VES PLOTER s.c.

Opinie o VES PLOTER s.c.

admin 2015-07-14 06:56
Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie VES PLOTER s.c.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!
Kamil 2017-05-31 15:09
niepolecam, bardzo niezetelna firma - zmuszali mnie abym wciskał klientom beznadziejne chinskie plotery Xenons jako japońskie o nazwie Naniwa... ponieważ nikt nie chciał kupować tego badziewia to nie zaplacili za prace!!! tragedia
lodz 2017-07-04 17:47
Niestety muszę się podpisać pod tą opinią!Kupiłem ploter UV 2 lata w leasingu i nie działa od samego początku co do pracowników to bardzo słabo wyszkoleni i pewnie słabo opłacani albo jedno i drugie.
Ula 2017-10-01 19:17
Nie wiem skąd te negatywne opinie na temat tej firmy?! chyba zapewne dlatego, że jak od 6 lat pracuje w tej firmie, nie pamiętam, aby pracował w niej ktokolwiek o imieniu Karol ;)

Pracuje w firmie VES PLOTER od 2012r., osobiście polecam tego pracodawcę z czystym sumieniem.

Przez te lata pracy nigdy mi się nie zdarzyło, abym nie otrzymała wynagrodzenia „na czas” czy żebym do czegokolwiek była zmuszana, a zwłaszcza do nieuczciwości w stosunku do klientów.

Pracodawca wiarygodny, rzetelny, uczciwy. Umowa na czas nieokreślony. Podejście do pracownika „podmiotowe” a nie „przedmiotowe”, takich pracodawców na dzisiejszym rynku pracy jest już niestety coraz mniej .
Zostaw swoją opinię o VES PLOTER s.c. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VES PLOTER s.c.