Ultima Ratio

Opinie o Ultima Ratio

anonim 2009-05-26 17:54:34
Banda tempaków....
anonim 2009-05-26 17:56:52
popieram kolege. To ludzie, którzy nie znajac przepisów biora sie za usługi windykacyjne. Po prostu śmiechu warte......
dcs 2009-07-15 19:00:50
W zakładce kariera podają warunki jakie należy spełniać aby przejść rekrutację i ubiegać się o pracę w tej "szanowanej kancelarii" Po kilkukrotnych rozmowach z tą "znakomitą firmą" domyślam się dlaczego potrzebują nowego personelu: mianowicie po testach iq wśród pracowników wyszło na jaw, że najlepiej wypadł ..... pies stróża...
Ludzie, jeżeli nie chcecie robić z siebie pośmiewiska to szukajcie czegoś innego. Pozdrawiam
PS. Szkoda, że nie ma niższych ocen
anonim 2009-08-28 23:23:47
anonim - 2008-12-08 12:02:39

Ultima Ratio - firma solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca;

"banda tempaków" to bardzo dobre określenie...
ja 2009-09-30 21:41:25
Zero profesjonalizmu , niekompetentne, orydynarne pracownice. Żenujące , że coś takiego funkcjonuje.
marcin-kaminski-wawa 2009-11-10 14:56:58
Totalne nieporozumienie.
Xiądz 2009-11-20 16:37:28
To jest banda nadętych tempaków, nie potrafią rozmawiać z ludźmi, jestem zadłużony w playu, zadzwoniłem do nich żeby ustalić termin spłaty, a oni mi każą od razu wpłacać całą kwotę, ich komentarze i uwagi oraz styl, w jakim prowadzą rozmowę dyskredytuje ich jako podmiot do rozmów o czymkolwiek, to jakaś totalna kpina, ręce opadają do czegoś tagiego jak ultima ratio, istna swołocz, nie dająca dojść do głosu, przerywająca w pół zdania i oporna na jakiekolwiek argumenty, co więcej, opowiadająca brednie, jak bym spotkał to bym splunął na tych śmieci
dłużnik 2009-11-20 16:50:36
Ultima Ratio została kupiona rok temu przez firmę BKK WIERZYTELNOŚCI - poczytaj sobie co się dzieje w tej firmie:

[usunięte przez moderatora]
ola 2014-08-12 23:27:59
Zgadzam się ( usunięte przez administratora ) i nic więcej, nie umieja rozmawiać i nie znaja przepisów,dno totalne
Marek P. 2014-12-05 17:50:58

(usunięte przez administratora) ty wybitny oszuście, żałosny kundlu. Naczelny cham Ultimy.

Jednak, moje twierdzenie, że jest Pan prostakiem, chamem i oszustem, sprawdziły się co do joty.
Udowodnił Pan, że jest również złodziejem i kanciarzem. Taki obraz Pana został przekazany do Naczelnej Rady Adwokackiej, Naczelnej Rady Radców prawnych i Ministerstwa Sprawiedliwości.

Ponadto zawiadomiłem prokuraturę o wyłudzeniu 400 zł. Nie muszę Panu przypominać, że Internet i prasa branżowa, pełna będzie Pana wyczynów, godnych lumpa, złodzieja, oszusta i kłamcy.
(usunięte przez administratora) . Zdegenerowanym sukinsynem. Wszystko to wróci do Pana z dziesięciokrotnie większą siłą.

Z wyrazami pogardy.

Marek
chromik 2015-01-27 23:12:10
Jeśli już jesteśmy przy temacie pracy na słuchawce w ultimie ratio, to napiszcie proszę jak wygląda u nich sprawa z wynagrodzeniem w tej robocie. Słyszałem właśnie , że w porównaniu z innymi tego typu miejscami to płacą wyjatkowo dobrze , ale boję się , źe była to tylko plotka. Z góry dzięki za wszelkie info
Uba 2015-03-12 19:51:52
Czy mógłby mi ktoś udzielić odpowiedz czy Ultima Ratio to kancelaria dochodzenia wierzytelności ULTIMA z Podkowy Leśnej?
i dalej 2016-05-18 18:57:15
Oj tam Warszawa czy Podkowa Leśna. Te miejscowości nie są tak daleko siebie @esss :D Ale faktycznie firma zajmuje się windykacją i dbają o pracowników swoich, skoro oferują im szkolenia profesjonalne.
Zostaw swoją opinię o Ultima Ratio - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ultima Ratio