Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

Janusz

Mobbing terror i bezczelność kierownictwa i nie płacenie wynagrodzenia zgodnie z umową.

lola

chciałam sie dowiedziec jak sie prcuje w sitechu w polkowicach.bo chciałam isc tam do pracy.

Ciekawe, czy Clar System dalej będzie na Stomilu, jak ludzie tam pracujący wolą pić kawki i palić papieroski, umawiać się z cudzymi mężami, kolegować na fb, brać chorobowe i nic nie robić albo podpierać się autorytetem innych niż pracować?

Czy brygadzistka na Stomilu nawet na chorobowym pracuje, że niby jej nie ma a jest i telefony i kontakty się nie urywają?

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
ula

CZY MOZE KTOS WIE DLACZEGO W CLAR SYSTEM SITECH W POLKOWICACH JEST TAKA ROTACJA ,CHCIAŁAM PODJAC TAM PRACE.

Znudzony

Weź @PK zmień płytę. Nudzisz tak i nudzisz i chwalisz sie nader słabym niemieckim.

PK

Witam wszystkich . Muszę przyznać, że ta firma jest dużym błędem . Pracowałem dla nich przez 20 godzin, a ona podziękowała mi , bez słowa wyjaśnienia. Ale milczy to zło coś dobrego nie działa ! I został zauważony przez konkurentów i zatrudnionych niezwłocznie przystąpiła do umowy i zaproponował mi stanowisko Area Manager. Moja pensja jest trzy razy wyższa , a dotacje i subsydia nie mają problemu w stu procentach bez żadnych problemów. Obecna praca jest niebiosa i ziemię , bez porównania.

wojtek
@PK

Ale bełkot..... Co autor miał na mysli??

Witam nie polecam pracy w Clar System w Inowrocławskim szpitalu praca dla ludzi z grupami inwalidzkimi ponad siły zdrowego człowieka totalny brak organizacji pracy . Umowa zlecenie dla ludzi bez grup za stawkę trochę ponad 5 zł na godzinę . Ciągła rotacja pracowników co daję do myślenia . Szkoda z tego względu iż mogła by być to całkiem przyzwoita praca jednak błędy popełniane przez kierownictwo są absolutnie nie do przyjęcia . Do dziś nie otrzymałem od lutego świadectwa pracy!!! brak jakiejkolwiek znajomości przepisów Kodeksu Pracy!!!

NASZCZĘŚCIE BYŁY PRACOWNIK

Kala

W Świdniku jest impel od zawsze. I ja tu pracuje ale to forum nie o tej firmie. Nie polecam. A tej firmy nie znam.

Wow

No na Świdniku nie ma tej firmy jak na razie. Są w innych miastach. Wiadomo robota jak wszędzie jest, ale Urszula mnie tez zatrudniała ale ona tylko przez telefon. Kasa na czas i tak jak obiecana na rozmowie. Robię swoje i idę do domu. Pracuje 3 lata. Wiadomo sprzątanie nie szczyt marzeń, ale nie mam innego wyjścia. Tak mi życie sie potoczyło. Jeśli chcesz mieć pieniądze na 10 to polecam. A pracować jak wszędzie trzeba i sprzątać nawet i wcty.....

Wow

Tej firmy nie ma w Świdniku. Jest inna.

anna

może ktos pracował w tej firmie z panią Urszulą czy da się pracować z ta osobą w Swidniku? Bede wdzieczna za jakies info.

nie Polecam!!!

@nie Polecam!!!

ja rowniez przylacze sie o prace w inowroclawskim szpitalu przez clar system kierowniczka wykorzystuje bardzo a ponadto nie wolno chorowac. a ponadto nie chca wracac za szczepienia przecw zoltacce . gdzie powinni bo naleza pod szital. a pracownik musi sie zaszczepic i mimo wszystko powinien miec wrocone. inne firmy ktore tam byly wracaly.

aga

JESTEM BRYGADZISTKA W CLAR SYSTEMIE W POLKOWICACH.KIEROWNIK JEST SUPER,SZANUJE LUDZI,

krysa

Firmy sprzatajacej clar system z POLKOWIC NIE POLECAM.Pracowników z grupa traktują jak nie wolników.Lepiej zarabjaja tylko te pracownice które podlizały się na poczatku KOORDYNATORCE IWONIE.

patka

Pracowalam w firmie sprzatajacej Clar System (sitech polkowice ) nie polecam

@patka

oswiadczenie. Niemniejszy tekst nie jest wymiezony przeciwko nikomu ma ne celu jedynie ostrzec przed nieuciwa praktyka Firmy CS a jakikolwiek kontakt z ww firmy oraz własciciela ww numeru bedzie traktowany jako naruszenie Art. 190 KK przez CS ul. Przemyslowa 8 i/lub ww osobe, zaś ocene tej firmy i/lub postępowania ww osoby pozostawiam w opini czytelnikow forum Nie znaja sie na przepisach prawa w tym przepisow kp. To nie jest zadna firma tylko jakas babka spod nr 660567159 (numer podany przez włascicela ww. Numeru) wydzwania do osob niepelnosprawnych pod pretekstem pseudo pracy na pracownika biurowego itp. niby ze jest to ww. Firma i wyludza dane żadajac ich dostarczenia na pseudo rozmowe . W praktyce to jest jedna wielka lipa.

Sławek
@PB

Ta firma to cała pomyłka razem z dyrekcją w warszawie !!! Handlują danymi osobowymi i wyłudzają dofinansowanie od państwa za zatrudnianie osób niepełnosprawnych, to jest agencja pracy tymczasowej. Omijajcie tą firmę wielkim łukiem bo nawet składek normalnych nieumiejącą opłacać.

Parter

Firma ochroniarska wystawia ludzi do wiatru przepracujesz rok i klops wypad nie majom odwagi pogadać z pracownikiem odradzam te firmę derekcia ma w czterech literach pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM