Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

minka

W dziale zakupów jest system pracy na 3 zmiany. Jakie to są godziny? I czy tylko pn-pt czy wekend też?

Tina
@minka

gdzie znalazłaś taka oferte pracy??

minka
@Tina

na ich stronie, właściwie nwm czy to aktualne, bo nie widzę tam żadnej daty

Kiero

Do @Lala, syndyk może nie, ale dają tyle pracy ludziom że już nie wyrabiają i zaczną odchodzić, pytanie kto będzie pracował? WS weźmie swoich pracowników z Auto...

Kiero

Omijajcie z daleka ten zakład, nowy prezio trzęsie cała firma zwalnia ludzi bez przyczyny, WS dba tylko o swoją firmę która świadczy usługi dla Schumachera, dramat.

Czy praca tutaj opiera się przede wszystkim na taśmach?

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Man

pracujecie w weekendy? jak są grafiki rozpisywane?

@Man

Generalnie nie ale czasami można się załapać na weekend żeby sobie coś dorobić. Ale nie jest to konieczne.

@Man

A z grafikiem pytania nie rozumiem także nie pomogę

@Robi

myśle że np o to czy jest rozpisywany na cały miesiąc z góry, też się dowiem

Szon
@ognik

Może ktoś napisać o tym? I czy można się wymieniać zmianami?

ira
@ognik

no takie grafiki trzy zmianowe zawsze są w przód rozpisywane i myśle że nie byłoby problemu jeśli chodzi o zmiane. ja pracowałam już w takim systemie tylko no gdzie indziej i zawsze się dało jakoś dogadać to czemu tu miałoby. być inaczej

Szon
@ira

No nie wiem. różne firmy to różne przyzwyczajenia itp wiec wole zapytać wcześniej

ira
@Szon

no, ale najlepiej, żeby ktoś z wewnątrz potwierdził, bo jak sam widzisz, jak tylko gdybam na podstawie jakis tam swoich doświadczeń, ale tutaj nie pracowałam

On

Co jest z tym nowym ładem,dlaczego upier.... nam grudniowa wypłatę z Chromeksu.O co tu chodzi ?

Nefertiti

Jak tylko traficie na fajne osoby które będą chciały wam pomóc się wdrożyć to będzie wam się dobrze pracowało

Gogo
@Nefertiti

ja właśnie trafiłem i pozdrawiam serdecznie bo pracuje się sprawnie i nie ma dram.

New
@Nefertiti

gdzie masz takich pomocników?

Lolek
@New

Na suchej jest (usunięte przez administratora) super atmosfera zwłaszcza na zmianie Iryska ????Pozdrowionka dla tej zmiany szczególnie pozdrawiam Anię Dorotkę Bożenie druga Anię H i Iryska i też Agę i to by było na tyle a i z chłopaków szalonego Janka i Sławomira ????

Mazi????????
@Lolek

Ooo proszę jak ja u Was już dawno na forum nie byłam jakie miłe komentarze .Też Was wszystkich Pozdrawiam wyżej tu wymienionych ktoś tu zapomniał o Grazi i o Kindze toż to szok ????też mam miłe wspomnienia z tej firmy fajne czasy były .Tu gdzie pracuje teraz też atmosfera jest super

Agnes
@Mazi????????

A są jakieś spotkania integracyjne, czy raczej podczas pracy się nawiązują relacje?

Magnes
@Agnes

zakończyłem współpracę dłuższy czas temu jeszcze przed kovidem i jakieś wyjścia były, potem na pewno ustało, a czy teraz wróciło to nie wiem. ale wspominam super i wszystkich pracowników namawiam, bo potem sie naprawde lepiej pracuje jak sie tak kogoś bardziej prywatnie pozna

A.M
@Magnes

Dokładnie .Warto się czasem spotkać prywatnie na jakimś wyjściu integracyjnym też miałam taką grupe znajomych co mogliśmy razem gdzieś wyjść i pogadać a teraz już nie pracuje w tej firmie z powodu wyprowadzki ale bardzo miło ja wspominam

Agnes
@A.M

Ale to miłe, dziękuję bardzo za odpowiedzi. Może jeszcze wypowie się ktoś z pracowników jak to aktualnie wygląda, bo coraz bardziej się przekonuje, że chciałabym tu pracować.

