Soudal Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Soudal Sp. z o.o.

Hej, Rozpatrują jeszcze CV na dolnośląskie ? Był ktoś już na rozmowie?

zainteresowany
@Kandydat

podbijam pytanie czy rozpatruja CV tylko, ze Lubuskie?

inna branża

Chciałbym realnie zapytać czy ktoś z doświadczeniem zatrudnia się za 2,5k netto ? 3,5 do 4k netto ? Przecież to ochłapy 3 do 4k netto to się w kiełbasie czy innych napojach zarabia. Chociaż jeżeli tak słabo płacą nie dziwię się jaki jest poziom pracowników i waszych wypowiedzi. Mentalność na poziomie karierowiczów z FMCG (usunięte przez administratora)

Sł.Bu

Słuchy chodzą ze w oddziale pomorskim i kujawsko pomorskim grasuje sprzedawca kolegów z oddziału. Chyba za ten wyczyn nie został odpowiednio nagrodzony ????nie dostał awansu i się rozchorowal ????.

Byłyorqcownik
@Sł.Bu

Chciałbym cię zmartwić kolego. Nie tylko w tym dziale ale w KAŻDYM jest czlowiek donosiciel. Taką politykę prowadzi i zawsze prowadził (usunięte przez administratora). Opiera się zazwyczaj na najbardziej tępych pracownikach, którzy zdają sobie sprawę z tego, że bez wsparcia nie mogą konkurować ani pracowitością ani kwalifikacjami. Codziennie (usunięte przez administratora)przeprowadza rozmowy z takimi klauna i dobrze się przy tym bawi. Przypadkowo byłem świadkiem takiej właśnie narady. Także teges. Ta firma jest niereforkowalna

Psb

Kolejny pracownik po 20 latach się zwolnił

Men
@Psb

A kto taki się urwał? Lepiej późno niż wcale...

Przedstawiciel Handlowy

Ogólne pytania co się robiło w poprzednich pracach, jaki teren obsługiwało, dlaczego się zrezygnowało z poprzedniej pracy, ogólne informacje o sobie. Niestety podejście kierownika ze śląska bardzo słabe ,ponieważ informuje że dostaniemy odpowiedz zwrotną co do rozmowy a nic takiego nie ma miejsca ( Jak tak wygląda podejście całe firmy Soudal do pracowników to może i lepiej że nie dostałem zatrudnienia) Jest to bardzo mało profesjonalne podejście i firma Soudal( powinna zwracać uwagę na takie szczegóły ,ponieważ psują takim lekceważeniem markę.

Nie ma takich pytań

Jak jest z awansem w Soudal Sp. z o.o.?

Nie ma czegos takiego dla normalnych PH tylko dla wybrańców dyrektora aż strach pomyśleć co trzeba zrobić żeby dostać awans jak widać sprzedanie kolegów nie wystarcza

A co to sie stalo na Gdyni? Osoba ktora podpierdzielila kolegow jest na wypowiedzeniu? Nowy kierownik juz podial dzialania?

Keepcalm
@Nowy

Nie, chłopak dostał propozycje pracy za jak się dużo lepsze pieniądze i podziękował za współpracę.

@Keepcalm

Tak napewno. a co ma powiedziec. Zbiegl jak szczur bo go nie wybrali na ko i dlatego szukal. Nie koloryzujmy rzeczywistosci

Alfons
@Nowy

Przytomnie uciekl bo nie będzie robił za 2500 i nie ma co tu koloryzować bo gdzie by nie poszedł dostanie większa kasę niż w soudalu a Was wszystkich dalej bolą tyłki bo ze stołka się spadło i teraz trzeba pracować a nie brać kasę ze siedzenie w KFC tyle czasu minęło(usunięte przez administratora)

