logo KONSULTO

KONSULTO

Lubin

Opinie o KONSULTO

perykles 2013-07-17 08:37:31
byłem przedstawicielem terenowym firmy.

wyslalem kilku ludzi na szkolenie, a faktur ze szkolen ni widac ni slychac... pan [usunięte przez moderatora] i pan od fundacji od blixpowerow i kazda inna osoba z firmy zbywala mnie jak trzeba. A szkoda bo ukrecilbym im [usunięte przez moderatora]:)

poza tym za kazde szkolenie pracownikow to PRACOWNICY maja placic.
przeszkolony 2013-07-17 20:23:20
stary tu chodzi o to aby na szkoleniach zarabiać i tyle, a jak coś sprzedasz to się łaskawie podzielą 10% a inni po 20 i 30% czyli jest 60% marży chyba?
perykles 2013-07-18 08:56:33
o tak dokladnie, na szkoleniach zarabiaja.

i laskawie dziela sie zarobkami z 'energetycznej lawiny'
dobrze przeszkolony :-) 2013-08-20 19:15:03
przeszkolony - 2013-07-17 20:23:20

Stary,jak mogłeś być przeszkolony skoro nie znasz tabeli prowizyjnej.
To są treści frustratów,którzy nie potrafią zorganizować sobie pracy mając narzędzia w ręku.
Podejrzewam,że czas wykładów spędziłeś w barze. Notabene znakomity stół szwedzki oraz ogólnie jedzonko i napitki w Mikorzynie ( celujący).
Wszystko warte pieniędzy zapłaconych za szkolenie.
megi37 2014-05-19 14:04:17
Też byłam w Mikorzynie.Szkolenie takie sobie(za duże tempo, jak dla mnie i za dużo ogólników), hotel całkiem ładny.Ale porównajcie sobie ceną za dobę w hotelu z ceną szkolenia.To,że Konsulto zarabia na szkoleniach, to rzecz oczywista.Biorą wszystkich jak leci. Ja sprzedawałam u nich już przed szkoleniem.Jak pojechałam do Mikorzyna, to wiecie, co dostałam jako bonus za podpisanie sześciu umów?Długopis.... Taki, jaki można kupić w sklepie za 5 zł.Z moim imieniem i nazwiskiem.Żenada...
TRZMIEL 2014-08-05 13:05:09
Widać po wypowiedziach komu niczego nie udało się osiągnąć.
Szkolenie super, otrzymana wiedza bezcenna, pomoc firmy po szkoleniu na każde zawołanie. Dzięki Konsulto w szybkim tempie zarobiłem ponad 10 tys. i kolejnych klientów mi nie brakuje. Za szkolenie zapłaciłem 986 zł (dwu dniowy wypas w extra hotelu) po pierwszych dwóch klientach otrzymałem zwrot kosztów szkolenia.
Firma rozlicza się solidnie i uczciwie co do grosza.
KONSULTOkadk 2014-11-26 21:16:19
DO OSOBY KTÓRA TWIERDZI ŻE PODPISAŁA SZEŚĆ UMÓW NA ENERGIE,DOSTAŁA DŁUGOPIS.KTO PISZE TAKIE GŁUPOTY,OSOBIŚCIE SPISAŁEM TRZECH DUŻYCH KLIENTÓW NA ENERGIĘ I OTRZYMAŁEM SOWITA PROWIZJĘ KTÓRĄ MOGĘ PORÓWNAĆ Z PENSJĄ PANI Z BIEDRONKI KTÓRA
MUSIAŁA BY PRACOWAĆ PONAD 19 MIESIĘCY ,A JA TO ZAROBIŁEM W TRZY DNI
czeslaw 2014-11-26 21:32:30
kuj-huj 2015-03-06 12:50:36
Ta firma to jakaś kpina na szkoleniach sami do końca nie wiedza o czym mówią. Awansują samych tł...kó... z gęby widać że to banda oszołomó.... który napychają sobie kieszenie dzięki pracy innych i szkoleniami. Jedyne co trzeba przyznać że dobrze to wykombinowali jak z ludzi zrobić murzynów za garść ryżu patrząc z boku na tą cała niby ich firmę. Odszedłem od naciągaczy i wszyscy tam pracujący, obecnie i kiedyś mogą tylko pomarzyć o takich zarobkach jak osiągam na swoim.
Paweł 2015-05-21 17:08:51
