Opinie o GlaxoSmithKline w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GlaxoSmithKline. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GlaxoSmithKline na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GlaxoSmithKline w Warszawa

Mr Mordor

Jakie są podwyżki inflacyjne w GSK w tym roku?

Infla
@Mr Mordor

Juz cos wiadomo? 15%?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Hej, jak sie pracuje w dz. Zakupow? Czy mozna liczyc na zarobki powyzej rynku? Jak wyglada system premiowy?

Haleon payroll

Hej jak praca w payrollu ? Zarobki i dojazd do biura jeśli ktoś jest z poza Poznania ?

toti
@Haleon payroll

zdalna, zarobki powyzej przeciętnej dla kogos z doswiadczeniem

Hyh Nowy wpis
@toti

Jakie przedziały zarobków?

Mr Mordor

Jakie są podwyżki inflacyjne w GSK w tym roku?

Infla Nowy wpis
@Mr Mordor

Juz cos wiadomo? 15%?

Czym w GlaxoSmithKline zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GlaxoSmithKline? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Dyrektywa ds. równości

Moi drodzy, Rada Europejska przyjęła nowe przepisy o przejrzystości wynagrodzeń 24 kwietnia 2023 r. i rząd ma trzy lata na jej przeniesienie do prawa krajowego. Unijna dyrektywa ma pomóc zwalczać dyskryminację płacową i zlikwidować lukę w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn w UE. Na mocy nowych przepisów firmy w UE będą zobowiązane udzielać informacji o wynagrodzeniach i jeśli luka płacowa ze względu na płeć przekracza 5% – podejmować odpowiednie działania. Firmy zatrudniające ponad 250 pracowników będą musiały przedstawiać odpowiedniemu organowi krajowemu sprawozdania roczne na temat swojej sytuacji w zakresie luki płacowej ze względu na płeć. Mam pytanie związane z tą kwestią - jeśli mamy kłaść taki nacisk na równouprawnienie i równość wynagrodzeń, czy korporacje monitorują także podział zatrudnienia ze względu na płeć na różnych stopniach zaszeregowania? Czy na stanowiskach juniora, specjalisty, seniora, managera, leada, senior managera itd. zawsze jest udział mężczyzn i kobiet bliski 50%/50%? Czy kobiety i mężczyźni są awansowani i zatrudniani biorąc pod uwagę taki parytet, aby utrzymać balans? Czy taki parytet jest w ramach danego działu np. finanse, zakupy, IT, sprzedaż? Jakie są wasze doświadczenia i czy należałoby podnieść taką kwestię uchwalając przepisy związane z dyrektywą? Czy było to adresowane przez zarząd GSK?

Glax

Cześć, jak oceniacie rekrutacje w GSK w 2023 r.? Warto aplikować? Jest sprawnie i uczciwie?

Czy GlaxoSmithKline ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jakie są warunki zatrudnienia w GlaxoSmithKline?

alanic

Czy ktoś może się wypowiedzieć jakie są zarobki w Study delivery w tym momencie?

Baleriana

Brałam udział w rekrutacji ok. 2 lata temu. Do napisania opinii skłoniły mnie zmiany w firmie, o których sie ostatnio mówi. Przeszłam kilka rozmów w czasie rekrutacji i doszłam do ostatniego etapu. Rekrutacji nie wygrałam, ale to co sie pozniej wydarzyło, skutecznie zniechęciło mnie do firmy. Ten świat jest mały proszę państwa.... dotarły do mnie informacje, ze zostałam oczerniona przez osobę, z którą miałam jedną z rozmów. Do tej pory jestem w szoku jak nisko można upaść i jak malo klasy moga miec ludzie na kierowniczych stanowiskach. Kiedyś spotkam ta panią, jestem pewna, nie omieszkam zapytać się o tę sytuację prosto w twarz.

Natalia
@Baleriana

O kurczę.. opowiesz coś więcej? W jaki sposób Cię oczerniali? Jak się dowiedziałaś ? I dlaczego koncowo nie zostałaś przyjęta ?

B
@Baleriana

Ciekawe co to za Pani,ale nie przejmuj sie, nie masz czego zalowac.

Dobra rada
@Baleriana

Jakoś mnie to nie dziwi. Obgadywanie w tej firmie jest na porządku dziennym . ????????????

