Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Looker

W pracy obowiązuje określony ubiór?

Rocket

Czy prezes firmy jest obecny podczas rozmów o pracę?

nwm
@Rocket

a to jakieś istotne? co za różnica kto ją prowadzi?

SAR
@Rocket

chyba powinieneś sie skupić na tym, jak ty wypadniesz podczas rozmowy, a nie kto na niej będzie

Cute Pie

Od lat już tutaj jestem i nikt mi nigdy nic złego nie zrobił a wręcz przeciwnie, spotykały mnie tylko dobre rzeczy. raczej już tutaj zostane i nigdzie się nie wybieram

Screwtape

mam tutaj fajnych współpraconików, a umowa jest na uczciwych warunkach, jest generalnie ok

Lemi
@Screwtape

umowa o pracę, nie?

Screwtape
@Lemi

Tak

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Breakdance

Miła atmosfera na rozmowie, to nieczęsto się zdarza

Luizi

no na szczęście nas ta sytuacja nie dotknęła tak jak niektóre firmy, a wręcz przeciwnie

heh

nie każda firma tak miała także ciezko tutaj generalizowac w taki sposob. i dobrze, ja tam bym nie chcial zeby zwolnienia nagminne byly wiec nie życz nam tak

Smilik

Niejeden oddałby wiele, zeby w jego pracy tez zespół był w komplecie i zeby nie musiał szukać na gwałt pracy, bo zaraz nie bedzie miał za co wykarmić dzieci albo za co oplacić rachunków

Westie

Było kilka osób, które narzekały i się zwolniły, a potem po jakimś roku wrócili prosić o posadę, bo jednak okazało się, że wcale nie jest tak źle jak gadali ;)

Teddy Bear

Złożenie aplikacji do tej firmy to była jedna z najlepszych decyzji.

Cougar

Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Od ludzi słyszałem , że całkiem przyzwoicie tutaj płacą stąd moje zainteresowanie firmą.

@Cougar

to prawda, jest spoko. śmiało, aplikuj

Tt
@Cougar

no to zainteresowanie przekuj w praktyke i po prostu wyslij cv. wszystko powiedzą ci na rozmowie

Bezsenna

Ogólnie jest ok, od roku sporo zmian, trochę nowych ludzi się pojawiło, trochę starych twarzy znikneło, ale chyba na dobre te zmiany tak obserwuje

Berry

Jak jest na stanowisku pakowacza ? Nigdy nie pracowałam w fabryce i zastanawiam się czy szybko można się wdrożyć w daną pracę i czy jest ciężko?

@Berry

To nie jest wymagająca i ciężka praca

goose
@Berry

Zależy od ogarniecia kandydata ale to raczej szybka sprawa jest zazwyczaj z wdrożeniem także bez stresów

@goose

Dokładnie, to nic skomplikowanego, wystarczy uważnie słuchać i obserwować na początku, ruchy wyrobić, potem z górki

kalina

opisze ktoś konkretne obowiązki pakowacza na stanowisku? czy jest ciężko pod fizycznym kątem? chodzi o to, że mam lekki niedowład ręki (lekki, w obrębie nadgarstka, po prostu nie umiem nim ruszać tak szybko i sprawnie jak osoba w pełni zdrowa, ale nie mam całkowicie ograniczonej ruchomości) i zastanawiam sie czy to by mnie wykluczało...dużo dobrego się słyszałam o schumacherze i chciałabym się zatrudnić...ale no nie wiem jakie jest tempo i czy taka osoba jak ja da sobie radę...ma ktoś jakieś podobne doświadczenia? bo jak faktycznie miałabym dawać plamę, bo tempo zbyt szybkie, czy cokolwiek, to może nie będę się pchać, ale jeśli jest szansa, to czemu by nie spróbować

kom
@kalina

chyba ty sama najlepiej wiesz ile dasz radę zrobić a ile nie dasz. zawsze możesz na próbę i zobaczysz jak to będzie i czy dajesz rade

cytrus
@kalina

tempo jest całkowicie w normie. nie ma leniuchowania ale nie jest też tak że się człowiek nie może wyrobić. pracowałaś już wcześniej na takim stanowisku albo chociaż na podobnym?

