Soudal Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Soudal Sp. z o.o.

Widziałem ofertę na kujawsko-pomorskie , ktoś może powiedzieć jak wygląda sytuacja ? Jakie zarobki? Jakie auto ? Można jeździć prywatne? Jak kierownictwo? Można liczyć na pomoc na początku ?

@Zainteresowany

Nie oczekuj odpowiedzi, relacje na Pomorzu są tragiczne. Nie pracuje tam już jakiś czas, ale z tego co słyszę od chłopaków co tam się dzieję, to sam zaczynam się denerwować. Współczuję im tylko, że muszą się z nim użerać.

Pomorze

Pracowałem kiedyś na Pomorzu jeszcze przed afera z kierownikiem z Torunia to już z 10 lat będzie pracowało się przyjemnie nie było może wiele pieniędzy ale sama praca Ok a teraz nie wierze w to co czytam to teraz nie wiadomo który kierownik jest czy byl lepszy ten od hot dogów czy ten obecny

Czy w Soudal Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Antoś

Nie. Przynajmniej nie oddział Gdański. Kierownik to pomyłka. Robota przez wujka załatwiona to siedzi na ciepłej posadce i jest nie do ruszenia. Śmiało można powiedzieć, że jak psuł ten oddział tak psuje cały czas. Niedługo znów będą wolne wakaty :)

Prawda
@Antoś

Tragiczny typ , bez żadnych predyspozycji , który niszczy kolejny zespół . Chłopaki traktują go jak wroga i to bez przyczyny szczuje na innych zero wsparcia tylko żeby się wybielić przed Wujem Sebkiem . Dziwne odeszło już kilkanaście osób co chwile nowi i ciekawe gdzie może być przyczyna … ?

Typ
@Prawda

Jezusie brodaty???? co tam się wyrabia na tym Pomorzu? Ale widać że kierownik podpasowal "górze" a handlowcy się nie liczą. Która to już wymiana pH?????????

@Typ

Żeby Cię nie okłamać, podczas kadencji około 2 letniej kiero...tego pana. Przewinęło się dokładnie 8 którzy odeszli przez niego plus obecną 5.. To 13 handlowców, a z tego co ptaszki głośno śpiewają, będzie więcej :D podobno dopiero teraz tam się cyrk dzieje na tym oddziale i to oczywiście wymysł owego kierownika który robi chłopaka mocno pod górkę

Pomorze

Tragiczny typ , cały zespół jest przeciwko i to nie bez przyczyny . Oczernia i nadaje na chłopków żeby sam się wybielił . Zero predyspozycji do rządzenia zespołem non stop rotacje i dalej będą , ale oczywiście nie wiadomo gdzie przyczyna wujek ?

Przedstawiciel Handlowy

Ogólne pytania co się robiło w poprzednich pracach, jaki teren obsługiwało, dlaczego się zrezygnowało z poprzedniej pracy, ogólne informacje o sobie. Niestety podejście kierownika ze śląska bardzo słabe ,ponieważ informuje że dostaniemy odpowiedz zwrotną co do rozmowy a nic takiego nie ma miejsca ( Jak tak wygląda podejście całe firmy Soudal do pracowników to może i lepiej że nie dostałem zatrudnienia) Jest to bardzo mało profesjonalne podejście i firma Soudal( powinna zwracać uwagę na takie szczegóły ,ponieważ psują takim lekceważeniem markę.

Nie ma takich pytań

Dramat

Słowo w słowo prawda . Zakompleksiony człowieczek mocny w mailach . Posiada wszystkie cechy , których kierownik nie powinien . Wybiela się mailami , ze taki zapracowany jest a nic nie ogarnia. Równie dobrze można wziąć pierwsza lepsza osobę z ulicy i chyba więcej będzie widziała . Przychodzą nowi pracownicy i zamiast wspierać pomagać to odrazu podkreśla jaki jest ważny , same demotywująca maile i odsyła do ludzi z dłuższym stażem . Można pisać i pisać (usunięte przez administratora) !

Buks
@Dramat

Było wielu kierowników którzy pracowali wiele lat… zależało im na firmie, na wszystkim, czuli to, wręcz kochali… Trzeba było się ich pozbyć bo nie dali sobą sterować i nie poddawali sie mobbingowi… Dziś… z bólem można stwierdzić ze firmę tworzą ludzie ( tutaj TWORZYLI), a teraz tylko produkt sie broni

Mariusz W

Witam, Jutro mam rozmowę na PH. Jaka kasa, auto ? Czy warto? Proszę o szybka odpowiedz !! Dzięki z góry.

Xyz
@Mariusz W

Fiesta lub polo

Ad

Proszę o opinie o pracy jako PH Kasa, auto ?

Pracowity

Ja wyciągam ok 5500- 6000 netto , nie wiem skąd te śmieszne kwoty poniżej , No chyba ze siedzicie w domu i odbieracie co czwarty telefon od klienta ????

Aleksandra
@Pracowity

Cześć, napisałeś informacje o wynagrodzeniu, ale ja bym jeszcze chciała zapytać o coś innego. Jesteś pracownikiem firmy, więc na pewno dużo o niej wiesz. Powiesz proszę, czy ciężko tam o awans? Daj znać, jakie możliwości rozwoju oferują dla pracowników.

Hahahahah

Chyba na stare złote ;)

@Pracowity

Takie kwoty wyciąga kierownik regionalny!! Zapytaj się chłopaków jak dostają na dwa trzy dni zadanie premiowane żeby sprzedać dana ilość produktu. Przestań ściemniać o takich zarobkach no chyba że jesteś dupolizem pracującym na PSB

PRACOWNIK
@Aleksandra

Jak wejdziesz tam gdzie trzeba to moze i awans dostaniesz

Czy można liczyć w Soudal Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Nie

Piotr.

