Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Dawid

A to macie jakieś kłótnie w ekipie tak?

!
@Dawid

a kto tak powiedzial ze sa klotnie? skad takie bezpodstawne wnioski? nie siej zamętu tutaj bo to jest zbędne i dziecinne

Mars
@Dawid

Nie interesuj się, co ty, jakiś wtyka?

!
@Mars

szkoda gadać nie wiem czy to nie moderator strony odstawia takie numery. przejrzałem całą stronę i absolutnie każdy ma podpis pod nickiem a tu nie ma nic. wygląda mi to na grubą prowokacje

Mars
@!

Ty może faktycznie, ale konspira

Endriu

Dzień dobry. Stanowisko: Operator maszyn. Jak wygląda ta praca? Czy trzeba mieć doświadczenie? Czy jest trudna fizycznie? Proszę o informacje, pozdrawiam.

M. K
@Endriu

Idziesz na materiały i turlasz bele. Czasami nawet ponad 100 na zmianę. Wysłuchujesz fochów maszynowej itp. Polecam się zastanowić czemu Polscy pracownicy uciekają a Ukraina przyjeżdża

@M. K

Proszę o rzeczową opinię, bez emocji. Bo po tym co przeczytałem nadal nic nie wiem. Pozdrawiam.

@Endriu

Nie słuchaj idiotów i ich wypocin,bo jak nie ogar ktoś jest to tylko sie nadaje do zarzucania materiałów,jak jestes ogarniety choc troche to zakumasz szybko całą obsługe flopacka itd.,nie jest to takie skomplikowane,ale to juz musisz sam przyjść i spróbowac bo pisząc niczego sie nie dowiesz ani nie nauczysz,nie da sie tego tak wytłumaczyc.ps na materiałach tez trzeba myslec

Lolek
@Endriu

Praca jest w porządku operator jak jest kumsty i pracowity to szybko zakuma o co chodzi liczą się chevi a jak komuś się nie chce pracować to będzie narzekał. jak jeszcze będziesz żył dobrze z pakowacxkami to życie jak w Madrycie w tej firmie.A że czasem jakieś sprzeczki są to normalne w tak dużym zakładzie czasem ktoś ma gorszy dzień i tyle .Dawaj to pracy a nie pożałujesz

@Lolek

Dziękuję Wam obu za odpowiedzi

Stark
@Lolek

mi też w ostatnim czasie brakowalo tu takich szczerych i prostych opinii na temat roboty. nie jakies bezsensowne potyczki slowne i wytykanie tego co złe tylko rzeczowe przedstawienie sprawy. teraz doceniam ten portal

Lolek
@Stark

Robota jak robota wszędzie trzeba pracować jeśli będziesz dobrze wykonywał swoją pracę to przełożeni to docenią .A w tak dużym zakładzie różni ludze pracują i można kogoś nie lubieć ale praca to praca i trzeba współpracować ze sobą wtedy lepsza atmosfera jest ..Mi się ta praca podoba wypłata jest na czas bony na swieta

Leokadia

Czy pracuje się też w weekendy?

Just
@Leokadia

z reguły nie. jesli praca jest w weekend to traktowana jest jako dodatkowa i jest tez dodatkowo platna. takze jak ktos potrzebuje wiecej grosza to idealnie sie nada

Leokadia

Super, dziękuję bardzo

Firek
@Just

czyli jak ktoś niekoniecznie chce to też nie musi nie? tylko jakby dla chętnych na zarobek dodatkowy

Firek
@Just

chociaż nie mówię że to źle, jak płatne to i tak dobrze że nie np dni wolne za to sie należą albo nic

Just
@Firek

no wiadomo. co kto lubi, sporo osób jest chętnych na dodatkowy zarobek :)