T
@Baleriana

Mialam podobnie. Niestety te zachowania to w tej firmie norma.

Opinie

Do not reccomend to apply for procurement roles. HR lies. People are not open-minded. Rather hostile. Turnover. They do not know what they are doing with business. A lot of companies recently moved their operations to Poland to save money and pay less (!). That's the case. But they have no clue what to do with business. A lot of consultants in consulting industry for procurement operations are hired right now. Just to figure out what to do :-).

GG
@Opinie

Hi, could you tell me more. I am in the last phase of the interview and have doubts about the Procurement department

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w GlaxoSmithKline? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Domi

Brałam udział w dwóch, tj. Rozmowie z rekruterem przez telefon oraz potencjalnym bezpośrednim przełożonym. Mimo że jie przeszłam dalej oceniam proces pozytywnie - powiedziano mi, że są jeszcze 2 kolejne kroki, to jest rozmowa z Dyrektorem oraz weryfikacja umiejętności językowych. Bardzo cenie sobie Feedback, który dostałam po procesie, rzadko zdarza się tego typu staranność.

Hanna
@Domi

Ceni się to że firma się odzywa niezależnie od tego jaka podejmie decyzję o współpracy. Jakie były pytania na rozmowie? Czego mozna się spodziewać i do czego się przygotować?

Czy rozmowa rekrutacyjna w GlaxoSmithKline odbywa się również w języku angielskim?

J23

Tak. Zreszta w ogłoszeniu zawsze jest informacja o tym czy na danym stanowisku jest wymóg znajomosci języka . To firma o międzynarodowym środowisku i jest tu wskazana znajomość języka

Git 126 p

Po japonsku

Patka

Na większość stanowisk tak, w moim przypadku (w dziale PV) obie rozmowy odbyły się w całości po angielsku

EN

Tak

Łucja
@EN

Na jakim poziomie wystarczy znać angielski by dostać się do pracy? Możesz dać informacje?

Maria

To co rzuciło mi się w oczy w tym wątku to dużo pytań o rekrutacje, firma się tak mocno rozwija że często zatrudnia czy raczej jest rotacja? Ktoś też wspomniał o niewiadomych z przedłużaniem umowy - czy to że ktoś zostaje po okresie próbnym to raczej norma czy wyjątek?

Chciałem dopytać o pracę w dziale Procurement w Warszawie. Jestem po ostatnim etapie rekrutacji, który jak sądzę wypadł całkiem nieźle ale póki co brak odpowiedzi. Ile czasu czekaliście na odpowiedź ze strony HR? Czy możecie powiedzieć coś na temat pracy w tym dziale? Przede wszystkim chodzi mi o presję na wyniki, stres, nadgodziny, stabilność zatrudnienia itd. czy warto ryzykować zmianę pracy i zatrudnić się w GSK? Na rozmowie wszystko prezentowało się fajnie ale chciałbym poznać opinię kogoś kto tam pracuje/pracował.

Dobra rada
@Zainteresowany

Jak masz teraz w miarę fajną firmę ze spoko ludźmi to radziłabym nie łasić się na kilkaset złotych więcej i przechodzić do GSK. Atmosfera słaba i duża rotacja pracowników. Firma sama nie wie w jakim kierunki chce iść . Nie wiem jak w dziale Procurementu, ale z tego co zdążyłam zauważyć wszędzie jest bałagan i zmiany , zmiany .

Bibo
@Zainteresowany

Hej, mass jakiś feedback po rozmowie? Opowiesz troche więcej o warunkach etd?

@Dobra rada

Bałagan i zmiany, zmiany? :/ No generalnie chyba nieprzychylnie to według Ciebie wygląda, to teraz aż ciekaw jestem czy po takim czasie do czegoś te wspomniane zmiany już doprowadziły? wiadomo jak aktualnie to wygląda?

@Zainteresowany

@Zainteresowany, ja też biorę udział w rekrutacji do Procurementu. Czy już masz odpowiedź od GSK? Przyjęli Cię? Byłeś rekrutowany przez firmę headhunterską czy zgłosiłeś się bezpośrednio do firmy? Jeśli już tam jesteś - jakie wrażenia? Podzielisz się?

Jakie wartości są cenione w GlaxoSmithKline?

