logo Staples Polska Sp. z o.o.

Staples Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Staples Polska Sp. z o.o.

ejty! 2010-06-04 14:15:43
wyzysk pracowników i wszechobecne kolesiostwo!

nie polecam nikomu!
s 2010-06-16 14:33:36
Hmmm.... Pracuję tu od prawie 10 lat i jakoś nie zauważyłem szczególnie dużo wyzysku. Nie jest tak źle!
xyz 2010-08-25 10:52:22
Pracowałem tam jakiś czas temu. Ogólnie rzecz biorąc ciężko z rozwojem osobistym, nie można zaplanować sobie ścieżki kariery, o awansie można zapomnieć... i to wynagrodzenie-chyba najbardziej demotywujący czynnik. Dobra praca dla studentów lub na chwilę. Niestety mając wyższe wykształcenie, doświadzczenie i wiedzę nie liczcie na godziwe wynagrodzenie.
była_PH 2010-09-20 08:10:01
Straszne kumoterstwo i nepotyzm. z 3 ASM 2 Panie są przełożonymi swoich konkubentów, sami odpowiedzcie sobie jakie są konsekwencje takiej sytuacji... O międzynarodowych kontraktach można zapomnieć bo są przydzielane kluczem rodzinno-koleżeńskim.
ha4c 2010-09-21 18:31:22
jakoś od roku w firmie robi się coraz gorzej...
paweł it 2015-07-23 15:15:50
Wszyscy są maksymalnie zadowoleni, Staples to jeden z najlepszych pracodawców na pomorzu. Wspaniały klimat, piękne dziewczyny oraz doskonała atmosfera. Polecam!
IT specialist 2015-08-14 11:22:58
paweł, a co maja piekne dziewczyny do pracy ,ktora musisz wykonac? Chyba ze umilasz sobie momentami czas na przerwach?:)
emu 2016-05-05 21:07:02
firma nie ma problemu z dofinansowaniem wiedzy i rozwoju pracowników :) to się ceni, zwłaszcza, jak dodatkowo firma dobrze płaci, np. na stanowisku AP Associate
Zostaw swoją opinię o Staples Polska Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staples Polska Sp. z o.o.