza tym szef, [usunięte przez administratora] . też nie pała sympatią do Polaków, co innego obiecując, a co innego robiąc. Generalnie nie polecam
nN 2013-09-27 15:11:06
zgadzam sie w 100% z przedmówcą!!! praca jako praca- lekka, fajna ogólnie da sie wytrzymac na kazdym stanowisku!! najgorsi są ludzie, szczególnie kontraktowcy ale takze ,,polscy niemcy i niemki,,!! jest tam pani ,,tłumaczka,,ktora przetlumaczy ci co chce i oczywiscie nie bezinteresownie nie wspominając o dyskrecji. wszyscy wszystko wiedzą zanim jeszcze cokolwiek zrobisz! ogólny NIEŁAD I CHAMSTWO!!!
Opinie 2016-02-16 21:02:29
Macie rację też tam byłem chorzy ludzie
SZef 2016-03-26 12:18:47
sobolewska baumanka i inne scierwa psuja atmosfere praca moze byc
anima 2016-05-22 21:19:32
zupełnie nie rozumiem dlaczego przyjacielu w jakikolwiek sposób jest dla ciebie istotna atmosfera pracy w takiej branży, nie to się liczy. a praca jest tylko w Kressbronn czy w innych miejscowościach również?
Jacekkor 2016-11-30 19:42:07
Dramatycznie wysokie ceny środków,nawozow. Po prostu brak narzędzi do pracy. Nie robisz planu, a cieżko robić przy takich warunkach - redukcja pensji i juz zarabiasz jak w normalnej firmie. Błędem zycia było pójście tam
Zostaw swoją opinię o Baywa Obst - Kressbronn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baywa Obst