Freon
@Agnes

uważam że jest nieźle jeśli chodzi o kontakty

audi rs

Muszę się z Tobą zgodzić.To co się dzieje to jakaś kpina jest.Coraz więcej ekspertów na dziwnych i nie potrzebnych stanowiskach jest,tzw.łaziki którzy nic konkretnego nie robią.Nie długo zabraknie pracowników przy maszynach to może się przydadzą ci fachowcy od planowań ,marketingu i różnych tam dziwnych stanowisk.

Inek
@audi rs

Niestety wszystko co piszecie to prawda. Redukcje etatów, a na produkcji nie ma kto robić. Cały biurowiec robi pod siebie ze strachu że stracą ciepłe posadki. Nawet kierownicy działów potrafią tylko przytakiwać rządzącym tym bajzlem i już nawet nie mają odwagi mieć swojego własnego zdania. Aby tak dalej, a za rok uroczyście powiesimy łańcuch z kłódką na głównej bramie...

lolek
@Inek

Czemu w tej firmie nie ma związków zawodowych które dbały by o interesy pracowników? Kolejni myśliciele na nic nie znaczących etatach robią sieczkę i nikt nie ma na to wpływu

Vortex

Wi
@radosny

no tutaj to raczej się nie da dać 10 więc odpowiedź się nasuwa sama

Roman

Mała prywatna firma, potrzebuje okolicznościowe opakowania , jakie jest możliwie najmniejsze zamówienie?

mol
@Roman

polecałabym jednak zadzwonić, zamiast pytać tutaj

@mol

może gdzieś na stronie będzie odpowiedź?

Ojro
@Roman

Jak to na święta miało być to i tak już za późno. Pewnie tam zadzwonił.

La

Zdarzają się nadgodziny, czy raczej nie?

@La

Dosłownie komentarz niżej odpisałem że można robić w weekend jak jest akurat taka potrzeba

La
@Robi

Wiem, widziałam, ale nie chodzi o robotę w weekendy, tylko zostawanie po godzinach w tygodniu pracy

@La

A bardzo ci jest to potrzebne do szczęścia?

@Robi

skoro pyta to pewnie tak

Milypan

Czytając wasze komentarze to stwierdzam ze krótki czas pracowaliście w tym zakładzie i nie wiecie co się dzieje nie jest zle ale nie jest też super między innymi nowy Dyrektor wprowadza ograniczenie ludzi na maszynach przy czym trzyma ich tylko do końca umów przerwy rotacyjne które sam wybierasz o której chcesz iść i bez interesownie zostawiasz ich bo masz przerwę a kiedy wracasz to jest armagedon nie da się tak pracować pod taka presją dłuższy czas

Elf

Ludzie to podstawa tej firmy, a o tych złego słowa nie mogę powiedzieć.

Polak pracowity

Mam pytanie czy do tej firmy są jakieś dojazdy z Gryfowa Śląskiego, lub Olszyny. Znam.kilka osób co chętnie chcieli by pracować ale nie mają jak dojechać? I czy są u was 3 zm? Czy jak?

Goodly
@Polak pracowity

ogólnie zakład pracuje na 3 zmiany poza jednym magazynem no i burem oczywiście

Amazon

Wróciłam po dłuższej przerwie i powiem, że jest spoko. Z dyrekcją można się dogadać. Fakt czasem się człowiek zapoci, ale w porównaniu z moją poprzednią pracą to ta jest jak bajka. I to co najważniejsze pensja na czas i wypłacana w całości. A atmosfera w pracy zależy od ludzi a nie od szefostwa

Beykon
@Amazon

jak sie chce to sie potrafi, ale trzeba też samemu być pozytywnie nastawionym i nie doszukiwać sie problemów tam, gdzie ich nie ma

Benek
@Amazon

Ja też kiedyś pracowałem w tej firmie i miło ja wspominam kierowniczka pani Marysia super babka nie robiła problemu z odejściem z pracy i powiedziała że zawsze mogę wrócić .jak się jest dobrym pracownikiem to nikt pod górkę nikomu nie robi i masz szansę wrócić .