Mika

Halo ludziska jest sprawa bo w biedrzychowicach był pożar i spłonęło mieszkanie tam mieszkała córka jednego z naszych kolegów z pracy i potrzebna pomoc gdzieś tam jest ogłoszenie pomóżcie jak możecie .Tam piszą że ta córka z dziećmi mieszka u teściów w pokoju u teściów a co rodzice nie może ga jej wziasc z dziećmi do siebie na jakiś czas

pomoc
@Mika

Jesteś w stanie podać linka? Kwestie prywatne kto u kogo pomieszkuje i dlaczego może zostawmy, to nie nasza sprawa, ale warto nagłaśniać, żeby ludzie pomagali

Benek

O super że ktoś linka udostępnił trzeba sobie pomagać i ta rodzina tej pomocy potrzebuje .Każda złotówka jest istotna żeby jak najszybciej wrócili do swojego mieszkania

Hej

Oby się udało uzyskać tyle ile potrzebne, jakby tak każdy się dołożył w firmie to naprawdę można pomóc;) w takich chwilach ludzie się potrafią zmobilizować

Dorota
@Hej

No dokladnie w kupie siła każdy da po trochę i się uzbiera suma chociaż żeby dach wykończyć .Zawsze można liczyć na Dr Szchumachera . Mi że oprócz zrzutki zróbcie jeszcze zbiórkę wewnatrz zakładu .

Lala
@Dorota

A co z ubezpieczeniem? Było???

Dorota
@Lala

A tego to niewiem czy było

@Dorota

powodzenia wam życzę !!! widzę że jak już nie pracuje to nadal atmosfera jest w porządku i ta kwestia się nie zmieniła

Niunia
@:)

No a jak i o to chodzi żeby utrzymywać kontakt z ludźmi z dawnej pracy ja tam ekipę miałam super szkoda było się rozstawać ale czasem zmiany potrzebne .Z tego miejsca Pozdrawiam Dorotkę Kingę Bożenke Anię O Anię H Iryska i Grazie szaloną i Agę kogo nie wymieniłam to sorry z taką ekipa to się pracować chciało .

Niunia
@Niunia

Chłopaki też byli super .Mam na myśli ekipę Iryska wtajemniczeni wzjedza o kogo chodzi

Mazi
@Niunia

Ooo ja też się dołączam do pozdrowień dla wszystkich pracowników produkcji suchej też miło wspominam ten zakład i ekipę .Tu też dobrze trafiłam i ekipa (usunięte przez administratora)

Melanż
@Mazi

Hej Mazi co tam .Słyszałem że nie za wesoło jest w schumacherze atmosfera do kitu Utrzymujesz kontakt z kimś daj jakieś namiary pogadamy

Mazi
@Melanż

Tak z dziewczynami utrzymuje kontakt a jak w pracy to się wypowiadać nie będę w tym temacie bo już tam nie pracuje .A namiary też nie dostaniesz niewiem ktoś Ty

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
graża

myślicie, że od nowego roku będą jakieś przyjęcia do firmy?

@graża

nooo cięzko stwierdzić jak to będzie wszystko wyglądało, w sumie nikt z nas nie wie co nowy rok przyniesie

@graża

może być tak jak mówisz ale no zobaczymy. obczajaj oferty

@Nike

hm dobra, bedę sprawdzać

@Nike

myślałam, że może wy wewnątrz macie jakieś informacje, ale rozumiem, że nie, będę szukać sama

@graża

no nikt raczej nie mówi co będzie i jakie mają zamiary. kazdy robi swoje i tym sie zajmuje i tyle. jak ktoś coś powie to dam znać

@graża

cały czas kogos potrzebują,trzeba podejsc lub zadzwonic do kadr,tam na pewno Ci powiedza dokładniej

@audi

super dziękuję, a jak podejdę, to gdzie konkretnie iść, o kogo pytać? zostawić cv w recepcji, albo u ochrony, czy coś? bo budynek duży, chciałabym trafić gdzie należy

hmm
@graża

pojdziesz zapytasz to cię pokierują. nie wiem gdzie teraz najlepiej to oddać

@hmm

właśnie nie wiem nawet gdzie zapytać, chcę mieć kontakt z jak najmniejszą liczbą osób, wiadomo, lepiej nikogo nie narażać będąc osobą z zewnątrz. ale poczekam na odp, może ktoś mnie pokieruje, a jak nie to pójde na zywioł

hmm
@graża

im szybciej to załatwiasz tym lepiej dla Ciebie, po to są niektóre osoby żeby pokierować i odpowiedzieć na pytania nie ma w tym nic zlego