A może czas zakończyć tą przepychankę słowną , która i tak niczego nie wnosi. A prawda jest taka że dyrektor chciał się pozbyć ludzi bo tak robi i wykorzystał słabe ogniwo kapusia . Po pierwsze nikt ich dyscyplinarnie nie zwolnił tylko odeszli sami bo nie chcieli pracować w takiej atmosferze. Jak zresztą ostatnio większość ludzi i po tej sytuacji i przed tą sytuacją. Jedyną wina jest tutaj to że dyrektor wykorzystał człowieka , który zdradził sowich kolegów z którymi robił to samo co oni zresztą ( od kiedy przedstawiciel nie ma prawa wypić kawy czy zjeść obiadu a to że grupa była na tyle zintegrowana i umiała się spotkać a swoje plany zrobić to ich sprawa) a nic mu się to nie zdało a jedynie obróciło tylko przeciw niemu . Skoro by tak źle pracowali to czemu nie wylecieli za to jak ktoś pisze nie wykonywanie planów ( a skoro mówisz że same się robią to dziwne bo teraz ten oddział od kiedy chłopaki odeszli jest ostatni w Polsce jakoś same się nie robią ) . A świat w gruncie rzeczy jest na tyle mały że każdy wie jak był obsługiwany przez Panów i jak ich klienci odebrali więc pracę dostali od razu propozycję. Z tego co się orientuję kierownik jest dalej na stanowisku kierowniczym . I każdy radzi bardzo dobrze sobie. Za to mogę Wam powiedzieć że firma straciła dużo i wesołej atmosfery to tu nie mamy i osoba która myślała że coś tym ugra straciła najwięcej opinie i myślę , że to będzie się za nim ciągneło dyrektor się śmieje i dalej robi swoje jak za długo się pracuje i chcesz podwyżkę to albo sam odchodzisz bo jej nie dostaniesz albo zgotuje Ci taką atmosferę że się zwalniasz. Nie liczą się wtedy obroty spadek sprzedaży liczy się ,że on osiągnął swoje. Więc przestanie snuć teorie spiskowe bo czasami sedno sprawy jest całkiem inne. A tu dopóki na stanowisku będzie pewna osoba to będzie się działo kosztem innych i kosztem firmy. A osoby , które ostatni od nas odeszły były naprawdę dobrymi pracownikami , i szkoda że odchodzić będą kolejni a góra tego nie widzi.

Serio
@pracownik

Czas skończyć masz racje ale ten wpis jest żałosny przypisanie sobie złota i laurek i cała wina to dyrektor ;) koniec tematu.

Truth
@pracownik

To dziwne, że kierownik pracuje zwłaszcza, że w grudniu 2019 Soudal zamieścił ogłoszenie na pracuj.pl, że szuka regionalnego kierownika sprzedaży do oddziału w Gdyni. Dziwne. Czyli chcieli go zwolnić, postraszyć, czy jeszcze coś innego?

@Truth

„Stary” kierownik został zwolniony we wrześniu ogłoszenie było w celu znalezienia nowego kierownika który został wybrany i już pracuje robi porządki ;)

Edward
@Gdynia

Czy w związku ze zmianami personalnymi w kadrze kierowniczej nastąpią jakieś modernizacje w pracy na przykład podwyżki pensji? Ciekawi mnie jak te zmiany wpłyną na zatrudnione w firmie osoby.

Truth
@Gdynia

To skoro jesteś tak dobrze zorientowany to odpowiedz, czy nowy kierownik jest z rekrutacji zewnętrznej, czy naboru wewnątrz firmy?

