Opinie o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Schollglas. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schollglas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Johny

Hala piękna,ludzie życzliwi,atmosfera cudowna,pensje po podwyżkach na godziwym poziomie..............w Niemczech.A Machów?dno dna

Grey Wolf

Podobno w Machowie też jest kołhoz, a dopiero rusza produkcja. Niby proponują 15 brutto za godzinę. Warto się tam zatrudniać ?

Laila
@Grey Wolf

21 brutto i służbowy samochód.Wpisz swoją odpowiedź

Grey Wolf
@Laila

No to rewelacja :-) warunki jak dla kierownika :-D

Mobil one

To jest sabotaż w wykonaniu nowego prezesa,ślepy by zauważył że firma ma upaść.Dziękuje za uwagę.

Bakero

Proponuje zwolnić jeszcze z 20 osób i zakład się konkretnie rozwinie.Na każde stanowisko jest o jedną osobę za dużo a to są koszty.A nie da się czasem obniżyć pensji do 1800 brutto? bo za 2100 to się konkretną prace wykonuje np. leżenie w domu i analiza programów Tv

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Schollglas? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sandomierz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Wolwer

Nie mają tu żadnego systemu wynagradzania i premiowania . Nie mają pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi , dyrektorzy to nieuki nierozumiejące że prawdziwym kapitałem firmy jest dobrze wyszkolona załoga, ludzie związani z firmą i zaangażowani. Można mieć nowoczesne linie produkcyjne a bez doświadczonych zadowolonych i zaangażowanych pracowników będzie dno. Jak tego dokonać? Po pierwsze system awansu , za dobrą pracę trzeba nagradzać a oceny pracowników nie mogą służyć do tego aby mieć pretekst do ich zwalniania. Po drugie stosunki międzyludzkie ,jeśli wymaga się od ludzi określonych postaw należy się z nimi komunikować wyjaśniać i dyskutować , Obecne działania dyrekcji na nowym zakładzie przypominają raczej represje i nie są zrozumiałe dla pracowników. Jak bowiem ma przeszkadzać w procesie produkcyjnym krzesło , na którym siada się żeby wypełnić raport? Zarządzanie firmą nie polega chyba na walce z pracownikami , lecz na współpracy z nimi. Jak chcecie razem z nami współdziałać dla dobra firmy skoro nas nie szanujecie i nie ufacie nam? Dzieje się tak dla tego że zdajecie sobie sprawę panowie dyrektorzy, iż kiepsko opłacany i traktowany pracownik nie jest waszym sprzymierzeńcem. System szkoleń nie istnieje , jeden uczy drugiego , nie są dotrzymywane żadne normy dotyczące obsługi maszyn i urządzeń . Normy produkcyjne ustala się ze stoperem w ręku na zasadzie : ilość sztuk na minutę razy 60 minut razy 7 godzin . Prędkości maszyn dobierane są przez dyrektora na podstawie widzi mi się i ile chcę mieć. Gdybym to ja był właścicielem nie pozwoliłbym wam nawet zamiatać podłogi

Gucio

w Sandomierzu już koniec . Ale nie ma czego żałować , zwolnienia już się rozpoczęły większość z nas odejdzie bez żalu. Szkoda tylko że wywala się osoby tuż przed emeryturą, takie które będą miały problem ze znalezieniem pracy. I styl w jakim się to robi , po cichu w kadrach , nocą na trzeciej zmianie. Nie stać Panów Dyrektorów na to żeby okazać ludzką twarz , brak odwagi cywilnej by powiedzieć dziękuję za ciężką pracę i przepraszam. W schollglasie jest oszukańcza odprawa 4-miesięczne uposażenie , uczciwość nakazywałaby 6-miesięczne . Innym się nawet nie podziękuje . Mają tam w CV różne uczelnie wyższe , a kultury nie mają . Przychodzą na stanowisko pracy i ani me ani be jakby w chlewie byli i ze zwierzętami do czynienia mieli. Brak im empatii i zrozumienia i żadne zdawkowe :"taki jest świat" , nie usprawiedliwi tego że brak im przyzwoitości . Panowie dyrektorzy wstyd . Warto być przyzwoitym , życzę wam żeby was tak traktowano jak wy nas traktujecie . O kadrze nadzoru Schollglasa nie piszę bo to kompletne dno.

REMi
@Gucio

Racja,nie ma czego żałować.Chamstwo i traktowanie ludzi jak śmieci.

REMi
@REMi

Ale niektórzy i tak się cieszą że będą ich dalej dymać.

Murzyn
@Gucio

Szkoda....kiedyś tam pracowałem , można było się naprawdę poobijac no i ile tam się wódki wychlało ooohoho...Szkoda szkoda...będę pamiętał.