@graża

no na początek i tak musisz do ochrony podejsc ,inaczej Cie nie wpuszcza,a tam powiesz ze do kadr chcesz isc,schodami do góry,pokierują Cie,tylko nie wiem czy teraz przez covida nie bedziesz musiała zostawic na recepcji,podejdz a na pewno sie dowiesz

Mika

Brawo Wiola z produkcji suchej udowodnilas że jesteś najlepsza szefowa ze wszystkich brygaddzistek świadczy o tym dyplom i jak Cię szanuje Twoja zmiana i taka szefowa powinna być.A mokrej natomiast jest super brygadzistka Aleksandra była kiedyś na produkcji suchej siostra pewnej laborantki z suchej .Brawo dziewczyny tak trzymajcie niech inni biorą z was przykład

Lalka
@Mika

Brawo dobrze napisane też znam Wiolę i bardzo dobry z niej człowiek zawsze pomoże jak trzeba to opierniczy no niestety czasem trzeba kimś potrząsnąć żeby się ogarnął .Tak trzymaj koleżanko i taka bądź nigdy się nie zmieniaj

@Mika

Nie ma zadnej Aleksandry na mokrej,na mieszalni owszem

@audi

O tą Aleksandrę z mieszalni właśnie chodzi .Pozdrowionka dla niej

Riczi

Aleksandra nie ma siostry

@Riczi

Oczywiście że Ola ma siostrę z produkcji suchej co jest laborantka tak się składa zeznań je obie

Jej siostra to Aga i pracuje z P.Irena na zmianie

Mikri38

Aleksandry siostra to nie Aga tylko Nieśka jak coś , znam ją osobiście

TrzyPalceWNatalce
@Mika

Jak brygadzistka to tyyyylko Natka .Natka rządzi ,Natka radzi,Natka nigdy Cię nie zdradzi !

Olo
@Mikri38

Ale różnica rzeczywiście też ja znam osobiście i co

Mateusz Marciniak
@Mika

O widzę że tutaj administrator nie usunął imienia - czyżby ktoś z DrS ma wpływ na to co jest cenzurowane a co ?

Mateusz Marciniak
@Mika

Dlaczego tutaj imiona nie są cenzurowane a w moim sprostowaniu podziękowania Dla Agnieszki Reni i Marzeny zostały ocenzurowane?

Ula

Ponad dwadzieścia lat działania, doświadczenie i ciągły rozwój. Do tego dodam, że to świetny pracodawca.

Misia
@Ula

Tak to fakt pracowałam w tej firmie 15 lat i było super atmosfera okej bynajmniej na suchej fajnie się z wami współpracowało ale trzeba było się pożegnać i zmienic coś w swoim życiu a nie stać w miejscu bo zarobki tyłka nie ukrywają ale to jedyny zakład co jest wypłacalny bony są na święta i wypłata na czas niema z tym problemu .Szkoda było zostawiać firmy bo znajomych się miało ktoś kiedyś powiedział że niema kolegów i koleżanek w pracy ale to nieprawda są tam u Was gdzie pracowałam i tu gdzie teraz i atmosfera też fajna można się rozwijać i awansować .Pozdrawiam całą produkcję ducha zwłaszcza jedna zmianę u Ir.nie będę pisać nazwiskami bo nie wypada

Pozdrowionka dla Ciebie

Pozdrawiam

Pozdrowionka i miłego dnia

Dorcia

Też Cię Pozdrawiamy ????

