SGSP Dział Administracyjno-Gospodarczy

Opinie o SGSP Dział Administracyjno-Gospodarczy

Marek 2015-08-13 14:28:58
Dopóki nie odejdzie obecna kanclerz dwojga imion nie ma co się tu starać o pracę, rozdmuchała biurokrację, brak planowania na przyszłość, mobing podwładnych, decyzje zeminia każdego dnia, poprawia wszytskich i wszystko na swój sposób co nie zawsze wychodzi na dobre, jak trzeba próbuje zmeniać dokumenty, traktuje swoich podwładnych jak ...., pracownicy pracują na sprzęcie przestażałym, jeśli w ogóle go mają, bez znajomości nic nie da się osiągnąć ani sprawnie pracować. Psychicznie bardzo wyczerpująca praca, gdyby nie nieniektórzy współpracownicy (dobrze, że jest ich wielu) to nie było by sensu tutaj pracować.
Pensje marne nawet jak na budżetówkę, mundurowi mają dużo lepiej.
Dariusz 2015-11-24 23:02:33
właśnie szukają zastępcy kierownika logistyki (mundurowego), kierownika właśnie "wykańcza" obecna kanclerz, ciekawe czy ktoś przyjdzie (nie jest to pierwsze ogłoszenie ale jakoś nikt nie przychodzi, a wystarczyłoby zmienić kanclerz) czy już proces rekrutacji ustawiony jest pod kogoś,
(kanclerz chyba nie ma już komu wydawać poleceń bo nikt nie chce z nią współpracować)
życzę sukcesów w rekrutacji
marek 2016-02-23 16:52:20
Kolejna oferta pracy, już nie na zastępcę kierownika logistyki (nie udało się), a tylko kierownika technicznego (obowiązki te same) ale wciąż z tą kanclerz na czele ... wiec obawiam się, że i teraz nic z tego nie będzie, gdyż ona wciąż szaleje ... chora osoba, furiatka, niszczy wszystkich z wyjątkiem męża.
Robert 2016-02-26 21:27:19
Ustawiony pod kogoś. Bo nikt ze szkoły nie przyjdzie, bo wie, że żadnej decyzji nie podejmie, bo ona będzie je podejmować, bez podpisywania niczego.
Wojtek 2016-03-03 21:35:37
Jest oferta na kierownika logistyki, zapraszam tych co lubią być mobingowani i nie mieć własnego zdania.
Ryszard 2016-04-02 11:08:41
Czekamy z niecierpliwością na nowego kierownika logistyki.
Czekamy też na zmianę Kanclerz bo dalej tak być nie może aby osoba z zarzutami niegospodarności, wciąż zatwierdzała wszystkie wydatki uczelni.
toni 2016-05-21 10:51:10
Cześć wszystkim. Wydaje mi się , że jeszcze kilka lat temu firma nie była gotowa na to , aby spokojnie radzić sobie w tej branży. W tej chwili jest zdecydowanie lepiej
Zostaw swoją opinię o SGSP Dział Administracyjno-Gospodarczy - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SGSP Dział Administracyjno-Gospodarczy