@cytrus

pracowałam przy linii produkcyjnej, tam było dość wolne tempo jak zaczynałam i sobie dobrze radziłam, potem zaczęli wszystko przyspieszać, żeby robić szybko szybko i jak najwięcej, ludzie zaczęli się zwalniać i ja też w końcu odeszłam

@kom

a no i wiem co potrafię zrobić, dlatego pytam o to jakie konkretnie są obowiązki, wtedy będę w stanie sobie z góry założyć czy jest sens aplikować, czy dać sobie spokój

Leila
@kalina

a ja nie widziałam teraz oferty pracy na pakowaczke czy źle szukam i jest?

@Leila

nie ma, ja się będę po prostu wybierała z CV do siedziby ;)

Leila
@kalina

myślisz że to faktycznie przyniesie efekt? ktoś już kiedyś tak robił czy to autorski pomysl?

@Leila

po prostu lubię brać sprawy w swoje ręce, a nie czekać bezczynnie aż oferty się pojawią :) słyszałam, że tutaj mają z reguły duże zapotrzebowanie na pracowników, bo pracy jest dużo, zakład do małych nie należy. czy to przyniesie efekt? nie wiem, ale mam nadzieję, że tak. najwyżej odprawią mnie z kwitkiem, wezmę to na klatę :) zobaczymy. nie nastawiam się na nic póki co, chcę spróbować swoich sił, może coś z tego wyjdzie, jeszcze zobaczę jak będą się w ogóle zapatrywali na mój problem. na razie więcej niewiadomych, ale w sumie żadnego ryzyka nie poniosę, nic nie mam do stracenia

cus
@kalina

prawda - często jest zapotrzebowanie a najbardziej na ludzi z uprawnieniami na wózki, dla takich zawsze znajdzie się jakaś robota bo prawie na każdym dziale jest to potrzebne

Olek
@cus

Czyli można stwierdzić że polecasz zgłaszanie się nawet gdy nie ma ofert? bo też mógłbym to w sumie opatentować. uprawnienia mam

@Olek

Dawaj, lepsze to niż żadna aktywność w tym kierunku

Hubert

robił ktoś uprawnienia specjalnie do tej firmy??

iks
@Hubert

tak jak robiłem na wózki widłowe zanim się tutaj przyjąłem

iks
@Hubert

ale w sumie czy ma to jakieś większe znaczenie? no fakt łatwiej dostać prace bo tu na każde prawie stanowisko to wózki pasuje miec

@iks

jeśli chodzi o znaczenie dla mnie to nie chodzi o nic konkretnego tylko sie zastanawiam czy ktos sie faktycznie zdecydowal na taki krok specjalnie do tej firmy

@iks

bo własnie słyszalem że tutaj na wózki bardzo zapotrzebowanie a ja nie mam tych uprawnień i nie wiem czy robić czy nie robić

iksiński
@Hubert

Rób pan, rób! Warto mieć, z uprawnieniami to wszędzie łatwiej się dostaniesz na magazyn.

@iksiński

Oczywiście, że warto zrobić, to bez dwóch zdań.

@iksiński

Tutaj jest duże zapotrzebowanie na osoby z uprawnieniami

Gośka

hej, czy od kandydatów na operatora maszyn wymagają doświadczenia na takim stanowisku, czy tam w firmie o podobnym profilu działania?

Kross
@Gośka

nie wymagają żadnego doświadczenia bo mogą nauczyć wszystkiego od zera. wiadomo jesli masz jakieś obycie z maszynami to lepiej dla ciebie ale nie jest to wymaganie

Gośka
@Kross

dobra, super. dzięki

Kross
@Gośka

nie ma się też co obawiać. każdy kiedyś zaczynał. a tutaj dużo osób potrzebowało nauczyć się właśnie od zera. są ludzie cierpliwi którzy chcą nauczyć. nie ma z tym problemu. kiedyś mnie uczyli a teraz ja uczę

@Kross

to prawda, nie ma się czego bać, zawsze można pytac nas, starszych kolegów (oczywiście w granicach rozsadku, żeby nie utrudniać nam pracy) ale nikt z kwitkiem nie odstawi, też kiedyś byliśmy świeżakami :)

@bizon

To dobrze, niestety nie wszędzie mają takie podejście

@bizon

Na własnej skórze się przekonałem

@bizon

Także super, że tu taka tendencja

@Lucky

to co będziesz aplikował

@wojtas

Bo tak to można to dwojako zrozumieć

pakaosl

gdzie szukac w sklepach

ea

Dość enigmatyczne pytanie...