...
@Dorcia

Raz wystarczy, chyba komunikat dotarł

...
@Dorcia

Ale niech wam będzie, że też pozdrawiam heh

yyy
@...

powariowaliście chyba wszyscy z tym pozdrawianiem się....

yyy
@Misia

a co do nazwisk to nie tyle co nie wypada, a nie wolno bo to łamanie zasad rodo. fajnie że ktoś o tym pamięta

Luna

Hej jak się dostać na pakowacze nie potrzebujecie może kogoś? Straciłam prace, pracowałam na produkcji branża spożywcza szukam czegoś na już

Marvel
@Luna

dostać się należy tak ze trzeba się zgłosić do pracy i albo zostawić cv albo je wysłać

Marvel
@Luna

ale na pakowacza nie znalazłem oferty aczkolwiek może źle szukam

Duga
@Luna

Firma Ramstad rekrutuje do Dr. Schumacher ale raczej po nowym roku.

Luna
@Duga

O to nie wiedziałam, że jest taka firma zewnętrzna rekrutująca, nikt wcześniej tutaj o tym nie wspominał, ale to w takim razie bardzo przydatna informacja i już wiem, gdzie szukać od nowego roku, bo rozumiem że w tym to już ciężka sprawa

Lilith

Jak dla mnie w firmie jest wolna amerykanka! Zwalniają ludzi za małe uchybienia, gdzie mogą nałożyć karę pieniężna porządkowa.,ale po co?!

Zwolniony
@Lilith

Bo stajesz się niewygodna albo nastąpiłaś na odcisk Towarzystwu Wzajemnej Adoracji zwanej Kierownictwem i ich pochłom albo juz wydoilo Cie ono do cna i trzeba pozbyć się Ciebie zeby się nie wydalo ze to nie oni są tacy pomysłowi i zdolni. Albo wmanewrowano Cie w ich chore rozgrywki i trza zbić pionka z szachownicy póki nie wyda się ich matactwo. Np. Walidacja 038/2020 ;)

BL
@Lilith

Za byle co nie zwalniają. Najlepiej tak mówić bo nie wolno robić tego co się chce. załóż własną firmę i zatrudnij ludzi i zobacz jak to będzie mieć piecze nad tymi którzy lecą w ...Kary pieniężne?hmm zwykłe upomnienie nie pomaga

Pojawiają się na święta jakieś dodatki dla pracowników?

elka

tak

elka

są bony świąteczne

zorro

koledzy i koleżanki chyba o rodo nie słyszeli??? to nie jest miejscówa na pisanie o innych ludziach...

eh
@zorro

koledzy i koleżanki chyba nie znają znaczenia tego słowa . wstyd naprawde...

zorro
@eh

to może pora się nauczyć, bo za to mogą być nawet konsekwencje prawne1!! nie że strasze ale swoje wiem pzdr

ellka
@zorro

z tymi plotkami to na pudelka a nie tutaj

Mały

Witam, mam pytanie, czy to prawda że są jakieś testy za nim zostanie się przyjętym na produkcję?

Duży
@Mały

Nie słyszałem o tym, jakie testy? też się chtnie dowiem...

Karol
@Duży

jakie testy skoro z tego co mi wiadomo Schumacher nie wymaga koniecznei by mieć doświadczenie jeśli się chce pracować na produkcji???

Duży
@Karol

Może chodzi o zdrowotne czy coś..poczekajmy aż ktoś wyjaśni

Karol
@Duży

no to własnie czekam????

Mika

Najlepiej to dostać się na produkcję ducha tam mają luzik nie to co na mokrej .wolniejsze są maszyny i wogole tylko trzeba uważać na niektóre laborantki bo są bardzo fałszywe obgadują każdego i się wyśmiewają .Najlepiej to jest u Wioli o konkretną babka wiele z nią można załatwić

Oni
@Mika

A nie wiesz czy aktualnie kogoś potrzebują? Chciała bym się zatrudnić ale nie wiem jak i gdzie uderzyć?