Niezależnyobserwator

Tak czytam sobie te wpisy o konkurencji i czytam również wpisy soudala. Doszło tu do dziwnej sytuacji jak się domyślam pracowaliście w jednym zespole w zespole gdzie lubiło sie pic jeść i integrować ale jakieś wyniki były to dlaczego doszło do rozłamu w grupie i pojawila się czarna owca która to wszystko zakończyła ? Może ta czarna owca robiła te wyniki pracowała jak należy a Wy przypisywaliscie sobie sukcesy ? A może czymś zdenerowaliscie czarna owce i już nie chciała być czarna owca a została baranem konfidentem ? Nie rozumiem tez wpisów po całej akcji wybaczcie ale coś tu nie pasuje czarna owca z jakimś kurczakiem piszą wpisy jakbylo a zwolnieni się wybielają ze tak nie było jednak we wpisać się gubią wystarczy przeczytać ze wpisy obronne tak naprawdę są wpisami pogrążającymi się kolejny wpis zaprzecza poprzedni. Wróćmy jeszcze do Jakiegoś kurczaka który nadaje na was a zapewne sam z Wami się trzymał a Wy z nim.. od miłości do nienawiści jeden krok ? To taki kurczak jest gorszy od tej czarnej owcy bo skoro czarna owca się zbuntowała ponieważ nie chciała pic jeść itd a kurczak jadł pil i pierdzial a nie został zwolniony to nie powinien się odzywać. Nie wiem co się u Was dzieje ale jest to naprawdę dziecinne skoro byliście prawie jak rodzina to wiadomo ze w każdej rodzinie są zgrzyty ale może warto porozmawiać bo zaczyna się robić słabo a w rynku ludzie o tym głośno rozmawiają.. zapewne czarna owca i kurczak maja swoje powody i osoby zwolnione również nie staje po zadnej stronie dodam jeszxze ze całkiem niedawno spotkałem czarna owce lub kurczaka odbyłem krótka rozmowe to nie będę powtarzał słów jakich używał ale strasznie nie podobało mu się zachowanie kierownika który ponoć bardzo wnikał w jego życie prywatne i manipulował wszystkimi w każdej plotce jest trochę prawdy także dam wam radę ogarnijcie się żyjcie dalej w nowych firmach z nowymi perspektywami i skończcie na siebie nadawać bo to z zadnej ze stron nie da nic dobrego

Slucham
@Niezależnyobserwator

To jak tak rozmawiales to czemu nie porozmawiasz z tymi co odeszli zeby miec pelen poflad a nie wysuwasz wnioski ze ktos lomus wchodzil w zycie prywatne. Z etego co widac to wpisy robi ktos ale nie ci co odeszli. Tak to wpisow wynika

Obserwator
@Slucham

Dlatego napisałem ze nie wypowiadam się za żadna strona pozdrawiam

Karol

Chłopaków z Gdyni wywalili a nie sami odeszli dostali propozycje ze albo sami odchodzą i dostaną normalny okres wypowiedzenia a jak się nie podoba to dyscyplinarka nikt nie pyskowal i wybrali pierwsza opcje. Sami z siebie nie odeszli zostali postawieni w takiej sytuacji a nie ze sami odeszli ludzie co za bzdury tu piszecie powinniście się cieszyć i dziękować ze mieliście 3 miesięczne odprawy a nie na zbity pysk bez grosza z dyscyplinarka a jesXze wam zle jakos nigdy nie mogliśmy się dogadać tylko w waszym zespole

Sławek
@Karol

Kurczak odpuść już sobie te komentarze i weź się do roboty bo kolejnym do usunięcia na liście przez dyrektora będziesz Ty. Kurczak z tego co kojarzę to w Soudalu pracuje się od 8 do 16 a nie do 13 ?. Daj spokój chlopakom. Uważaj na siebie bo zaraz będzie tworzyć się Twoja nie miła historia w Soudalu i na Twój temat będą pisać przykre i nieprawdziwe rzeczy.

Slawek
@Karol

Kurczak zgłosiłem dyrektorowi ze do domu przyjeżdżasz juz o 13 i nie odbierasz ode mnie telefonów. Może Ciebie czekać to co innych chłopaków. Weź się do roboty.

Serio ?

