ON BOARD Public Relations

Toruń

Opinie o ON BOARD Public Relations

Manita 2011-07-09 21:04
Jedna z najbardziej fatalnych atmosfer pracy jaka jest możliwa - każdy na siebie warczy, kłótnie i chamstwo na porządku dziennym. Nikt Ci za nic nie podziękuje. Ogromne wymagania jeśli chodzi o czas i nieprzyjemny sposób zwracania uwagi. Do tego wieczne przepychanki w działach i między dyrektorami. Może kiedyś to była dobra firma i prestiżowy adres.
off 2011-08-02 13:49
w 100% zgadzam się z opiną. do prestiżowości to onboard ma daleko. [usunięte przez moderatora] u. najlepiej aby armia stazystow obrabiala projekty. porazka. im szybciej sie ucieknie z tej chorej firmy tym lepiej. no chyba, ze chce sie byc [usunięte przez moderatora]
brrr 2011-09-23 21:47
przyznam racje powyzszym opisom. nie polecam wspolpracy z niejaka panna [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] sie na pracownikach i pokazywanie wyzszosci nad nimi na porzadku dziennym
atmosfera chorej rywalizacji bez zupelnego uzsadnienia
specjalista z owej pani przez bardzo male s!
wspolczuje
Adam 2016-04-26 19:41
Witam, poszukuję pracy i zainteresowała mnie firma ON BOARD Public Relations. Czy ktoś z osób obecnie pracujących wie, czy jest obecnie lub w najbliższym czasie będzie prowadzona rekrutacja? Z góry dziękuję za odpowiedz
Asystent_na_pokładzie 2017-06-07 00:52
Adamie,

pracuje w Agencji On Board od ponad roku. Przez ten czas bardzo dużo się nauczyłem, zarówno od moich przełożonych jak i współpracowników. Pracy jest dużo, dlatego jak masz chęci to zapraszam na pokład ;)
Atmosfera jest miła. W najbliższym czasie przewidziana jest integracja więc jak widzisz nie żyjemy samą pracą;)

Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o ON BOARD Public Relations - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ON BOARD Public Relations