Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Opinie o Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Oczywiście, nasi Pracownicy korzystają z szeregu szkoleń, wraz z kierownikiem ustalają plany szkoleniowe swojej kariery a po ich realizacji awansują na kolejne stanowiska struktury.

Jakie są mocne strony pracodawcy Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.?

Estera

Firma ma program staży praktyk indywidualnych, i to przez cały rok. Byłabym zainteresowana stażem w kadrach/sekretariacie. Ktoś był na moim miejscu, i napisze kilka zdań o jego przygodzie ze stażem tutaj? Jaki jest wymiar godzin, czy można dopasować grafik do zajęć? Czy płacą chociaż symbolicznie? Bez problemu będę mogła uzyskać zaświadczenie dla mojej uczelni, że taki staż odbyłam? No i najważniejsze, dostał ktoś prace po stażu? Czy trudno im się spodobać, żeby załapać się na etat? :P

@Estera

Pani Estero, realizujemy programy stażowe, wystarczy przesłać do nas na adres: kariera@graczyk.com.pl, draft umowy z uczelnią, program praktyk otrzymany od uczelni i swoje CV. Kandydatów zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną aby omówić możliwą współpracę. Po zakończeniu praktyk, kandydat otrzymuje komplet dokumentów na potrzeby potwierdzenia odbycia stażu. Za staże studenckie nie płacimy, jednak niektórzy studenci chcą kontynuować dalszą współpracę za wynagrodzeniem. Warunki takiej współpracy są elastyczne i uwzględniają rozkład zajęć oraz terminy egzaminów studenta. Pozdrawiamy

Lidka
@Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

A Państwo jako firma zawsze nawiązujecie dalszą współpracę gdy studenci są na to chętni, czy może też robicie jakąś selekcję? Po jakim czasie od przesłania dokumentów można spodziewać się rozmowy?

Nowy wpis

@Lidka

Pani Lidio, wszyscy nasi studenci, którzy byli zainteresowaniu współpracą i były ku temu możliwości (grafik zajęć) rozpoczęli pracę po praktykach. Rozmowa to kwestia ustalenia dogodnego terminu dla obu stron. Pozdrawiamy

Adka Nowy wpis
@Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Ale czy taki student był zatrudniany w oparciu na umowę o pracę na cały etat, czy zlecenie? No i czy po programie stażowym, jak już ktoś chciał zostać pracownikiem to miał podwyższaną stawkę wynagrodzenia?

Nowy wpis

@Adka

Pani Estero/Lidko/Adko Widzę, że nurtują Panią dość konkretne pytania, zachęcam do bezpośredniego kontaktu podczas rozmowy rekrutacyjnej. Rozwiązań jest tyle ile jest osób, najlepiej wspólnie dopasować właściwe. Pozdrawiam

Czy w Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Była

Witam wszystkich ,którzy chcą się zatrudnić w firmie Graczyk ,to od razu odradzam wykorzystanie człowieka na maksa wymogi za torebkę (usunięte przez administratora)

@Była

Dla przypomnienia: warunki pracy zawsze są uzgadniane przed jej rozpoczęciem, a na ogólnie przyjętych zasadach jakie panują na rynku pracy oczekujemy, że za określone wynagrodzenie będzie wykonana określona praca. Pozdrawiamy

Była

Zapieprzasz pełne 8 godz i tak cię nie docenią, a stawka najniższa krajowa i to na umowę zlacanie,a i tak na ciebie znajdą haka .Nic dziwnego że wszystkie kobiety ,które pracowały razem to się pozwalniały.Firmo pdatkowa to nie Chiny ,i nie pracyję si,e u Was za worek Ryżu.ODRADZAM WSZYSTKIM NIE PODEJMUJCIE W TEJ FIRMIE PRACY BRAK POSZANOWANIA WYZYSK

@Była

Jeśli szuka Pani pracy gdzie nie trzeba pracować 8h to polecamy przyjąć pracę na mniejszy wymiar czasu pracy, np. na pół etatu (4h); dla przypomnienia: godziny pracy, stawkę wynagrodzenia, zakres obowiązków oraz rodzaj umowy zawsze są uzgadniane przed rozpoczęciem pracy - ale to Pani wie bo przecież rozmawialiśmy o tym przed podjęciem pracy i trzeba podkreślić, że bez zastrzeżeń zdecydowała się Pani na współpracę. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia

Dominika

@Mateusz aktualnie nie widzę ofert pracy do tej firmy, więc może nie jest tak źle. Atmosfera w pracy i pozytywne nastawnie do pracownika jest bardzo ważne. Trzeba pamiętać, że i nastawienie pracownika jest istotne. Powiedz proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Waldemar

Może oskarżenia firmy poprawiają własne samopoczucie? Firma jak najbardziej ok więc polecam pracę.

