LZPS PROTEKTOR

Lublin

Opinie o LZPS PROTEKTOR

protektorka 2011-11-08 18:45:31
pracodawca nie liczący się ze swoimi podwładnymi. z dnia na dzień zmienia godziny pracy np. mowi ze jutro pracujemy 10 h, w tym również 'nakazuje' pracowania w soboty- nie można wziąć urlopu ani zwolnienia,ponieważ informuje, ze grozi to zwolnieniem dyscyplinarnym. Coraz więcej pracy, zmęczeni pracownicy coraz częściej doświadczają wypadków przy pracy. Coraz niższe stawki . praca dla desperatów. Nie polecam się tak poniżać pracując w tej firmie.
corpse 2011-11-24 19:43:41
szukasz lekkiej pracy za ciężkie pieniądze ?
antyskrzynia 2013-12-07 14:52:10
tragedia
pracownik 2016-01-10 10:31:40
Jest coraz gorzej.Bardzo dużo pracy za bardzo mało kasy
pracownik 2016-05-17 17:32:23
Prawie masz rację.Nadgodzin oficjalnie niema bo "zabronili". 2500 brutto? Z palca wyssane.Kiedyś pracowało się tam na akord i za to dostawałeś kasę, a teraz czy zapi...alasz czy siedzisz kasa ta sama.
Pracowink 2016-09-21 07:08:40
Powiem tak pracuje tam na rękę na produkcji mają 1400 zł z
Meggy 2016-09-23 16:22:30
A czy rzeczywiście jest taki wyzysk za małe pieniądze?
Zainteresowany 2016-10-15 18:47:04
Zakład otworzył nową halę produkcyjna jak to wygląda teraz w pewnej gazecie napisali że nie ma chętnych za 3 tys brutto i muszą myśleć o pracownikach z Wschodu może się ktoś do tego odnieść jak ma się sytuacja ogłoszenia cały czas są na ich stronie . z góry dziękuje za odpowiedzi
Zenek 2016-11-23 22:41:06
Odkąd przeprowadzili się do strefy ekonomicznej, sporo się zmieniło w firmie. Atmosfera się poprawiła, praca poniedziałek-piątek. Soboty to tylko od wielkiego dzwonu, jak jest jakieś pilne zamówienie. Za soboty wypłacają kasę, na razie nie ma oddawania dnia wolnego za sobotę. Te 3tys brutto to chyba zagrywka PR żeby zachęcić ludzi do pracy. Cały czas przyjmują i na razie nie ma pełnej obsady. Przyjmują także bez żadnego doświadczenia. Na umowie próbnej kasa to minimalna, potem jest ciut więcej ale do 3tys brutto raczej szeregowy pracownik hali nie doskoczy. Chodzą słuchy, że zamiast godzinowej mają wprowadzić akord. Wtedy można będzie coś więcej wyciągnąć. Przynajmniej na hali ciepło, nie oszczędzają na grzaniu, a zima się zbliża.
Zostaw swoją opinię o LZPS PROTEKTOR - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LZPS PROTEKTOR