Jestem nabitym w butelkę klientem firmy Konsulto. Tuż przed 24 kwietnia obiecywali, że projekt koncepcyjny elektrowni, będę mógł użyć w BOŚ pod wnioskiem o kredyt. Niestety BOŚ nie przyjął tego projektu, gdyż nie spełniał wymagań formalnych BOŚ. Przestrzegam przed wpłacaniem pieniędzy z góry co już samo w sobie jest podejrzane. Usługa polega na przesłaniu PDFa niepodpisanego przez Projektanta i nazywają to Projektem Koncepcyjnym, którego jedynym możliwym wykorzystaniem było uzyskanie dotacji z BOŚ. Na moje żądanie poprawienia projektu milczą i nie odzywają się, na żądanie zwrot części kasy milczą (projekt nie przeszedł przez BOŚ). NIE POLECAM, ODRADZAM - chyba że masz do zutylizowania nadmiar gotówki.
Adam 2015-05-27 06:03:34
JA tak samo wyrzuciłem zł-próbuję dzwonić do dyr. tej firmy-nie odbiera. A właśnie on robi te projekty.
CZESŁAW 78 2016-01-10 20:22:25
DROGI PAWLE TWIERDZISZ ŻE SZKOLENIE KONSULTO TO KPINA I PRACUJĄ TAM MURZYNI I BANDA KRETYNÓW.
NIE ZGODZĘ SIĘ Z TOBĄ ,PONIEWAŻ BYŁEM NA TYM SAMYM SZKOLENIU CO TY I JA WIDOCZNIE SIĘ SKUPIŁEM NA POZYSKANIU WIEDZY OD OSÓB KTÓRZY MAJĄ EFEKTY W TEJ FIRMIE A TY WIDOCZNIE MYŚLAŁEŚ TYLKO O OBFITEJ KOLACJI,DOBRZE SOBIE WYPIĆ I EWENTUALNIE COŚ ZALICZYĆ .......
W KONSULTO MOŻNA DOBRZE ZAROBIĆ POD WARUNKIEM ŻE SIĘ WEŹMIESZ ZA SIEBIE,FIRMA PODAJE CI WSZYSTKIE NIEZBĘDNE NARZĘDZIA TYLKO TRZEBA UMIEĆ Z NICH KORZYSTAĆ.DAM CI RADĘ NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM TO ZROZUMIESZ REGULAMIN FIRMY KONSULTO A NIE PISZESZ TAKIE BZDURY ,TO ŚWIADCZY O TWOIM ILORAZIE INTELIGENCJI OBWINIAJĄC ICH A NIE SIEBIE .......
CZESŁAW 78 2016-01-10 20:48:33
SPROSTOWANIE [to do ciebie nie do PAWŁA ]
W KONSULTO MOŻNA DOBRZE ZAROBIĆ POD WARUNKIEM ŻE SIĘ WEŹMIESZ ZA SIEBIE,
TO ŚWIADCZY O TWOIM ILORAZIE INTELIGENCJI OBWINIAJĄC ICH A NIE SIEBIE .......
kazik 2016-01-11 21:48:24
A czy Pan zapoznał się z umową ? Umowa na wykonanie projektu koncepcyjnego to nie jest wniosek na PROSUMENTA ! Miej Pan pretensję do swojego przedstawiciela, który tak samo jak Pan nie umie czytać ze zrozumieniem.
Solidna firma bez dwóch zdań, poprosiłem papiery do Bosia, to mnie ich przygotowali.
czmiel2012 2016-05-21 08:41:18
CZEMU ZAWSZE JAKIEŚ PRETENSJE MAJĄ OSOBY KTÓRE SIEDZĄ CAŁY CZAS PRZED KOMPUTEREM I NIE POTRAFIĄ COŚ W SWOIM ŻYCIU ZMIENIĆ.
BYŁEM NA SZKOLENIU W KONSULTO -Z MOJEGO PUNKTU WIDZENIA TO BYŁO BARDZO PROFESJONALNE SZKOLENIE I NIE ŻAŁUJE ŻE ZAINWESTOWAŁEM CZAS I KAUCJE(500).
PONIEWAŻ DZIĘKI WIEDZY KTÓRA OTRZYMAŁEM I WSPARCIU OD LIDERÓW TEJ FIRMY, ZAROBIŁEM W PIERWSZYCH TRZECH TYGODNIACH POKAŹNA SUMKĘ I ZWROT KAUCJI .
PODSUMOWUJĄC TO JEST PIERWSZA FIRMA Z KTÓRA SIĘ SPOTKAŁEM W KTÓREJ SĄ TAK PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY I NIE SĄ NARZUCANE JAKIEŚ LIMITY PRZEROBOWE.
PIERWSZYCH TYGODNIACH JAK MIAŁEM Z CZYMŚ PROBLEM ZAWSZE MOGŁEM LICZYĆ NA WSPARCIE SZEFÓW FIRMY I KROK PO KROKU ZOSTAŁEM WSZYSTKIEGO NAUCZONY I SIĘ USAMODZIELNIŁEM.TO SZKOLENIE ODMIENIŁO MOJE ZYCIE NA LEPSZE - POLECAM NASTĘPNE PRZED WAKACJAMI 25-26 CZERWCA 2016 POD POZNANIEM I NIE WYOBRAŻAM SOBIE TAM NIE BYĆ .......
denis 2016-07-03 12:23:10
Dokłądnie wystarczy umiejetnie przeczytac wszystko i pozniej nie ma takich niespodzianek, poza tym gdyby była to nie kompletna firma to raczej już ktoś by zajął się nią
Zostaw swoją opinię o KONSULTO - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONSULTO