logo Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Wodzisław Śląski

Opinie o Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

anonim 2011-02-08 00:23:58
a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?
anonim 2011-03-30 09:49:39
( usunięte przez administratora ) Mój staż pracy w G&G był długi, nie żałuję ani jednego dnia, choć przeżyłam tam wszystko (usunięte przez administratora ). Jestem wdzięczna tym ludziom, którzy tworzą tą firmę za obycie , którego nabyłam w kontaktach z różnymi ludźmi, za wielorakie umiejętności: od przycinania wykładziny- do instalacji programów. Jak powiedziała pewna mądra kobieta: większość byłych pracowników tej firmy piastuje aktualnie kierownicze stanowiska- czy to o czymś nie świadczy ???
Pysia 2011-07-06 21:27:34
Nie jest aż tak źle, w każdej pracy coś nie pasuje. Jak dla mnie współpracownicy byli w porządku. Fajerwerków nie ma, ale da się przeżyć.
Mirek 2014-03-27 16:03:52
Mało tutaj aktualnych opinii o Doradztwie Podatkowym Graczyk, a maja sporo ofert pracy, trzy do księgowości, ale jest też to kadr i płac oferta oraz na agenta ubezpieczeniowego, myslicie, że warto?
rupert 2014-04-02 16:25:36
chcesz aplikować na wszystkie na raz? tzn. że masz naprawdę dużo talentów. Jeśli nie masz pracy to wszędzie warto aplikowac
Zuzu 2015-01-19 22:31:03
odradzam!! Jeśli macie ofertę pracy gdzieś indziej to nie ma co się zastanawiać tylko mijać ich szerokim łukiem. Mają wysokie wymagania (co można zaakceptować), po zakwalifikowaniu się i podjęciu pracy, na początek umowa zlecenie, a po niej następna miała być umowa o pracę, ale..... wyszła propozycja stażu z PUP :| Jakieś nieporozumienie, żeby stawiać takie wymagania dla stażu!
Swoją drogą samo to świadczy o firmie, że ciągle jest prowadzony nabór i ciągle przewijają się nowe osoby....
janek 2015-07-22 20:48:50
Jesli faktycznie ciągle jest prowadzony nabór to oznacza to raczej spore rotacje w firmie, ciekawe co jest ich powodem, bo póki co nikt nie napisał przez ostatni rok, ani, że znalazł tutaj prace, ani, że odszedł. Wrecz troche niepokoi mnie ta cisza, niech może ktoś napisze, czy można teraz ufać tej firmie.
anonim 2015-08-20 10:56:02
Ja mam spore zastrzeżenia. Wymagania duże, a oferują minimalną krajową :/ Pracy też dużo. Rekrutacja ciągle jest prowadzona, bo pracownicy sami rezygnują ze względu na warunki pracy i wynagrodzenia.
oza.,k 2015-08-22 02:56:56
To ciekawe, bo ja przeglądałem oferty pracy i do Graczyka nic nie znajdywałem - Możesz anonim powiedzieć gdzie ty widzisz te wszystkie rekrutacje? Druga kwestia - jeżeli stosunek pieniędzy jest nieadekwatny do ilości wykonywanych zadań to należałoby się zastanowić jak długo taki stan może trwać - według mnie w nieskończoność ludzie nie będą rekrutować.
anonim 2015-09-28 13:21:14
Oferty pracy ukazują się na ich stronie w zakładce praca i często są to jedne a te same stanowiska, co "daje" do myślenia.
Niestety taki jest nasz rynek pracy. Więcej chętnych niż wolnych miejsc pracy, a tacy to wykorzystują niskim kosztem.
jadzia 2015-09-28 18:08:47
nasz rynek pracy nie jest taki zły przyjacielu, źli są ludzie którzy moim zdaniem nie potrafią korzystac z jego dobrodziejstw. natomiast w doradztwie podatkowym to wierzę że są jednak pieniądze do wzięcia, tylko fakt że trzeba chcieć, mieć motywację i być dobrym w swoim fachu. więc nie narzekajcie tylko nsię ogarnijcie i do roboity
Nurek 2015-10-01 23:13:01
Nervosan do kapsy i wszyscy dadzą radę, jak wszędzie.
anonim 2015-10-21 20:38:37
Hehe, a to jakie "dobrodziejstwa" oferuje nasz rynek pracy? Taki bogaty jest, że coraz więcej ludzi woli wyjechać za granicę do pracy.
No cóż, grunt to pozytywne myślenie :)
detektyw monk 2015-10-29 01:05:26
@anonim - no przecież zawsze będą chętni żeby wyjechać za granicę, ale warto wspierać nasz polski rynek pracy, zwłaszcza, że nasze standardy pracy są zbliżone do europejskich. Skoro sa dobre zarobki, zwłaszcza, że specyfika branży podatkowej jest opłacalna, to nie ma co narzekać. Ciekawe tylko jaka umowa jest proponowana pracownikom? Pozdrawiam
poldek 2016-04-06 15:21:14
z tego co oferują to na pewno jest to ubezpieczenie dobre, ale zastnawiam się, ze moze nie sa tak duża firmą i dlatego nie zatrudniają nie wiaodmo ile osób na pewno.
pomocy 2016-05-07 19:53:13
Może ktoś ma lepsze informacje niż ja i mi pomoże? Wiem, że szukają teraz kogoś do hr podali wymagania np. wykształcenie wyższe czy angielski - wiadomo standard ale nie napisali prawie nic co oferują
anonim 2016-05-19 15:37:51
I raczej nic nie napiszą, ani nie powiedzą. W zeszłym roku było to minimalne wynagrodzenie ;)
poldek 2016-06-18 12:43:15
Ja to chętnie bym znalazł zatrudnienie, ale nie było żadnej oferty.
Ciekawe 2016-06-21 12:55:13
...bo cały czas są rekrutacje. Znajma była.
arek 2016-06-21 16:18:30
a gdzie sa te rekrutacje bo nie ma żadnych ofert? Ciekawe'
Zostaw swoją opinię o Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. - Wodzisław Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.