Zonk
@Oni

na stronie jak wejdziesz w oferte w pracy to na dole po lewej przyciskasz aplikuj teraz i Cię przerzuca do kwestionariusza osobewego i tam też załączasz cv

audi

w skrócie mówiąc na suchej jest laba a na mokrej zapierdol,mówie tu o pracy pakowaczek szczególnie

audi

na suchej maszyny idą poprostu wolniej,na mokrej robi sie w dużych tysiacach

jan

czy na magazyn przyjmą także osobe, która dopiero jest w trakcie kursu na wózki?

Iks
@jan

to pewnie zależy jak daleko masz do tego żeby ten kurs ukończyć. na magazynie pracuje się w 99% na wózku, także bez uprawnień tak naprawdę możesz nie mieć co robić

Gonzo
@jan

Tak, w trakcie tak, grunt, żeby coś w tym kierunku robić, bo w pracy będzie to potrzebne.

Iks
@Gonzo

a no będzie będzie, chociaż przyznaje że nie wiedziałem że można być w trakcie :D ja już byłem z uprawnieniami więc dlatego

dr. schu

nie mam większych zastrzeżeń

dr. schu
@dr. schu

czemu dało mi jakiś "problem" ja nic nie zgłaszałem???

six
@dr. schu

może dlatego że masz dwa zgłoszenia Twojego komentarza? znaczy nie wiem ale tak myślę że to może mieć jakieś znaczenie.

Kiko
@six

teraz to już ma trzy :D ale nie wiem czy to tak działa dokładnie

Ina

Witam, zostałam wysłana z up właśnie do pracy do Schumachera i przyjęli mnie, mimo że nie mam doświadczenia i właśnie tu moje pytanie czy szybko idzie się nauczyć danych rzeczy ? Ma się jakaś osobę która przyucza ? Jak to wygląda w pierwszych dniach, bo jestem zielona na pracy na produkcji. Proszę o informację

@Ina

na spokojnie ogarniesz, to nie jest takie skomplikowane, pewnie na początku dostaniesz osobę, która będzie cię uczyć, ale myślę, że szybko załapiesz, nie ma się co stresować, nikt cię samej na głęboką wodę nie rzuci

Rafa
@Ina

każdy kiedyś był zielony i każdy kiedys zaczynał, jak będzie problem to zawsze możesz kogoś zapytać o pomoc czy informacje ludzie są w porządku pomogą Ci

alli
@Ina

I jak tam ? troche czasu już minęło, wdrożyłas sie już? czy jeszcze nei zaczełaś? Tak z ciekawości pytam czystej :)

Rafa
@alli

nawet się już nic później nie odezwała :c może zaczeła pracę

Dm

Dzień dobry, jestem z Ukrainy! Jestem w Polsce, chciałbym dostać pracę w zakładzie! kto może podać numer telefonu biura zajmującego się sprawami zatrudnienia

yy
@Dm

ale wiesz że takie rzeczy są w internecie i można sobie poszukać numeru ;p?

pozdrawiam
@yy

nie wiem czy jest tam numer bezpośrednio do kadr, ale można dzwonić na główny i na pewno przekierują :)

Lower

A Krzysiu to dalej jest szkoda że niema disco w eurece

Dm

zbyń

zakład jest w porządku daje pracę dużej ilości ludzi i jako pracodawcy nie moge mu zbyt wiele zarzucić (coś się zawsze znajdzie) problemem są obiboki, które wymagają od wszystkich tylko nie od siebie i oni wprowadzają zamęt w pracy zamiast wziać się do roboty solidarnie jak cała reszta to jest to co mi się w tej pracy nie podoba. jesteśmy kolegami z pracy powinniśmy się trzymać razem a nie jeden drugiemu na złość zrobi. pracujmy to bedzie dobrze i wtedy sytuacja od razu sie poprawi i milej sie bedzie do pracy przychodzić co wy myślicie? czy nie bedzie tak lepiej?

prac
@zbyń

będzie tak lepiej ale nie każdy to rozumie. niektórym jest po prostu trudno myśleć o dobru wspólnym, tylko myślą wtedy o sobie ;p

?
@zbyń

no ale atmosfera w samej pracy jest chyba w porządku nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 32 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.