Opinie o Agencja Reklamowa Radna w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Reklamowa Radna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Reklamowa Radna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Reklamowa Radna w Warszawa

Nie polecam tej agencji. Albo jesteś w kręgu rodziny i znajomych szefostwa, albo jesteś wyłącznie od zarabiania dla nich pieniędzy. Daje się to bardzo mocno odczuć w podejściu do podziału zadań czy ustalania ich priorytetów. Jedyny "benefit" dla pracownika to dystrybutor z wodą. Nie ma nawet firmowej kawy czy herbaty. Słodycze po eventach szefowie rozdzielają między sobą, niespecjalnie się z tym kryjąc, pracownicy nie są częstowani. Sprzęt jest przestarzały, brak chęci inwestycji w zakup, modernizację czy rozwój czegokolwiek. Jest mała i bardzo wąska kuchnia, wspólna dla kilku firm z piętra. Nie ma tam stolików ani krzeseł, możesz zjeść obiad siedząc na parapecie. Albo przy biurku, najlepiej nie przerywając pracy. Pensje często się spóźniały. Nikt nas o tym nie uprzedzał, nie było żadnego "przepraszam" ani informacji kiedy możemy spodziewać się wypłat. Pytania o nie były zbywane, nierzadko z pretensją. Osoby, które pracowały w tej agencji krótko, szybko orientowały się w tej sytuacji. Niektórzy wychodzili po kilku godzinach już w pierwszym dniu pracy. Żaden pracownik dłużej tam pracujący im się nie dziwił.

Potwierdzam, że to rodzinna firma z silnym przywództwem prezesa, który sam wie, że wszystko robi najlepiej, nawet jak się myli, to patrz punkt 1.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Agencja Reklamowa Radna poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

ja Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z Agencja Reklamowa Radna?

Piotr Nowy wpis

Byłem kiedyś na rozmowie...najgorsza rozmowa ever, żenada, (usunięte przez administratora) i do tego (usunięte przez administratora), aż przytoczę słowa pana starszego w krawacie - "grafik musi być jak prostytutka, elastyczny" w kontekście pracy po godzinach która podobno często się zdarza. I podobno jakieś krętactwo kiedy idzie do zapłacenia faktury za pracę.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Olga

Widzę negatywne oceny ale od osób które pracowały tydzień lub jeden dzien. Wydaje mi się faktycznie ze to za mało żeby wydać osąd na temat tego jaka ta firma jest. Tak wiec pytam osób które pracują chociaż pare miesięcy - warto???

Były pracownik - parę miesięcy
@Olga

Nie warto. Chociażby z powodu mobbingu, braku szacunku do pracowników, braku warunków - również sprzętowych - do pracy. Pracownicy traktowani jak (usunięte przez administratora) Ogólny (usunięte przez administratora) Do tego dochodzi brak jakichkolwiek benefitów (nie ma nawet kawy i miejsca do spożycia posiłku). Hajs bardzo słaby (choć tu wiadomo, to kwestia indywidualna). Serio nie warto.

Były pracownik - cd.
@Były pracownik - parę miesięcy

Słowa usunięte: 1. "człowiek, który nie jest wolny". 2. "nieporządek".

Kamila
@Były pracownik - parę miesięcy

A co z innymi standardami socjalnymi? Są zgodne z prawem?

Sandra
@Olga

Ja pracowałam prawie rok. Nie warto.

Kamila
@Sandra

Nie? A co przez ten rok się tu działo?

Szczera

Powiem tak. Dają umowę na czas nieokreślony po próbie. Nadgodziny są płatne. Fajni ludzie nadal są, chociaż nie wiem co ich tam trzyma. Pensja zawsze na czas. Dość znani klienci. Mobbing? Nadal jest. Benefity? Brak. Do tego hipokryzja, kolesiostwo i niezdrowa atmosfera. Wszyscy ludzie którzy napisali tu opinię, w większości mają rację. Praca dla ludzi o stalowych nerwach i małym poczuciu wrażliwości. Oni zawsze mają rację, nie można ich przegadać, argumenty są nieistotne; obrócą wszystko na niekorzyść i zmanipulują. Tam normalnie nie jest. Pieniądze nie są warte tej morderczej pracy. Leczenie gwarantowane :)

Wanda

Jakie macie umowy od pierwszej chwili, skoro tak beztrosko wychodzicie po jednym dniu albo i w trakcie? Chyba uop wymaga wypowiedzenia....

ex grafik
@Wanda

umowy w tej firmie są zabawną kwestią. raczej nikt nie miał 100% umowy o pracę. szczęśliwcy mieli uop na najniższą krajową + dziwne kombinacje.graficy mieli umowy o dzieło, uwaga,wypełniane dopiero po zakończeniu miesiąca pracy. koniecznie z tytułem dyktowanym osobiście przez szefa. pierwszy miesiąc pracy był tak naprawde bez umowy, więc wyjscie po jednym dniu nie było żadnym problemem ;)

Zniesmaczony.