Pracuje już kilka lat jako PH. Nie narzekam, GPSów brak, wypłaty są różne, nie zarobiłem mniej niż 2,7k a zdażało się nawet po 5k (netto). Tylko trzeba robić by zarobić. Dodatkowo masz 7% od nowego klienta o ile w pierwszym miesiącu zrobi 1000zł. Nie ma mobingu ani wyzysku, pracuje Max 45-50tygodniowo (licząc, wszystkie prace papierkowe, telefony itd.) tylko, że czas pracy liczę od wyjścia z domu do czasu aż skończe wszystkie swoje działania juz w domu, więc brak dojazdów. Z autem służbowym nie ma problemu, używasz ile chcesz, jak chcesz w weekend zrobić 500km to tylko tankujesz za swoje, z wyjazdem zagranicę autem służbowym nie ma problemu. Oczywiście firma ma też swoje problemy i dziwne koncepcje. Jednak jest to firma rozpoznawalna a produkty dobrej jakości (Jak zawsze jest coś lepszego i gorszego) więc nie trzeba świecić oczami przed klientami. Jedynym problemem ze sprzedażą w ostatnich latach są braki na magazynie. Koledzy z Gdyni którzy tak płaczą zostali zwolnieni dyscyplinarnie za niewykonywanie obowiązków służbowych bo np cały dzień spędzali w Ikei na hot dogach. Także na ich opinie bym uważał. Koledze którego nazywają "kapusiem" się nie dziwię. Część premi jest liczona od tego jak radzi sobie oddział dlatego kiedy kilku nie pracuje to można się zdenerwować. Po tym jak wyszło, że oni tylko udają, że pracują firma trochę bardziej zaczęła kontrolować co się robię w czasie pracy ale wciąż nie ma to charakteru mobbingu (dodatkowy raport po wizycie). Prace polecam, nie jest idealnie ale nigdzie nie jest (przez kilka lat jak pracuje nikogo w oddziale nie zwolnili tylko dwóch odeszło - jeden na swoją działalność a drugi po lepsze pieniądze do innej branży).

Serio serio
@Serio ?

Koledzy z Gdyni maja poprostu ból tyłka po 5-6 lat nic nie robili kierownik na wszystko pozwalał a sprzedaż w większej części robiła się sama. Robota marzenie i kasa odpowiednia jak za nic robienie. To wiadomo ze będą się teraz uniewinniać i robić z siebie ofiary. Słyszałem ze PH z Gdyni jeżdżą teraz w penosilu i próbują odbijać klientów z soudala ale marnie im idzie ale pracują nie ma już śniadań w ikea i obiadów w kfc. A najbardziej tyłek boli byłego kierownika który podobno jeździ jako PH w jakiejś małej słabej firmie. Kierownik z Gdyni była to jedyna osoba w firmie z kierowników z którymi nie było kontaktu, jak były ważne spotkania to był zawsze chory i na wszystkich nadawał jaki on jest gość a reszta zła. Pewne informacje od chłopaka który to wszystko sprzedał i pozbył się ich. Także panowie dajcie spokój z tymi wpisami bo za niewinność nie wywalili was.

@Serio ?

Zwazalbym na slowa ktorych uzywasz. Ciekawe skad masz informacje o trybie zwolnienia? Zapytaj sie swojego kolegi kapusia czy tez niebyl na ikea. (usunięte przez administratora)

@Serio ?

Zacznę od tego , że może tym razem nie usunie nikt mojej opinii. Bo prawda jest taka że tu nikt nikogo nie zwolnił a ludzie odchodzą sami bo doprowadza do tego dyrektor. Odchodzili przed tą sytuacją i po tej sytuacji. A jedyny nie smak jaki jest w tej sprawie to taki że kolega , który myślał że ugra coś dla siebie tak naprawdę został wykorzystany aby zakapować , nic mu to nie dało a chłopaki radzą sobie bardzo dobrze bo jak ktoś pracuje to inni się po nich upomną. Z tego co się orietuję to kierownik jest dalej na stanowisku kierowniczym. A skoro ktoś tu pisze , że nie pracowali , że pili i jedli hihihi( jacy przedstawiciele się nie spotykają , gdzie tu jeszcze nie było biura gdzie można było przekazać czy przedyskutować sprawy firmy) to wytłumaczcie mi jak to jest że wcześniej byli jednym z lepszych oddziałów a teraz ten oddział jest na końcu i raczej tłumaczyć powinna się góra , która pozbywa się ludzi którzy chcą podwyżki po latach pracy. Skoro , źle pracowali to mogli ich zwolnić a nie wykorzystać słabe ogniowo aby popsuć atmosferę w zgranym zespolę , który chciał być wynagrodzony za swoja pracę. Prawdę napisał tylko ktoś poniżej nikt nikogo nie zwalnia ludzie odchodzą sami bo dyrektor do tego doprowadza, a konkurencja to wykorzystuje i bardzo dobrze skoro ktoś nie umie docenić pracowników. Więc może przestańcie snuć domysły bo cała sprawa i wszystko co się dalej dzieje w firmie ma drugie (usunięte przez administratora) Współczuje tylko chłopakowi jak go nazywacie kapusiem.Jakim trzeba być człowiekiem , żeby przez tyle lat integrować się z grupą robić to samo a potem myśleć , że uda się to obrucić przeciw kolegom . Ale to tylko świadczy jak cwany jest dyrektor , który go wykorzystał , żeby namieszać w grupie a jak słaba jest ta osoba i co teraz z taką opinia. Bo w firmie jest nie ciekawie odbierany i po co to było. Od kiedy tu pracuje przedstawiciele i kierownicy po ok 5 latach sami odchodzili . dyrektor zawsze znajdzie sposób aby sami odeszli. Przecież jakby kogoś trza było zwolnić to się wiąże z odprawą z odszkodwaniem itp. Więc lepie przestać wypłacać premie, namieszać w grupie, wysyłać na delegacje nie płacąc diet itd , aż masz dosyć i się zwalniasz sam. Więc przestanie się tu wykłucać i szykanować jak nie znacie sprawy od środka.

