Opinie o Fallwork Sp.z.o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fallwork Sp.z.o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fallwork Sp.z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fallwork Sp.z.o.o. w Toruń

Wykonanie wyroku SR Poznań Nowy wpis

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU W związku z prawomocnym orzeczeniem Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 15.07.2022 uznającym roszczenie o naruszenie dóbr osobistych spółki FALLWORK poprzez wystawiania negatywnych opinii na portalach i forach internetowych, realizuję nakaz zamieszczenia prostującej informacji, niniejszym oświadczam , że: " wszelkie zamieszczane przeze mnie na portalach i forach internetowych stwierdzenia w formie opinii jakoby Agencja Pracy FallWork była nierzetelna dopuszczając się (usunięte przez administratora) i kradzieży wobec mojej osoby - wycofuję je jako nieprawdziwe i użyte bez podstaw faktycznych". Moje działanie nie opierało się na prawdzie , zgodnie z prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego przepraszam firmę FallWork i jej pracowników. - były zleceniobiorca Jacek Adamczewski

Dagmara

Czy firma nadal wypłaca tygodniówki czy coś się zmieniło?

QWEQWDQ Nowy wpis
@Dagmara

TAK, WYPLACA

Czy Fallwork Sp.z.o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Fsbrbd Nowy wpis

Przydałoby sie

Pracownica:-)

A co powiecie jak odpowiadasz u nich na ogłoszenie o pracę,i każą przez internet nr.i serie dowodu osobistego podać i PESEL czy to jest normalna procedura czy kryje się jakiś przekręt, wyłudzanie danych?:-) Piszę z Olsztyna.

Damian
@Pracownica:-)

Właśnie mam ta sama sytuacje i tez z Olsztyna. Na sobotę na remanent do Rasta. Fallwork ma domenę z końcówka .pl a tam jest .org i nie wiem czy nie przekręt jakis

FallWork
@Damian

To nie przekręt , tylko procedura założenia konta na portalu FallWork. Link wysyłany jest wyłącznie po rozmowie z konsultantem , a w treści emaila z linkiem jest informacja czego dotyczy rejestracja. W razie wątpliwości można dzwonić. A domena fallwork.org jest własnością Fallwork sp. z o.o.

@Pracownica:-)

(usunięte przez administratora) To są zwykli (usunięte przez administratora)

Robo
@Anonim

Dlaczego administrator usunął wiadomosc Czyzby ktoś napisał prawdę nie wygodną dla firmy a zostawia tych co trzymają prosto palec w (usunięte przez administratora)

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU W związku z prawomocnym orzeczeniem Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 15.07.2022 uznającym roszczenie o naruszenie dóbr osobistych spółki FALLWORK poprzez wystawiania negatywnych opinii na portalach i forach internetowych, realizuję nakaz zamieszczenia prostującej informacji, niniejszym oświadczam , że: " wszelkie zamieszczane przeze mnie na portalach i forach internetowych stwierdzenia w formie opinii jakoby Agencja Pracy FallWork była nierzetelna dopuszczając się os(usunięte przez administratora) kradzieży wobec mojej osoby - wycofuję je jako nieprawdziwe i użyte bez podstaw faktycznych". Moje działanie nie opierało się na prawdzie , zgodnie z prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego przepraszam firmę FallWork i jej pracowników. - były zleceniobiorca Jacek Adamczewski

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
Rysiopol

Bardzo dobra firma godna polecenia. Wypłacają tygodniówki - idealnie dla osób chcących sobie szybko dorobić aby nie czekać na kasę jak w innych agencjach. POLECAM GORĄCO.

Jakub

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze na forum firmy? Jest tak dobrze i nie ma narzekających?

KRAKUS

Byłem za pośrednictwem FALLWORK z bratem w pracy w Niemczech i polecam! Dostaliśmy umowy o pracę, wynagrodzenie do 10-go i noclegi też przyzwoite tylko praca była trochę ciężka, bo po 12 godzin ale mieliśmy płacone za nadgodziny. Ogólnie ciężka fizyczna praca ale OK.

