logo Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Wodzisław Śląski

Opinie o Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

anonim 2011-02-08 00:23
a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?
anonim 2011-03-30 09:49
( usunięte przez administratora ) Mój staż pracy w G&G był długi, nie żałuję ani jednego dnia, choć przeżyłam tam wszystko (usunięte przez administratora ). Jestem wdzięczna tym ludziom, którzy tworzą tą firmę za obycie , którego nabyłam w kontaktach z różnymi ludźmi, za wielorakie umiejętności: od przycinania wykładziny- do instalacji programów. Jak powiedziała pewna mądra kobieta: większość byłych pracowników tej firmy piastuje aktualnie kierownicze stanowiska- czy to o czymś nie świadczy ???
Pysia 2011-07-06 21:27
Nie jest aż tak źle, w każdej pracy coś nie pasuje. Jak dla mnie współpracownicy byli w porządku. Fajerwerków nie ma, ale da się przeżyć.
Zuzu 2015-01-19 22:31
odradzam!! Jeśli macie ofertę pracy gdzieś indziej to nie ma co się zastanawiać tylko mijać ich szerokim łukiem. Mają wysokie wymagania (co można zaakceptować), po zakwalifikowaniu się i podjęciu pracy, na początek umowa zlecenie, a po niej następna miała być umowa o pracę, ale..... wyszła propozycja stażu z PUP :| Jakieś nieporozumienie, żeby stawiać takie wymagania dla stażu!
Swoją drogą samo to świadczy o firmie, że ciągle jest prowadzony nabór i ciągle przewijają się nowe osoby....
anonim 2015-08-20 10:56
Ja mam spore zastrzeżenia. Wymagania duże, a oferują minimalną krajową :/ Pracy też dużo. Rekrutacja ciągle jest prowadzona, bo pracownicy sami rezygnują ze względu na warunki pracy i wynagrodzenia.
anonim 2015-09-28 13:21
Oferty pracy ukazują się na ich stronie w zakładce praca i często są to jedne a te same stanowiska, co "daje" do myślenia.
Niestety taki jest nasz rynek pracy. Więcej chętnych niż wolnych miejsc pracy, a tacy to wykorzystują niskim kosztem.
Nurek 2015-10-01 23:13
Nervosan do kapsy i wszyscy dadzą radę, jak wszędzie.
anonim 2015-10-21 20:38
Hehe, a to jakie "dobrodziejstwa" oferuje nasz rynek pracy? Taki bogaty jest, że coraz więcej ludzi woli wyjechać za granicę do pracy.
No cóż, grunt to pozytywne myślenie :)
anonim 2016-05-19 15:37
I raczej nic nie napiszą, ani nie powiedzą. W zeszłym roku było to minimalne wynagrodzenie ;)
Ciekawe 2016-06-21 12:55
...bo cały czas są rekrutacje. Znajma była.
arek 2016-06-21 16:18
a gdzie sa te rekrutacje bo nie ma żadnych ofert? Ciekawe'
Paulina 2017-03-16 10:58
Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. wyznają zasadę Muszkieterów: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego“ Jak prezentuje się atamosfera w miejscu pracy?
Zainteresowana 2017-04-28 15:32
No właśnie, jak??
Paulina 2017-05-16 14:04
@Zainteresowana zastanawiasz się nad aplikowaniem? Jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Taki aspekt jak np. atmosfera może różnić się w zależności od docelowego działu.
anonim 2017-08-28 23:52
Nervosol to za malo ????
Paulina 2017-08-29 11:49
@anonim - co masz na myśli? Czy masz doświadczenie zawodowe z pracą w Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.? Warto podzielić się z innymi użytkownikami swoją opinią o pracodawcy - należy jednak pamiętać o wartości merytorycznej wypowiedzi.
Zostaw swoją opinię o Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. - Wodzisław Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.