ExKo

Po wydarzeniach z ubiegłego roku nadszedł czas na powrót do rzeczywistości i wzniesienie się na wyżyny najlepiej podnośnikiem z firmy amar ;)

Orient
@ExKo

Dokładnie :) albo promować produkty firmy Pe... :)

Boy

Jesli jeden jest „były” to ok, może się nie nadaje, może mu nie wyszło, może go zwolnili etc... Ale jesli wszyscy są byli (a na przestrzeni lat również wszyscy kierownicy są byli) to chyba jest to zastanawiające i powinno skłonić do refleksji zarówno obecnych zarządzających jak i potencjalnych kandydatów...

Boy

A jakie to ma znaczenie skoro w firmie taki (usunięte przez administratora)

Ptak

Wróbelki w firmie ćwierkają ze duży wróbel odleciał po 18 latach ktoś coś wie ?

Orient
@Ptak

Tak. Odlecial bo stracil cierpliwosc. Ale podobno tez byly kolega kolegow z gdyni na KO startowal ...i nie wyszło :)

DBE

Firma podróbka :) Jak zabraknie tej znanej Holenderskiej firmy którą kopiujecie :) to wasz produkt manager chyba się targnie buhabuhabuhbahuab Jak tamci robili sylikony to wy jeszcze chyba po drzewach skakaliście ? Ale żeby nawet kolor kartonów k...a !!!!!! czy sposób otwierania !!!!! To ukazuje Waszą mierność :) Słabe w ... :)

Jolanta
@DBE

@DBE Widzę, lubisz sobie pożartować. Byłabym wdzięczna, gdybyś powiedział, czy w Soudal jest szansa pracy na część etatu?

Grzybek

Dajcie spokój temat kapusia już jest śmieszny i żałosny zarazem ludzie podszywają się pod innych kapusia dopadnie sprawiedliwość po co już drążyć temat każdy z chłopaków ma już nowa prace dodatkowo odprawy na soudalu się życie nie kończy

Zadowolony

Panowie robiliście wałki i za plecami Szydziliscie z dyrekcji to się was pozbyli . ..a kapuś swoją drogą i tak poleci Bo jaka firma taka świta.

@Zadowolony

Widze ze jsk zwykle. Wszyscy wiedza lepiej co bylo niz zainteresowani. Jakbys troche lepiej posluchal to bys wiedzial wiecej i ze szczegolami

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Soudal Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

PH

jak jestes za (usunięte przez administratora) to masz tu robote kolega z odzialu gdynia zalatwi

PH

Chcesz pracowac z karierowiczem koknfidentem ?

Arka
@PH

Nawet niedługo, to chyba sam kierownik :D

Puszek

Aktualnie przy braku kadrowym jeden????ale i tak poziom rozmów rekrutacyjnych żenujący jeżeli będzie ekipa z Wawy ...handlowcy przychodzą i odchodzą ale w tej firmie prawdziwych handlowców już brak.

Zostaw merytoryczną opinię o Soudal Sp. z o.o. - Cząstków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Soudal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soudal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soudal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Soudal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Soudal Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Soudal Sp. z o.o.