Kawazmlekiem
@Benek

Wiadomo, że czasami ktoś ma gorszy dzień ale też muszę stwierdzić, że to, co cenię najbardziej tak na codzień w pracy to właśnie dobrzy ludzie. Inaczej się chodzi do roboty jak można liczyć na współpracowników. Pozdrawiam również wszystkich !

Kare
@Amazon

no już już...bez przesady z tą bajką, aż takiego raju nie ma nigdzie

Eda
@Amazon

właśnie atmosfera też zależy od szefostwa, bo to jak szefowie są nastawieni do pracowników wpływa na całość pracy wiem, że jak szefowie umieją wprowadzić luźną atmosfere to i między pracownikami nie ma szczególnych problemów

Ivy

Jak oceniacie relacje towarzyskie w pracy?

Polka
@Ivy

fajni ludzie, lubimy się. oczywiście mówię z mojej perspektywy. wiadomo, że na zmianie nie ma dużo czasu na utrzymywanie relacji, bo jest praca. ale atmosfera spoko.

Szpilka
@Ivy

Wystarczy popatrzeć na komentarze wyżej. Ludzie sobie pomagają i mają dobry kontakt ze sobą więc chyba to najlepiej świadczy o firmie. Wiadomo, czasami jest trudniej w pracy ale mogę liczyć na koleżanki. Pozdrawiam

Lolek
@Szpilka

Dokładnie najważniejszy jest kontakt z drugą osobą co niektórzy to nawet wychodzą na spotkania po pracy w jakimś barze i super o to chodzi .A my dziewczyny kiedy wyjdziemy produkcja sucha z Ireny zmiany zwłaszcza fakt parę osób opuściło zakład ale cóż dalej możemy się spotykać kiedyś super było zawsze jakieś wyjścia się organizowało a teraz cisza szkoda

Smiley

daję 5 gwiazdek tej firmie

Asek
@Smiley

to może podzielisz sie opinią skąd ta nota?

Grasshopper

sam fakt ze musisz byc odpowiedzialny na tym stanowisku jest na plus bo daje mozliwosc duzego rozwoju i zlapania doświadczenia

Timon
@Grasshopper

To racja, zwłaszcza że masz czas na spokojnie wszystkiego się nauczyć. Trochę stres wiadomo na początku ale potem leci.

Coll
@Grasshopper

każdy tak naprawde powinien czuc odpowiedzialnosc za prace jaką wykonuje a nie tylko spychac ją na osobę zarządzającą i wiem po sobie, ze jak czlowiek jest takich cech nauczony w pracy to potem bez problemu przenosi je na zycie prywatne

kombo
@Coll

ja tam nie patrze na takie rzeczy, lubie ludzi w tej pracy i kasa jest spoko.

Cóż. Opinie na temat Dr. Schumacher moga być różne. Może tą firmę kochać, można jej nie lubić ale całkiem szczerze. Nie znam lepszego zakładu w promieniu 50 km od Lubania i zamierzam się tego trzymać.

nick

W okolicach lubania ciezko

DoPracownika

No ale z tym "kochać" to poleciałeś bo bandzie ;)

Kr.an.

Zwłaszcza jeśli chodzi o bycie wózkowym. Jest stabilnie, bo tu zawsze będzie na nas zapotrzebowanie a dla mnie to ważne. Co do ludzi w firmie, wiadomo że z nie każdym trzeba się lubić ale trzeba się szanować.

Goof

Ludzie zacznijcie doceniać to co macie, wiele osób odeszło i wróciło. Kilka osób niezadowolonych na tylu zatrudnionych to niewiele, doradzam aby znaleźć inna prace będzie lepiej. Tylko tego nie robicie i narzekacie może warto wziąć się do pracy a zostaniecie zauważeni, ja tak zrobiłem i dostałem premie. Zmiany są na dobre i trzymam kciuki aby dalej szło w dobra stronę. Wlasciciel wyciągnął …….. z ruin i daje prace może należy się trochę szacunku. Powinnismy być zespołem a nie tylko narzekać, ważne ze większość już rozumie zmiany i w nich uczestniczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 32 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.