Olek

Niestety jeszcze nie spotkałem się z sytuacją żeby wszyscy byli zadowoleni. Nawet najlepsza firma zawsze będzie miała takich nieszczęśliwych ludzi, ciągle narzekających!!!

Emigrant

Czytam i czytam i nie wieże .To po co wy tam pracujecie. Ja zaraz zmykam do Belgii.Wiecie pomyślałem ze złoże sv.(i koniec tuaczki). Powodzenia

Xxxxx

Najgorsza robota (usunięte przez administratora) zarobki romans na romansie jedno wielkie (usunięte przez administratora)

A
@Xxxxx

A zmiana króluje

nieznajomy
@A

Co do zmiany A to w czym króluje w robocie czy w romasach napisz cos bliżej

W

Ciekawe, więcej szczegółów? Który związek spisany na straty tym razem?

Ona

Jak z kontrola jakosci jakie zarobki na reke?

Łysy
@Ona

1500 a ile byś chciała za prace bez kwalifikacji.

Ona
@Łysy

A kto napisal o braku kwalifikacji? Mam duze doswiadczenie w ontroli jakosci dlatego zapytalam o zarobki. Czy jest warte zachodu skladanie CV.

leon
@Ona

trzeba być chorym na łeb żeby tam skladac podanie,kazdy nowy robi góra trzy dni i spie...dala w podskokach

@leon

Zgadzam się w zupełności z tymi słowami. Trochę czasu przepracowałem w tej firmie i nie mam o niej dobrego zdania. Jeżeli chodzi o pana Skroka to jest to człowiek który nie podejmie żsfnej decyzji bez zgody pana Malca. Pan Skrok dochrapał się finkcji niewiadomo jakiej za donosicielstwo i ludzką krzywdę dlatego trzeba bylo mu stworzyć nowe stanowisko które tak naprawdę jest nikomu niepotrzebne jak i wiele innych stanowoisk w tej firmie.

Źyczliwy
@Gość

A kto w szolu mądry ma stanowisko tylko liziduce Z bosmanem na czele kto po pòłrocznym zwolnieniu zostałaby u malca i jeszcze stanowisko dostaje

Kajzer

Najgorsza robota w jakiej pracowałem i najniższe zarobki.I jeszcze przy rekrutacji oszukują że są premie.

@Kajzer

nie ma premii dla roboli niestety ale są dla wybranych

Cipek

Szukają już roboli do Machowa że tyle ogłoszeń czy ludzie sie zwalniają masowo ?

lola

Jak ktoś musi już tam isc to niech się nie godzi na zmiane A i duzy piec-psychiczny tam hartuje.

Airsalon 950

Wg mnie firma Scholl Glass jest dośc ciekawą firmą w której można poszerzać swoje pasje związane z maszynami szklarskimi w firmie jest wiele ludzi którzy się pasjonują szkłem te maszyny te wymiary istna poezja !

doris
@Airsalon 950

Dobrze się czujesz?

Mariusz

Witam. Zmienilo sie cos w firmie? Jaka panuje tam atmosfera? Ile wyjdzie na reke 1 wyplata? 1500?

lucky
@Mariusz

Nic się nie zmieniło a pierwsza wypłata jest identyczna ze 180.

Żaba

Czytam i widzę że nic się nie zmieniło choć już tyle lat tam nie pracuję był syf i nadal jest syf brawo wy :)

Byles chyba takim pracownikiem jak wiekszosc ktora tam przychodzi. Tylko pretensje do wszystkich a od siebie nic.

Pracowałem w tej firmie. Ta spółka to kompletne dno, panuje tam nieziemska atmosfera, ludzie traktowani są przez przełożonych jak popychadła, robią z ludzi białych murzynów, a na rozkroju szczególnie - tu wspomnę o dosyć wzmożonej pracy na stołach by zwiększyć im produkcje, bo "Pan i władca Dyrektor produkcji tego tak bardzo chce. Oczywiście nie zapomniałbym o Panu Skroku, który błyska zawsze inteligencją i myśli, że trzęsie całym zakładem. O podwyżkach nawet nie wspomnę, dyrektor odmówi lub da marne "100 zl brutto" by zachęcić na wieczność. Kompletna frustracja panująca na tym zakładzie, smród, ubóstwo i (usunięte przez administratora)

Obserwator

Najprościej powiedzieć niemiecki (usunięte przez administratora) zarządzany przez porąbanych Polaków wszyscy (usunięte przez administratora) ze strachu przed królem Malcem..... Gdzie PIP jest, nawet w marketach takiego upodlenia nie ma za marne grosze. Wyzysk i murzyństwo w biały dzień

No nie powiedziałabym ze go tak chwalą

Zostaw merytoryczną opinię o Schollglas - Sandomierz

• Jak się pracuje w Schollglas?

Zobacz opinie na temat firmy Schollglas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Schollglas