Opinie o Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szkoła Główna Służby Pożarniczej. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szkoła Główna Służby Pożarniczej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Referent w Szkoła Główna Służby Pożarniczej? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Jak szefostwo w Szkoła Główna Służby Pożarniczej? Spoko traktują ludzi?

Odp. Nowy wpis

Spoko, nie tak się uśmiechniesz albo coś powiesz i jesteś na wylocie.

Wiesiek

Uczelnia kształci strażaków, niestety kierownictwo nie ma podstawowego przygotowania by zarządzac działem kadrowym, technicznym,księgowym. Zatrudniani sa sami 'swoi' ludzie bez podstawowej wiedzy na danym stanowisku wazne by byli lojalni jak pieski. do tego sa dwa obozy kanclerz i komendanta a podwładni wiją sie by się odpowiednio ustawić by nie byc mobingowanym. jak ktos by chciał pracowac np w dziale administracyjnym czy technicznym to idealne miejsce by sie poopierdzielac i kawkowac cały dzien bo kierownicy są niekompetentni. w kadrach jest podobno mniejszy mobing odkad odeszła p. W. (przynajmniej pracownice nie chodzą zapłakane i roztrzęsione) ale jest nie lepiej bo rzadzi kanclerz a nie ma podstywowej wiedzy kadrowej. tak juz jest w budzetowce ze same 'spady' do pracy trafiaj bo ci pracownicy w prywatnej firmie nie mają racji bytu. a człowiek musi współpracowac z takimi osobami.

Gość Nowy wpis
@Wiesiek

Dzień dobry Zajrzałem z ciekawości na ten portal bo przejeżdżałem obok SGSP i z uwaga przeczytałem ten wątek. Pracowałem krótko jakiś czas temu jako pracownik cywilny. Ze smutkiem stwierdzam że się nic nie zmieniło od ponad 2lat. Potwierdzam tylko to co autor opisał powyżej. Od siebie tylko dodam że zarządzającym mundurowym trochę myli się rozkaz ze zdrowym rozsądkiem. Zarządzać procesami trzeba umieć i mieć do tego predyspozycję. Tytuły naukowe i belki na pagonach tego nie zastąpią. Pozdrawiam

Czy firma SGSP Dział Administracyjno-Gospodarczy w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Arek

zartujesz? nie moga przygotowac szkolenia z edoka na którym trzeba pracowac robiac wszystkie papiery

Firma Szkoła Główna Służby Pożarniczej w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Referent techniczny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Ryszard

Czekamy z niecierpliwością na nowego kierownika logistyki. Czekamy też na zmianę Kanclerz bo dalej tak być nie może aby osoba z zarzutami niegospodarności, wciąż zatwierdzała wszystkie wydatki uczelni.

toni

Cześć wszystkim. Wydaje mi się , że jeszcze kilka lat temu firma nie była gotowa na to , aby spokojnie radzić sobie w tej branży. W tej chwili jest zdecydowanie lepiej

Wojtek

Jest oferta na kierownika logistyki, zapraszam tych co lubią być mobingowani i nie mieć własnego zdania.

Robert

Ustawiony pod kogoś. Bo nikt ze szkoły nie przyjdzie, bo wie, że żadnej decyzji nie podejmie, bo ona będzie je podejmować, bez podpisywania niczego.

marek

Kolejna oferta pracy, już nie na zastępcę kierownika logistyki (nie udało się), a tylko kierownika technicznego (obowiązki te same) ale wciąż z tą kanclerz na czele ... wiec obawiam się, że i teraz nic z tego nie będzie, gdyż ona wciąż szaleje ... chora osoba, furiatka, niszczy wszystkich z wyjątkiem męża.

Dariusz

właśnie szukają zastępcy kierownika logistyki (mundurowego), kierownika właśnie "wykańcza" obecna kanclerz, ciekawe czy ktoś przyjdzie (nie jest to pierwsze ogłoszenie ale jakoś nikt nie przychodzi, a wystarczyłoby zmienić kanclerz) czy już proces rekrutacji ustawiony jest pod kogoś, (kanclerz chyba nie ma już komu wydawać poleceń bo nikt nie chce z nią współpracować) życzę sukcesów w rekrutacji

Dopóki nie odejdzie obecna kanclerz dwojga imion nie ma co się tu starać o pracę, rozdmuchała biurokrację, brak planowania na przyszłość, mobing podwładnych, decyzje zeminia każdego dnia, poprawia wszytskich i wszystko na swój sposób co nie zawsze wychodzi na dobre, jak trzeba próbuje zmeniać dokumenty, traktuje swoich podwładnych jak ...., pracownicy pracują na sprzęcie przestażałym, jeśli w ogóle go mają, bez znajomości nic nie da się osiągnąć ani sprawnie pracować. Psychicznie bardzo wyczerpująca praca, gdyby nie nieniektórzy współpracownicy (dobrze, że jest ich wielu) to nie było by sensu tutaj pracować. Pensje marne nawet jak na budżetówkę, mundurowi mają dużo lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Główna Służby Pożarniczej - Warszawa

Szkoła Główna Służby Pożarniczej
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Juliusza Słowackiego 52/54
    01-629 Warszawa