Isolit-Bravo, sp...

Toruń

Opinie o Isolit-Bravo, sp...

bajlando 2015-02-19 15:04:13
nie polecam. pracowałem tam ok 4 lat i wiem ze ten zakład wyciągnie z człowieka wszystko. zarobki nie są aż tak wysokie wcale a nazapieprzać się trzeba za 10. niejednokrotnie majster przydziela po 3, 4 lub 6 maszyn i jedna osoba musi im podołać. fakt że sa to tak zwane padaczki ale i tak nie jest lekko. Praca 12 h - w której 11,5 h jest na nogach nie wolno siadać bo jest to niedozwolone. Palenie równiez jest tam zabronione- ale to jest kwestia gustu komu to pasuje komu nie. i jeszcze te pokuty ... hehe to doipero jest koszmar bo dostaje się je dosłownie za wszytsko i za nic. więc na wypłate jak dobrze pójdzie i obejdzie sie bez reklamacji to ok 12 tys. koron mozna zarobic. w zależności od kursu korony ale przy srednim 0,14 gr za 1-korone to wychodzi jakieś 1680zł. gdy odliczymy paliwo i koszty amostyzacji auta to jestesmy skromniejsci ook 180 zł miesiecznie. wiec 1500 nam zostanie. wiec żadne kokosy.także dwa razy niech kazdy się zastanowi czy warto rypać po 12 godzin przez ok 15 dni w miesiacu - a te wolne zlecą nie wiadomo kiedy i zarobic 1500 zł, a i jeszcze przestroga dla allergików -> nie polecam bo tylko narobią sobie problemów zdrowotnych. Praca dla wytrzymałych i desperacko potrzebujących kasy... ja na szczęście znalazłem prace w Polsce i moje zarobki wcale zbytnio się nie różnia od tych w cechach. a nie namęczę się tak.
niki 2015-02-19 15:13:34
też pracowałam w Bravo.i zgadzam się ze swoim przedmówcą.zarobiłam na pierwszą wypłate nie całe 11 tys. koron. w tedy korona stała po 0,149 gr więc 1560,00 zł wyszło mi na pl. ale gdy odliczyli mi autobus i obiady na PL wziełam 1320 zł. liczyłam na duzo więcej bo obiedtnice Pana peronalnego były że zarobki będą ok 13-15 tys koron miesiecznie a tu szybko jak się okazało sprowadzili mnie na ziemie. I te pokuty, ktore można dostac nawet za brak uśmiechu .... szkoda gadać. Pracowałam tam ponad 2 lata i myslałam że uda mi sie w końcu zarabiać coraz więcej a tu niestety zarabiałam coraz mniej bo po przyuczeniu skończyły się fory których wcale nie miałam i zaczeła normalna praca więc i większe pokuty, więcej reklamacji itd. w końcu zrezygnowałam. teraz pracuje w skepie marketowym i zarabiam 1800 zł na reke. i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mam te czechy
naiwny 2015-11-29 20:58:50
firma łamie dużo przepisów czeskiego prawa pracy m.i.zakazu dyskryminacji pracowników,nakładania na pracowników kar pieniężnych za naruszenie obowiązków,braku na piśmie danych m.i.na temat wysokości wynagrodzenia,układu zbiorowego,odliczania od czasu pracy wyjścia do toalety,brak przerw na jedzenie i wypoczynek {par.300 pkt.1 czeskiego KP}Wszystkie takie nieprawidłowości zgłaszajcie do czeskiego odpowiednika Inspekcji Pracy.Także adresy innych instytucji zajmujących się takimi problemami znajdziecie pod hasłem czeski kodeks pracy.
pracownik 2016-05-03 12:15:23
Pracuję w bravo bardzo długo i uważam, że jest to praca tylko dla odpornych psychicznie.
IB 2016-06-01 20:40:38
To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Po 3 zmianach po 12h jeden dzień dochodzisz do siebie.80% załogi w zakładzie to Polacy,Ukraincy itd. Czesi 0mijają ten zakład z daleka.Kadra kierownicza niewykwalifikowana,dyrektor ma humory i potrafi zwolnić za byle pierdołę.Pełna inwigilacja,non stop kontrolują ludzi.Zarobki jeden miesiąc dobre drugi o 1/3 mniejsze i nikt ci tego nie wyjaśni bo to przecież firma pana K.S. i on może robić z tobą wszystko.Jedna wielka propaganda a jak wejdziesz do środka to masakra.
RADO 2016-11-04 05:28:51
Moja żona pracuje od dwóch miesięcy w BRAWO i według mnie jest to firma najgorsza do jakiej można trafić.Osoby nowo wstępujące mają tam piekło.Normy są tam mocno wyśrubowane,a podział pracy strasznie niesprawiedliwy .KARY za wszystko -kara za palarnie,-kara za zbyt wczesne podbicie się w pracy,-kara za niedopilnowanie porządku,-kara za nie wyrobienie normy,-kara,kara,kara,STRES ,STRES,STRES .SZCZEGÓLNI NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU.Bardzo bym chciał żeby już tam nie musiała pracować. m=Muszę się przyznać ,iż ja kiedyś przepracowałem w tym zakładzie dwa miesiące.Myślałem że się coś zmieniło.FIRMA wykonuje ciekawe rzeczy szkoda ,że taka ch..nia(przepraszam musiałem) w tym zakładzie się dzieje.POZDRAWIAM
;) 2016-11-05 08:45:32
Bardzo bym chciala żeby przeczytal to nasz nowy personalny ktory mysli ze zlapal pana Boga za nogi i teraz to dopiero dzieja sie cyrki w tym zakladzie! Pracuje tam od 4 lat jak i również w biurze i tyle nerwow co mnie to kosztowalo to nie zycze nikomu ! Normy kosmiczne ludzie dla siebie nie mili walka o przetrwanie o kazdy grosz jeden pod drugim dolki kopie. Majstrowie robia wszystko zeby ci dop**erdolic. Dyrektor uwaza ze nie ma osoby nie zastapionej wiec nawet jesli pracujesz tam 20 lat to wyrzuci cie z uśmiechem na twarzy bo uważa ze na prace w bravo czeka miliony ludzi ! Wiec jesli myslisz ze pracujesz i pracujesz dobrze i jestes doceniany to sie grubo mylisz ! Teraz co wietnamcy ukraincy a oni wszyscy nie wiedza o co chodzi co miesiac pracowali i co same reklamacje. To jest firma która juz chyli sie ku końcowi . nie polecam nikomu nawet najwiekszemy wrogowi. ;)
Zostaw swoją opinię o Isolit-Bravo, sp... - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Isolit-Bravo, sp...