Pstrąg

Szukać czego konrketnie?

brb
@pakaosl

o czym ty mówisz tak właściwie??? bo chyba nie tylko ja nie rozumiem

@Pstrąg

no produktów na pewno ruszcie głową

@pakaosl

w wielu sklepach online, wpisz markę i znajdziesz spokojnie

Sally

W jakich godzinach pracuje produkcja i czy są nocki?

tak normalnie pracuje się na 3 zmiany w tym na nocki również

@Jung

Okej, tak myślałam

@Sally

a to jakiś problem jest dla ciebie jeśli chodzi o pracę na nocki??

@Sally

początkowo to się tak wydaje, ale kwestia przyzwyczajenia się i organizm też się przyzwyczaja. ja czasem nawet wolę nocki, czas szybciej leci

Arczi

24h czyli 3 zmiany

@Arczi

Dzięki wiem, już ktoś powiedział dawno ;)

lepiej powtórzyć 2 razy, niż zostać bez odpowiedzi

nick

Dalej jest tutaj dział mieszalni???

@nick

przecież działów się nie pozbywa tak o...

@nick

zwłaszcza tych niezbędnych do funkcjonowania

Lata przepracowane w Schumacherze pokazały że istnieją jeszcze na tym rynku firmy w ktorych da się zaczepić na dluzej na dobrych i uczciwych warunkach. pracy nie było mało ale lepiej tak niz jakby jej mialo braknac a wiadomo jaka była sytuacja w niektórych firmach gdzie zwalniali ludzi na potęge bo np nie mieli zamówień albo klienci się wycofywali. no ale to nie o tym. tak czy tak nie bede mówil że czas spędzony tutaj byl wspanialy i piekny bo to jednak tylko praca do której chodzic trzeba żeby zarabiać. a zarabiałem i to czasem naprawdę nieźle ale przyszla pora by sie troche dalej ruszyc ze swoim zyciem. Nie mniej jednak bede dobrze wspominał ten okres

Lolek

Ja też mile wspominam pracę w tej firmie pracowałem tam 15 lat atmosfera super i zarobki nie najgorsze .i pewnie pracowalbym dalej gdyby nie wyjazd .Teraz też pracuje w dużym zakładzie też jest tam atmosfera super i lepsze zarobki .

potwierdzam w 100 procentach

bizon

serio jedna z moich lepszych prac, a swoje przeszedłem i widziałem

@Lolek

no wiadomo, jak jest szansa, to trzeba korzystać, kasa ważna rzecz. przy cyzm tu nie jest źle pod tym katem jak na polskie warunki

@Lolek

przy czym*

Copy

szkoda ze nie aktualizujecie bloga. Chętnie się tym zajmę

Ios
@Copy

a jesteś specjalistą w tych kwestiach skoro tak chętnie byś się zabrał za to?

@Ios

wiadomo że tak, temat bym raz dwa ogarnął i by było co czytać

los
@Copy

to zaproponuj swoją wspaniałą kandydaturę, a kto wie może coś ugrasz. a tak serio to nie mam pojęcia co możesz zrobić z tą kwestią

Zozol
@Copy

Weź napisz do rekrutacji, a nuż widelec. Tutaj na gw nic nie ugrasz, to ci gwarantuję

@Zozol

A to wiadomo że z goworka mnie nie zatrudnią ale chciałem najpierw rozeznać się w temacie czy to jest właściwie możliwe

Zozol
@Copy

Tego to my już nie wiemy

Brian

Gdzie można znaleźć jakieś aktualnosci o Dr. Schumacher?

serio
@Brian

zapewne na stronie oficjalnej firmy dr schumacher??

Brian
@serio

A prowadzą też jakieś social media?

Roman
@Brian

Tak. Jest tam taki człowiek - Konrad ma na imię. On to ogarnia. Fajnie nawet to idzie. Wcześniej firma to olewała. Teraz jest inaczej. Ostatnio było na fejsbuku info o treningach piłki nożnej gdzieś na wiosce.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 32 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.