Mariusz

Pracuje przez Agencję FallWork w jednej z instytucji Państwowej w Warszawie i na początku współpracy miałem obawy przed współpracą przez "pośrednika" ale po pierwszym miesiącu nie mam uwag i zastrzeżeń. Wynagrodzenie na czas, pasek wypłaty i pełny kontakt z biurem. Polecam Mariusz

Przeprosiny

Ja, Renata Orzechowska były pracownik tymczasowy Agencji Pracy Tymczasowej FallWork, zgodnie z wyrokiem Sądu niniejszym przepraszam spółkę FallWork w Poznaniu za jej pomówienie we wpisach internetowych zamieszczonych na forach pracowniczych. Oświadczam, iż wszelkie stawiane przeze mnie wobec firmy FallWork zarzuty w całości były nieprawdziwe i zostały poczynione bezpodstawnie. Z poważaniem, Renata Orzechowska

FallWork

Nikt nikogo nie zmusza do pracy , ale prawda jest taka że zawsze obowiązują jakieś zasady , a akurat czytając to forum można wskazać z imienia i nazwiska 2 osoby które mają wieczne uwagi i są to po pierwsze pracownicy już nie pracujący , a po drugie mający problem ze zrozumieniem treści umowy , gdzie jasno mamy określone terminy dostarczenia karty pracy , podania numeru konta i NIP-u , JAK WIDAĆ NIE WSZYSCY POTRAFIĄ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. Pozdrawiamy pracowników FallWork na szczęście jest to większość , a prawda też jest taka , że mając kilka tysięcy pracowników do obsłużenia zawsze w przypadku przesunięcia terminu wypłaty trzeba czekać na kolejną transzę przelewów. to tyle w kwestii komentarza , szkoda tylko że ci najwięksi krzykacze internetowi nie potrafią tak argumentować w rozmowie na żywo a szkoda skoro podobno mają rację , Pozdrawiam Pracownik FallWork

FALLWORK SP.Z O.O.

Witam Jestem pracownikiem FallWork Sp. z o.o. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: marketing@fallwork.pl Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony przez koordynatora regionalnego, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia i nazwiska, nazwę miasta oraz numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy. Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwe bądź obrażliwe, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania FallWork Sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia. Pozdrawiam FallWork Sp.z o.o.

Jagoda

No to nieźle musiałaś namiesza ;P Ja pracuję w Poznaniu ale kasę dostałam na czas,różnica(usunięte przez administratora) dośc spora kasa jak dla mnie,Ja w ciągu całej swojej pracy takiej nie zrobiłam a pracuję z nimi od Wakacji.A za koszulkę też mi odciągneli przy pierwszej wypłacie,jak dla mnie Agencję pracy są ok ;) Pracuję kiedy chcę i ile chcę a na etacie tak bym nie mogła ;( Nieraz nawet stawkę mi podnoszą jak są pilne zlecenia i to dośc dużo bo nieraz nawet o (usunięte przez administratora)

łukasz

pracuje przez nich już pół roku, koordynatorka sympatyczna, a praca bardzo mi się podoba, wypłata też zawsze na czas. polecam pracę w fall work

sobi

Pracowałem na przebudowie, fajni ludzie miła atmosfera, koordynatorka sympatyczna i nie ma problemu aby się z nią skontaktować. Jedyny minus to stawki za godzine, które są dość niskie.

Magda

Pracuje dla FALL WORK już 5 miesięcy, na kasie w REALU kontakt z koordynatorem super i sorry ale nie wierze że dostałeś tą kare bez powodu.

Luzika19

No,właśnie ja też pracuję i nie narzekam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Fallwork Sp.z.o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Fallwork Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fallwork Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fallwork Sp.z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fallwork Sp.z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Fallwork Sp.z.o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fallwork Sp.z.o.o.