Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Pracowałeś w firmie Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-02-08 00:23:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-03-30 09:49:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
( usunięte przez administratora ) Mój staż pracy w G&G był długi, nie żałuję ani jednego dnia, choć przeżyłam tam wszystko (usunięte przez administratora ). Jestem wdzięczna tym ludziom, którzy tworzą tą firmę za obycie , którego nabyłam w kontaktach z różnymi ludźmi, za wielorakie umiejętności: od przycinania wykładziny- do instalacji programów. Jak powiedziała pewna mądra kobieta: większość byłych pracowników tej firmy piastuje aktualnie kierownicze stanowiska- czy to o czymś nie świadczy ???
zdjecie uzytkownika
Pysia - 2011-07-06 21:27:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie jest aż tak źle, w każdej pracy coś nie pasuje. Jak dla mnie współpracownicy byli w porządku. Fajerwerków nie ma, ale da się przeżyć.
zdjecie uzytkownika
Mirek - 2014-03-27 16:03:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Mało tutaj aktualnych opinii o Doradztwie Podatkowym Graczyk, a maja sporo ofert pracy, trzy do księgowości, ale jest też to kadr i płac oferta oraz na agenta ubezpieczeniowego, myslicie, że warto?
zdjecie uzytkownika
rupert - 2014-04-02 16:25:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
chcesz aplikować na wszystkie na raz? tzn. że masz naprawdę dużo talentów. Jeśli nie masz pracy to wszędzie warto aplikowac
zdjecie uzytkownika
kajtek - 2014-11-14 18:45:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no dokładnie, tak naprawdę jest lepiej pracować gdziekolwiek niż być bezrobotnym, a ponad to to nie wiem czy tutaj jest akurat tak źle, wydaje mi się, że też przesadzacie w tych swoich opiniach.. mam racje? jak jest źle to łatwo narzekać, ale plusów to już nie ma komu wymienić niestety.. no ale pozdrawiam pracowników
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.?
Zadaj pytanie
x