Opinie o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Krys

Jak już taką chamicę i prostaczkę na dyrektora zakładu wzięli to już ta Firma na psy spada. Kobieta nie ma pojecia o zarządzaniu a tym bardziej brak podejścia i szacunku dla ludzi. Totalna porażka!!!!! Mobing, mobing i jeszcze raz mobing. Tylko ją nagrać .

@Krys

Masz rację ta kobieta to totalna porażka. A najzabawniejsze jest to jaka się słodziutka robi i jak ćwierka jak prezes do zakładu przyjeżdża. Jak by mogła to jeszcze w tył by mu weszła

@Krys

Psycholka tylko filmiki nagrać i na (usunięte przez administratora)

mic
@Krys

Ni ma pojęcia o niczym. Wszyscy się śmieją a ona uśmiechnięta chodzi i myśli że rządzi. Zwykła prosta chorągiewka, która nie ma nic do powiedzenia.

kd

Z wchodzeniem w tym przypadku jest chyba odwrotnie...

@kd

W złą stronę patrzysz

Koko

Witam a mogę wiedzieć choć. Imię Pani która jest zarządzająca kiedyś tam pracowalam

@Koko

Rodo

Ida
@Koko

Była taka piosenka, o tej co już tu nie mieszka

@Ida

Brawo!!! Jak ładnie można obejść przepisy

@Ida

Pewnie Paulina

Sasza

Co tam u Jacusia działa w Radomiu

Jola
@Sasza

A to teraz w Radomiu działa?

A pod jakim szyldem

Pracownik kolonia klepaczka

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia dla nas wszystkich pokrzywdzonych przez naszego Pana j n Dla Pana j n aby ci było dobrze w 2020r za nasze zarobione pieniądze które jesteś winny nam a niewyplaciles może kiedyś Ci się odbije i twojej rodzinie tak jak my się mamy

@Pracownik kolonia klepaczka

Ja również życzę Panu Nowakowskiemu aby przyszły kiedyś takie święta aby nie miał pieniędzy na podstawowe zakupy i prezenty dla bliskich! i żeby karma się odwróciła i w końcu odpokutował za swoje czyny.

pytanie

Podobno od poniedziałku firma zostaje zamknięta.

Jola
@pytanie

Czy firma naprawdę została zamknięta?

@Jola

Tak

Jak jest zamknięta to jak ma wypłacić??? Nie można się nawet dodzwonić

Bylyxxx

A po co dzwonić???Zostaje droga prawna.Obyscie jeszcze zdążyli..

Nie polecam, smród i brud na wiekszosci punktow a nigdy sanepidu nie było. Tyrasz jak (usunięte przez administratora) np 23 dni a dostajesz marne 1800zl co to ma być. Punkt na Centralnym omijać szerokim łukiem. !!! Nie polecam. Mobing i zero szacunku dla pracownika.

@Marek

Chyba Ci się Firmy pomyliły

Antoni

Masz inne zdanie niż Marek. Czy mógłbyś napisać jak zatrudnienie wygląda z Twojego punktu widzenia? Interesuje mnie mnie grafik i możliwość łączenia pracy z innymi obowiązkami na przykład nauką. Czy pracodawca zapewnia taką elastyczność?

@Antoni

Marek pisze o innej firmie. W piekarni w Klepaczce nie mamy punktów na Centralnym ani żadnych innych.

@Marek

Dokładnie mobbing jeszcze raz mobbing zwłaszcza kolonia klepaczka i pewne panie

Czy ktoś wie kiedy i czy wogóle dostaniemy wynagrodzenie. Jest cisza żadnych informacji ludzie zaczynają się zwalniać. To chyba już koniec

Mam wątpliwości jeśli chodzi o odzyskanie pieniędzy za pracę. Tu jeszcze są winni pieniądze z których okradają niby na składki ZUS. Zabierają z wynagrodzenie tyle pieniedzy i sobie przywłaszczają. Przecież musza mieć na swoje życie. Do zusu ich nie przekazują. Byłem ostatnio u lekarza a on mi mówi ze świece się na czerwono i pracodawca i odprowadza za mnie składek. A z pensji mi zabiera. Poszedłem do Zusu sprawdzić a tam mi powiedzieli ze nie mam zapłaconej składki odkąd pracuję!!!! Pytam gdzie są moje pieniądze!!!!

@Paweł

Zgłaszam adres IP . Zobaczymy kto taki mądry podszywa się pod moją osobę

Xxx

To nie ta firma. To jest forum Nowakowski piekarnie

Wątpię, z tego co słyszałem to nic tam nie jest jego tylko w wynajmie. Nawet nie ma jak od niego pieniędzy ściągnąć. Komornik powiedział że wszystkie konta są zablokowane i jest kilku dłużników w kolejce

Klepaczka

W jaki sposób można odzyskać pieniądze??? Konta maja poblokowane a rozbijają się super samochodami. Jak można przyskrzynić tych złodziei????

