LUKA łukasz wtorkowski

Poznan

Opinie o LUKA łukasz wtorkowski

łysy 2010-05-09 09:39:01
Chcę się przyłączyć do wypowiedzi przedmówcy.
Dokładnie tak działa ta firma. Dla jego kosztów założyłem działalność dla lewych faktur. Po zwolnieniu mnie z pracy zostałem z długiem w zusie, nie tyko ja mam do zapłaty inni również. Przestrzegam przed tą firmą.
Pozdro
chuck 2013-01-01 15:27:40
W tej firmie się w ogóle ludzi nie szanuje [usunięte przez moderatora]Najlepsze czego udało mi się dokonać to zwolnić z stamtąd. Na szczęście miejsce gdzie po tym trafiłem to jak z bagna do raju i Ci dobrze zapłacą i co najważniejsze jesteś szanowany i w ogóle dużo lepiej.
leo 2013-08-08 08:48:48
chłopcze szukaj sobie innej roboty z pełnym zusem bogatym socjalem i gdzie będziesz szanowany
messi 2013-08-25 12:22:13
Co z tego ze zarobisz z 2 czy 2,5 tys. jak i tak masz niski zus, brak możliwości awansu. Posłuchaj co radzą ci koledzy wyżej. Naprawdę jest dużo firm innych lepszych firm.
messi 2013-09-08 12:29:42
Za tą kase w tej firmie to ty sie narobisz jak osioł, w firmie ważna jest też atmosfera, a tam była fatalna, nie na darmo ludzie się wypowiadają na tych forach i udzielają opini, gdzie indziej zarobisz więcej i w lepszej atmosferze, ale do ciebie decyzja należy.
tyci 2014-03-04 20:00:10
Co do tego pracodawcy mogę tylko napisać iż na sześciu rudych jest siedmiu fałszywych
boss 2014-06-21 18:06:41
Myślę że ta wina zarządu.
alvaro 2014-09-28 21:08:27
Karmi - Pracowałeś tam?
Modlik 2015-01-10 12:31:42
Trzeba przyznać, że firma bardzo długo trzyma się na rynku, chociaż powinni już dawno temu zająć się swoją stroną internetową http://www.luka.net.pl/ Zastanawiam się tylko czy właściciel wszystko sam osiągnął działając głównie w pojedynkę czy zatrudnia jednak sporo pracowników. Prosiłbym o informacje, czy trudno jest się do nich dostać.
spawacz 2015-03-02 11:57:15
Na monter łatwo się dostać
brak chętnych oficjalnie najniższa krajowa. Do ręki 3-4.5 tys. Zł na 250-350 godzin miesięcznie
spawacze podobnie najniższa krajowa i jak godzin na czas kasz to 5-6 tys. Płatne w oczywiście w w kilku ratach
spawacz 2015-05-03 10:40:31
Jest tylko jedna zmiana od 7 do 15 +nadgodziny.
nie ma żadnej rotacji na stanowiskach spawacz jest od spawania a monter zy robią całą resztę .

Gustaw 2015-05-03 11:00:39
Prawdę piszesz ze to ciężki kawałek chleba. Zarobki były by satysfakcjionujace jak by były w pełni opodatkowane.
Na emeryturę ci się to zapewne nie przyda Ale jakby co . Jak myślisz o swojej rodzinie jak ciebie zabraknie. To w formie przypomnienia RENTY RODZINNE SĄ NALICZANE PO STAREMU . jak nie zdążysz dzieci odchodząc.a umrzesz sobie będzie dla nich istotne ile miałeś brutto.
Jak będziesz miał szczęście i dożyjesz emerytury to będziesz miał możliwość sobie jeszcze dorobić.
Były 2016-05-15 10:38:43
Czyżby Luka chciała aby jakiś były pracownik wrócił ? Ponoć to same lenie, nygusy i pijoki
Życzliwy 2016-05-15 10:58:50
Jak ma wrócić to pewnie bryndal powie Blademu Mańkowi albo Darkowi aby onego namówił do powrotu.
Bo Bryndalowi to nie wypada
dfvb 2016-06-24 13:29:56
@łuk wiesz co chyba nie ma teraz od nich zadnych nowych ofert pracy ale jezeli faktycznie ejstes zaitneresowany to mozesz sprobowac sie z nimi skontaktowac
Zostaw swoją opinię o LUKA łukasz wtorkowski - Poznan
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUKA łukasz wtorkowski