Bartek

(usunięte przez administratora) przede wszystkim . Potrafisz płynąc z prądem to aplikuj . Masz własne zdanie , pomysł inny niż twój szef daruj sobie .

Lidia
@Bartek

Ale przecież GSK jest dużą firmą, tych szefów różnych szczebli jest na pewno masa. Każdy co do jednego jest taki? Czy generalizujesz na podstawie kontaktu z jednym?

Szerlok

Cześć, czy napisałby ktoś jak wygląda procedura background check/screeningu i ile lat wstecz jest sprawdzane?

Aleksandra
@Szerlok

A na czym w ogóle polega ta procedura bo ja nie w temacie?

kandydat

GSK poszukuje Global Supply Chain Planner with French. Czy macie wiedzę o tej rekrutacji? Polecacie?

Danuta
@kandydat

a gdzie to ogłoszenie? może jest tam informacja jakie wymagania musi spełnić kandydat i co oferują. a przynajmniej powinno być... ciekawe czy podana jest stawka wynagrodzenia, hmm...

Kupiec

Czy ktoś aplikował do GSK do procurementu ostatnio i chciałby się podzielić spostrzeżeniami? Możliwości rozwoju? Stanowiska? Atmosfera? Zarobki?

Johny
@Kupiec

Nie, ale gość który przyszedł nie dawno , po 4 miesiach poszedł do innej firmy , wiec to doskonale obrazuje sytuacje jak wspaniale się pracuje w GSK. ????????????

Menagier
@Johny

Czy to wyjątek czy reguła? Jak się pracuje w global procuremencie?

no-namer
@Kupiec

W tej chwili jest podział firmy i tym samym podział zakupów. Generalnie wszyscy żyją domysłami, czy będzie dalej praca. czy stanowisko nie będzie zlikwidowane. Większość osób ma umowy na 6 albo 12 miesięcy, dlatego los niepewny. Nie ma żadnego planu ani żadnej komunikacji jak będzie wyglądać struktura. Teraz jest ciśnienie na Azję. dokąd trwa migracja wielu ról. Generalnie GSK w tym momencie na linii czasu nie jest najlepszym pomysłem, bo firma nie ma pomysłu jak chce dalej działać.

Korpo-wyjadacz
@no-namer

To ciekawe co piszesz. Kilka miesięcy temu miałem rekrutację do zakupów do GSK (nadal widzę jakieś ogłoszenia) i powiedziano mi, że rekrutują 'setki ludzi' bo trwa ogromna migracja stanowisk do Polski i tworzony jest hub. Pierwsza umowa rzeczywiście miała być na 12 miesięcy. I co teraz od razu migracja do Azji??? Jak można rekrutować, nie wiedząc jaka będzie struktura i plany? Rzeczywiście jest chaos i niepewność czy trochę przesada?

no-namer
@Korpo-wyjadacz

Generalnie jest chaos. Żadnych informacji, tylko jakieś ogólne ogłoszenia. Ludziom kończą się umowy a brak informacji, co dalej. HRy przeciągają. Tak rekrutują wiele osób, ale najlepsze jest to, że nie wiesz, czy osoba, która rekrutuje będzie Twoim szefem. Poza tym atmosfera jest fatalna bo zwalniają dużo ludzi w UK, więc jest agresja na Polskę. Do tego Azja przejęła prawie wszystkie role pomocnicze, gdzie też leci wiele ról z UK i część z Polski.

Many Many
@no-namer

Jakie są widełki płacowe (mniej więcej) w hubie w 2021r. ? Na procurement specjalistę? Na managera?

Hania07
@Many Many

7500-9000 brutto gdzieś

Obecna pracowniczka

HR jest chyba najgorszą częścią tej firmy - popełniają bardzo dużo bledow, a potem ciężki kontakt z nimi. Nakład pracy zależy od działu, ja akurat czuję, że moje obłożenie jest dobre, ale Study Delivery nie jest za to zadowolone. Płaca bardzo dobra. Duży nacisk na rozwój pracowników.

@Obecna pracowniczka

Jakie błędy masz na myśli ;)?

Zostaw merytoryczną opinię o GlaxoSmithKline - Warszawa

• Jak się pracuje w GlaxoSmithKline?

Zobacz opinie na temat firmy GlaxoSmithKline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlaxoSmithKline?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GlaxoSmithKline