pool werk i para pool

Krzyż

Opinie o pool werk i para pool

vonvik 2010-05-08 09:38:18
biura te lub biuro(dwa w jednym) prowadzi działalnośc podlegającą pod prokuratora za załatwienie pracy koordynator (usunięte przez moderatora) i jego pomagierzy pobierają 1500 euro często bywa że po spłaceniu tej kwoty pozbywaja sie człowieka aby był ruch w interesie dodatkowo wsród pracowników są ludzie którzy dostają coś z tego haraczu w skutek czego są oni zainteresowani abyś długo nie popracował .
oszukany 2011-04-14 02:37:40
ziomus krece afere w tej sprawie i to gruba ale potrzeboje pomocy ludzi aby wygrac z tym (usunięte przez moderatora)
ja 2013-01-18 13:35:58
uwaga kto tam miał firme jedno osobowa jest zadłużony w balastingu
ja 2013-12-05 22:40:32
pracowalem w tej firmie i do dzis nie wiem jak mam odzyskac pieniadze za nadgodziny i nocki menadzer [usunięte przez moderatora] i jego kolesie sciagali tzw haracze okradali w zywe oczy pomijajac to ze dochodzilo tez do rekoczynow oni nie musieli pracowac to my polacy ich utrzymywalismy powinni za te krzywdy dostac surowe kary
darek 2013-12-18 17:23:37
ja ci moge pomuc
nowa 2014-01-04 22:43:14
witam pracowalam w tej firmie i chetnie odzyskalabym pieniadze ktore bral robert a takze niezaplacone nadgodziny urlopowe i praca w godz nocnych
kris 2014-01-21 15:24:12
Pracowałem w tej firmie puł roku,bo dłużej sie nie dalo!!praca była znosna ale warunki na tym hotelu to juz masakra!!!3/4 ludzi do degeneraci...sa tez normalni ale oni mają juz stalki na robote i swoje pokoje.(usunięte przez administratora)
werki 2015-01-08 14:25:20
co się stało z pieniędzmi o których piszecie?Dlaczego nie zostały wypłacone, czy jakaś umowa dzieki której możecie to udowodnić istnieje? zastanawiajace jest dla mnie w jaki sposób można nawiązac współpracę z tą firmą, jak i gdzie przekazać im swoje zgłoszenie? czy jakaś profesjonalna rozmowa o pracę wchodzi w grę, bo jest mowa o tym że biorą kogo się da....Jak to wszystko u nich wygląda?
łydka 2015-01-26 14:35:08
witam panowie kto ma aktualny telefon z pool werk
za podanie nr telefonu do firmy w oss bardzo dzięki
były pracownik firmy mieszkałem na nuland 4 lata
omijaj z daleka 2016-06-27 12:36:48
jak nie chcesz być wydymany to omijaj z daleka tą pożal się Boże firme. robercik ta spasiona świnia okradnie cie, na początku będziesz dymał dzień noc do roboty bo trzeba mu haracz zapłacić , a potem coraz mniej i mniej a traktują tam ludzi jak szmaty albo gorzej a jak coś fikniesz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cie w środku nocy na kopach (sam widziałem wiem co mówie). warunkiw hotelu masakra, ludzie większość to zjeby i debile pracujący za 200-300 euro reszta dla roberta bo on sobie kary wymyśla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
DDD 2016-07-03 10:32:01
Wow @omijaj z daleka widzę, że ktoś ci tutaj chyba nieźle za skórę zalazł skoro wypisujesz takie rzeczy..zastanawia mnie co miałeś wpisane na umowie skoro tak dużo pracowałeś
Zostaw swoją opinię o pool werk i para pool - Krzyż
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pool werk i para pool