„ P.W. TAKO” sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

Opinie o „ P.W. TAKO” sp. z o.o.

admin 2015-07-14 00:23:56
Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?
Tako 2016-11-19 08:16:17
Pracuję w tej firmie około 10 lat. Kiedyś jak żył stary szef o było w porządku. Teraz rządzi firmą jego syn bo staremu się zmarło. Jak młody doszedł do władzy to już nowe samochody kupuje, wycieczki, wyjazdy ale oczywiście on z rodziną. My zasuwamy na to a podwyżek jak nie ma to nie będzie. Gonisz po 12-16 godzin dziennie i gdyby nie stawka to byś już dawno rzucił tym wszystkim. Dlatego tak długo robię w tej firmie. Ale już powoli się odechciewa no bo ileż można. Samochody służbowe porażka. Psują się non stop. Podsumowując: jeśli interesuje cię praca po 12 - 16 godzin z sobotami po 8 godzin a czasami i niedziele za jakieś 3000 złotych na rękę to zapraszam.
Zostaw swoją opinię o „ P.W. TAKO” sp. z o.o. - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „ P.W. TAKO” sp. z o.o.