Iza

Zawsze uważam, że jak człowiek pokaże jak się pracuje dobrze to i podwyżkę ma!!

księgowa
@Iza

Podwyżkę dostają tylko szpiedzy albo lizusy... Prosze Cie... za długo tam pracowałam żeby nie wiedzieć jak to wygląda od środka

zaintersowana
@księgowa

A jak tam dokładnie wygląda. jaka jest atmosfera w pracy jaki jest stosunek do pracownika chciałbym wiedzieć gdyż chciałam tam składać cv

Danka
@księgowa

A jak długo tam pracowałaś

Skąd masz informację o tym, że na początku zatrudnienia w firmie Doradztwo Podatkowe Graczyk obowiązuje okres próbny? Może masz jeszcze jakieś informacje, które nie pojawiły się na forum. Jeżeli tak to chętnie przeczytam coś nowego na temat tego pracodawcy.

Gustawson

Podwyżki dostają przeważnie ludzie lepsi w pracy od niektórych "złośliwych pisarzy"

Paulina

@Maria Maria, jakie stanowisko bezpośrednio zajmujesz w Doradztwie Podatkowym Graczyk? Napisałaś, że warunki proponowane przez pracodawcę są dobre. Możesz je krótko innym użytkownikom przedstawić? Jak długo trwa ścieżka uzyskania awansu w tej firmie?

@Paulina

Uczciwe wynagrodzenie, stanowisko pracy bez zarzutu, miła atmosfera, zarówno wśród pracowników jak i w relacjach z szefostwem, miejsca do wspólnych posiłków, jasne zasady działania - dotyczy wszystkich stanowisk

@Paulina

Jeśli chodzi o awans to zależy od stanowiska oraz kompetencji i determinacji pracownika. Ja dostałam po dwóch miesiącach

Anabela
@Maria Maria

Smiechlam

Paulina

@Maria Maria, awans po dwóch miesiącach zatrudnienia świadczy o tym, że Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. dosyć szybko zauważa potencjał swoich pracowników, w związku z czym umożliwia im wykonywanie obowiązków adekwatnych do ich umiejętności. Czy wraz z awansem zmieniły Ci się warunki zatrudnienia? Możesz je krótko na tym forum opisać?

Maria Maria

Polecam pracę w Doradztwie Podatkowym Graczyk jeśli nie boisz się wyzwań i pracy często pod presją czasu, nastawiony jesteś na rozwój i chcesz zdobywać doświadczenie, które przekłada się na awans. Warunki bardzo dobre, jasne zasady i miła atmosfera. Jeśli szukasz pracy, w której kombinujesz jak przetrwać do końca szychty to nie to miejsce.

Bartek

Idealnych firm nie ma. Szkoda, że niektórzy tylko narzekać potrafią.

Ewelina

Czy tylko ja nie mogę znaleźć ich ofert czy firma nie potrzebuje pracowników? Może ktoś podpowie, jakieś wskazówki?

Paulina

@anonim - co masz na myśli? Czy masz doświadczenie zawodowe z pracą w Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.? Warto podzielić się z innymi użytkownikami swoją opinią o pracodawcy - należy jednak pamiętać o wartości merytorycznej wypowiedzi.

Paulina

@Zainteresowana zastanawiasz się nad aplikowaniem? Jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Taki aspekt jak np. atmosfera może różnić się w zależności od docelowego działu.

Paulina

Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. wyznają zasadę Muszkieterów: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego“ Jak prezentuje się atamosfera w miejscu pracy?

arek

a gdzie sa te rekrutacje bo nie ma żadnych ofert? Ciekawe'

Zostaw merytoryczną opinię o Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.?

Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.