Iza

Nie mam zielonego pojęcia co ma oznaczać Twoja wypowiedź. Jesteś zatrudniony w Nowakowski Piekarnie? Wiesz, jak klaruje się pozycja tej firmy na rynku, bo ani strony ani zbyt dużo info o nich w necie nie znalazłam. Liczę na "normalną" odpowiedź

@Iza

Wypłaty jak zawsze niema, towaru do produkcji niema, odpowiedzi kiedy wypłaty niema.tylko obietnice piątek będzie. Co tu więcej informacji potrzeba

Były

Ostrzegam przed tą firmą omijać dalekim szerokim łukiem Wykorzystywacze i (usunięte przez administratora) i nie wyplacalni!!!!!!!! Tylko czarują że pieniądze będą w poniedziałek jak nie było to w piątek I tak kolejne tygodnie !!!!!!!!

gf
@Były

Nie wytrzeźwiałaś nie pij bo ci alkohol szkodzi, nie dajesz już rady ?

Pawel
@gf

Jacuś nie pyskuj, masz na nowego bachora to i na długi się znajdzie

Jak się pracuje z ludźmi z Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Kiedyś było lepiej. Teraz odkąd zmienił się dyrektor to jest tragedia. Wariatka rozwala wszystko.

Jedni dostają, inni nie?? Od czego to zależy

Byly
@Kasia

To chyba od niedawna pracujesz jeżeli zdziwiona jesteś takim postępowaniem (usunięte przez administratora) Wyplacaja ludziom którzy mu są potrzebni (bez urazy dla ciebie)ale sam tego doświadczyłem gdy pracowałem .Bylem potrzebny to wypłacił a kolegom nie !!! I z tego co widzę to następna agencje wydymał. I licz się z tym że jak odejdziesz z pracy to za ostatni miesiąc lub dwa nie otrzymasz wypłaty tak jak ja i inni którzy odeszli .Czekam jeszcze za listopad i grudzień (usunięte przez administratora) nie wypłaca!!!!!!!! To firma (usunięte przez administratora)trzeba takich omijać !!!!! Myślą że Warszawiaki przyjadą na wieś(usunięte przez administratora)i ludzie będą pracować a o pieniądze nie pytać!!! (usunięte przez administratora)

Hahaha
@Kasia

Od tego czy idziesz na l4 czy nie xd czy maja aktualnie Ukraine do dyspozycji czy nie ????

Pracownik kolonia klepaczka

Czy dostaliśmy wypłaty za sierpień?

@Pracownik kolonia klepaczka

Nie i nawet nie słychać kiedy będą . A pracować każą . Najlepiej za darmo.

Pracownik kolonia klepaczka

Bo podobno co niekture osoby się chwalom że już mają

Jasiek

Niepokojące informacje napisaliście a ja miałem zamiar starać się o pracę w firmie,!!

@Jasiek

W życiu!!!!! Omijać szerokim łukiem!!!!

Elżbieta
@pracownik

To bardzo lakoniczna opinia - tak naprawdę niewiele mówiąca mi o Nowakowski Piekarnie jako o pracodawcy. Dlaczego radzisz omijać szerokim łukiem tę firmę? Jestem bardzo ciekawa, czy ma to związek z zarobkami, czy może chodzi o coś zupełnie innego. Czekam zatem na Twoją odpowiedź.

GW
@Elżbieta

Gość jest winien kilkuset ludziom gruba kasę a ty się pytasz dlaczego pisze ogólnie. Dobre sobie

Grzegorz Woźniak z Częstochowy

UWAGA: Proszę o kontakt wszystkie firmy, które zostały oszukane i okradzione przez Jacusia N z firmy "Nowakowski Piekarnie" i "Gorąco Polecam" Wystarczy nazwa firmy i telefon. Na adres: g.wozniak@gazeta.pl Część firm mam już zebranych z Krajowego Rejestru Długów. Część mam ze wspólnej współpracy przy pracy na hali ale to jest myślę wierzchołek góry lodowej. Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych

rb
@Grzegorz Woźniak z Częstochowy

Nooo i pieniędzy Pan nie odzyskał z tego co widzę.

Podwykonawca

Czego oczekujecie od Jacusia który naciągnął i (usunięte przez administratora) także swoją całą rodzinę...

Grzegorz Woźniak z Częstochowy

Uwaga: Poszukuję firmy, która podejmie się ogłoszenia upadłości tego przedsiębiorcy na bazie otrzymanych przez moją firmę i inne firmy dokumentacji. Kontakt na adres: g.wozniak@gazeta.pl

Grzegorz Woźniak z Częstochowy

Witam wszystkich poszkodowanych przez firmę: Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. Wszyscy poszkodowani przez Jacusia N proszeni są o kontakt na adres: g.wozniak@gazeta.pl W celu stworzenia strony internetowej i stowarzyszenia poszkodowanych przez Jacusia N i firmę Nowakowski Piekarnie. Proszę przesyłać wszelkie informacje pod podany adres.

Ktoś

Panie Woźniak i jak odzyskał Pan pieniądze?? Sprawa wygrana buhahaa.

@Ktoś

Większość odzyskałem. Nad resztą pracuję. A ty buhahaaa czekaj dalej.

@Ktoś

Długo by pisać.

Ciekawa
@Grzegorz Woźniak z Częstochowy

Przecież to już dawno przejął La Lorraine , gdzie niby jest piekarnia Nowakowski i gdzie można kupić jej produkty?

GW.
@Ciekawa

Jesteś nie na czasie. JN zbudował nowa fabrykę w Kolonii Klepaczce. Za nasze pieniądze. Pieniądze wykonawców i dostawców. Teraz wszyscy czekają na kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.