Śmiech na sali! Żaden szanujący się pracownik nie podejmie na dłużej współpracę w tej "firmie". Jeżeli jednak ktoś tam pracuje dłużej, to chciałbym przekazać, że serio można znaleźć o wiele lepszego pracodawcę. Kompletny chaos! Kwestie finansowe to czyste (usunięte przez administratora)

@Zniesmaczony.

Witaj Zniesmaczony, z wpisu i naszych ostatnich doświadczeń wnioskujemy, że nie byłeś u nas długo- max 1 tydzień, to chyba zbyt krótko, aby wydawać takie opinie i rady na temat firmy działającej na rynku ponad 20 lat. Zapraszamy tych, którzy są pewni swoich kompetencji i nie boją się samodzielności.

Do Anny
@Anna

Działanie na rynku 20 lat niekoniecznie jest współmierne z jakością Pani Anno. Doświadczenie macie ogromne szczególnie w kadrze, która się zmienia, gdyż żaden pracownik szanujący swoje kompetencje i samodzielność, nie zostanie w tak dysfunkcyjnym trybie organizacji pracy. Potwierdzam powyższą opinię „Zniesmaczonego”. Sam miałem okazje być u Was tylko 1 dzień. Całe szczęście tylko 1. Chętnie wrzucę zdjęcia w jakim stanie zastałem sprzęt. Wstyd zaprosić nowego pracownika do tak uwalonego brudem sprzętu. Dramat.

@Do Anny

Również potwierdzam. Miałam nieprzyjemność, tam pracować, z 2 miesiące (miałam wtedy jakieś zwarcie, że tyle wytrzymałam). Najgorsza i najdziwniejsza firma z jaką się spotkałam, pod każdym względem. Do dziś czuję srogi cringe, gdy wspominam.

Bogna

Czy zmieniło się coś w pracy w związku z sytuacją epidemii? Warto starać się o pracę?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ania

tak

Pytam

Prośba o informację, jaka teraz jest atmosfera w firmie? Polecacie zaczynać tam pracę?

Aneta

@on - umowa zawierana z pracodawcą powinna być dostarczana w dwóch kopiach. Czy pytałeś osoby decyzyjne w firmie o swoje dokumenty poświadczające zatrudnienie?

on

szczególnie jak umowy wypełniane są co miesiąc w jednym egzemplarzu i to de facto in blanco :)

Aneta

Jak obecnie wygląda praca w Agencji Reklamowej Radna? Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy. Na jakie benefity można liczyć? Czym firma wyróżnia się jako pracodawca? @Check it... :) może Ty mogłabyś/mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem?

maja

Rzeczywiście potrafią doceniać swoich pracowników, ale wiadomo czy mają teraz jeszcze jakieś oferty pracy? Podobno wszystkim odpowiadają warunki zatrudnienia jak i bieżąca atmosfera, więc nie ma co narzekać.

anka

przynajmniej są stabilni finansowo- reszta się nie liczy

Check it... :)

Dajcie spokój to są ludzie albo wywaleni za brak kompetencji i opieprznie sie ...albo fake.... :D Nie ma co tłumaczyc..zapraszam do sprawdzenia czy jest to fake czy nie ;)

anka

to chyba możesz im wysłać kopię tej umowy...chyba nie pracowałaś bez umowy- a może jednak fake?

Zawiedziona

Dokładnie! Ja do tej pory nie dostałam kasy za swoją pracę mimo zapewnień i umowy ktora została zniszczona! Co chwilę zwolnienia! Nie polecam!!!!!!!!!!!!! Chamstwo!

Loko

Ta firma to nieporozumienie. Jeśli kiedyś wartościa byli profesjonalni ludzie, to jest to przeszłość. Projekty prowadzone sa chaotycznie, pracownicy nie przekazuja sobie istotnych informacji. Na dodatek ciagle ktoś jest zwalniany, co nie poprawia atmosfery i komfortu. Nie polecam, raczej trzymać się z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Radna - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Reklamowa Radna?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Reklamowa Radna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Reklamowa Radna?

Kandydaci do pracy w Agencja Reklamowa Radna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Reklamowa Radna
1.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Rozbrat 44A lok. 303
    00-419 Warszawa