santia

Wojciechowo

Opinie o santia

gorge 2014-04-08 14:31:32
tragedia nie płacą nie szanują lepiej siedzieć na bezrobociu szefowa to jakaś porażka
pokrzywdzona 2015-04-21 17:54:12
BARDZO niesłowna właścicielka - w czwartek zaproponowała mi pracę, zwolniłam się z obecnej, a w poniedziałek (w 1 dzień pracy) się wyparła i zostałam na lodzie - bez pracy. Zostałam Grubo oszukana!!!
a 2015-08-04 07:56:27
i tak najlepsza jest rozmowa kwalifikacyjna :D dyplom magisterski ależ po co, przecież to tylko tak nic nie znaczący papier, dla pani właścicielki najważniejsze są oceny na świadectwie ukończenia szkoły średniej. Jakiś obłęd poprostu...
zadowolona 2016-06-09 14:17:41
Miałam okazję próbować tych herbat wiele razy,każda spełniła moje oczekiwania.Bardzo dobra jakość i smak.
zadowolona 2016-06-09 14:19:39
Miałam okazje próbować herbat wiele razy, za każdym razem spełniła moje oczekiwania. Bardzo wysoka jakość dobry smak.
123 2016-07-24 22:23:01
Pracuje w tej firmie ponad 10 lat . Właścicielka super! Jak ktoś robi swoje tak jak ja to jest za to doceniany, nie czepia się nas bez powodu, dba o dobre relacje z pracownikami.
nicki9823 2016-09-09 17:45:03
Nie mam pojęcia skąd się biorą te nieprzychylne komentarze na temat właścicielki, chyba z czystej zazdrości! Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, przebiegała profesjonalnie . To prawda szefowa wymaga świadectwa ukończenia szkoły średniej, tylko po to żeby uniknąć "niby magistrów" po śmiesznych studiach, na których każdy może dostać dobre wyniki. Czekam na odpowiedz, mam nadzieję że pracę dostanę!
Zostaw swoją opinię o santia - Wojciechowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie santia