Jakimi autami, jeżdżą obecnie handlowcy?.

Pidzej

Jakimi samochodami jeżdżą handlowcy w Soudalu? Na jakie zarobki można liczyć na DIY?

Tentego
@Pidzej

VW Polo, zarobki minimalnie powyżej 3000 (z premią). Bez premii możesz liczyć na 2700-2800. Premia wypłacana na dziwnych warunkach tak ze nigdy nie wiesz czego się spodziewać.

Tentego
@Pidzej

VW polo l, podstawa poniżej 3000 na rękę. Premie wypłacane w setkach nie w tysiącach. 3500 miesięcznie to bardzo dobra wypłata w tej firmie

exph
@Tentego

jedyny plus polo bez gps i mozesz zupe z paliwa gotowac nikt nie rozlicza spalania i tankowan

Pewnie konkurencja , brednie
@Tentego

Minimum 5000 masz jak w banku , samochody to Audi a4 No limit atmosfera super .

Ciekawski

Jak wygląda praca na produkcji w Pionkach? Warto aplikować na stanowisko operatora? Jak z zarobkami?

Ciekawski

Bambo

Widzę ze znowu Soudal zapłacił i pojawia się w wynikach wyszukiwania na końcu i trudniej znaleźć ich profil... To świadczy o gowork - jacy są obiektywni. Jesli gowork nie zgadza się z ta opinia to proszę o merytoryczna wypowiedz na forum dlaczego powyższe fakty maja miejsce.

Alex

@Tentego a bez premii ?

Boy

Ooo gowork znowu usuwa opinie... znowu ilość się zmniejsza... Soudal Wam płaci?

pytanie

A co to się dzieje na oddziale Gdynia? i zwolnienia i odejścia 2 handlowców. tam ktoś ..wogóle...został :)

Noname
@pytanie

Po odejściu starej ekipy w 2019 ten oddział już się nie odbuduje..

zorientowany
@pytanie

A co to się dzieje w oddziale Toruń/Bydgoszcz ? :) zwolnili się chyba Wszyscy PH :) oczywiście to i tak na pewno byli słabi handlowcy i zapewne planowano ich wyrzucić :)

Ko
@zorientowany

Oczywiście jednego wywalili inni sami odeszli krzyż na drogę

Aleksandra
@Noname

Dzięki za podzielenie się opinią. Co masz na myśli przez to, że po odejściu dawnego zespołu (albo członków zespołu) ten oddział ,,już się nie odbuduje"? Coś się pogorszyło w Soudal? Jeżeli o to chodzi, to wyjaśnij proszę, co konkretnie zmieniło się na gorsze.

Noaletaktobylo
@Aleksandra

Ja sam nie wiem dokładnie pracuje w innym Oddziale i plotki były takie ze był fajny zespół zintegrowany itd ale KO zaczął szczuć ludzi i wtykał nos tam gdzie nie trzeba i jeden z jego PH nie wytrzymał i posprzedawal resztę ludzi i wszystkich wywalili. Od tamtej pory same młode wilczki co maja 19-22 lata pracują i nic nie ogarniają a ten konfident pracuje w greinplast teraz także ciężko mi oceniać nie byłem tam nie wiem jak było. Słyszałem Ze chłopaki się dobrze bawili a robić się nie chciało KO zaczął się palić tyłek i zaczął knuć wtedy się Zaczęło sypać.

@Noaletaktobylo

Słabo się orientujesz i bardzo się mylisz. Ten Ko to jeszcze jakoś spinał oddział. A dlaczego się rozsypał to wielokrotnie było już pisane. Jeden z kolegów został zwerbowany przez kierownika kierowników, który w każdym oddziale musi mieć ucho. Dostał obietnice, posprzedawał swoich kolegów ale okazało się że obiecanki zostały niespełnione. A teraz to jest nowy ko, który ślepo patrzy w kierownika kierowników i każde głupie i beznadziejne polecenie przerzucał na Handlowcow. Oczywiście wymagania z kosmosu a o jakiejś rozsądnej premii można tylko pomarzyć. Zresztą nie tylko tu handlowcy odchodzą, bo i w innych oddziałach też nie jest najlepsza atmosfera a i i nas każdy patrzy gdzie uciec. I taka jest prawda. Tu w tej firmie nie ma normalnie zarządzającej kadry. Wszystko opiera się na szcuciu i nadawaniu jeden na drugiego.

Noaletaktobylo

Ja nie wiem nie denerwuj się takie były plotki w firmie to ze jeden sprzedał to tez w firmie Wiedza

Sławomirzzakopanego

Sławus Sławus dalej musisz komentować ? Sprzedałes ziomków sam uciekłeś z firmy po tych wydarzeniach.. co u Ciebie słychać ? Donosisz na nowych ziomków z greinplast czy tam sie nie chcą z tobą z integrować ? Sławus — każdy wie jak było nikt nie był święty ale jakby nie było to co zrobiłeś to świństwo wielkie mimo wszystko.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Soudal Sp. z o.o.?

W tej firmie nie ma czegoś takiego.

Ignacy

Na rozmowie obiecują odpowiedź zwrotną, lecz później cisza... Gdzie szacunek do kandydata? Do jego czasu? Takich ludzi nie szanuję, świadczy to o kulturze wewnętrznej firmy.

Hej, Rozpatrują jeszcze CV na dolnośląskie ? Był ktoś już na rozmowie?

zainteresowany
@Kandydat

podbijam pytanie czy rozpatruja CV tylko, ze Lubuskie?

Zostaw merytoryczną opinię o Soudal Sp. z o.o. - Cząstków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Soudal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soudal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soudal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Soudal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Soudal Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Soudal Sp. z o.o.