logo Grobud

Grobud

Grodzisk Wielkopolski

Opinie o Grobud

handlarzyna 2010-05-24 16:01:10
No widzicie, a ja jestem na prowizji w Grobudzie i jak się umówiłem tak mam płacone i jestem zadowolony. Zawsze mogłoby być lepiej... Ludzie jak się komuś praca nie podoba może przejść do( usunięte przez administratora )
abc 2010-06-07 20:42:11

[usunięte przez administratora] fatalne zarobki, niska jakosc okien - oto wszystko, co mozna powiedziec o firmie Grobud.
anonim 2010-07-16 22:13:21
Jako mieszkaniec Grodziska mogę potwierdzić, że firma Grobu( usunięte przez administratora ) Osoby, które ewentualnie chcą podjąć pracę w tej firmir lub zakupić produkty tej firmy, niech same wyciągną wnioski.
xxxx 2010-07-27 21:37:51
no oprócz produkcji pcv i alu trzeba by było produkować okna drewniane. Drewniane ale jakościowe. Zysku ( usunięte przez administratora ) należało by zainwestować w nowe bardziej wydajne maszyny których brak
mankey filon 2010-07-27 21:42:27
za kolorowo to nie jest. bedzie gorzej
anonim 2010-07-30 22:44:35
Oczywiscie mialem na mysli 10-12 godzin dziennie.
bystry 2010-08-25 17:08:10
Chciałem tym wszystkim pracownikom, którzy się negatywnie tu wypowiadają powiedzieć, że: po pierwsze- w tym kraju nie ma obowiązku pracy w Grobudzie, po drugie- żal mi was z tą waszą zawiścią (usunięte przez administratora) Idźcie sobie do Biedronki do roboty jak wam się nie podoba praca w Grobudzie, albo do Marche, czy gdzie se tam chcecie. A jeśli o jakość chodzi chodzi----to sami ją tworzycie, więc tym bardziej zero szacunku dla was (piszę "was" przez małe "w" celowo). Hehe godne pożałowania są te wasze pseudo wywody. Widać, że nie macie pojęcia ani o firmie w której pracujecie, ani o prawach rynku a wypowiadacie się jak "znawcy tematu" -naprawdę dolina. Ale fajnie, że się z was pośmiać można. :)))))))))))))) nie pozdrawiam
ktos 2010-09-22 17:11:18
Ale cisza zapanowala na tym forum po tym, jak wszyscy w Grobudzie dostali 80 % podwyzki i trzynasta pensje. Hahahaha.
jaa 2010-10-11 20:54:36
a póki wy - pracownicy zgadzacie się na takie stawki i na takie traktowanie, to nie narzekajcie, i nie obrabiajcie tyłka, skoro nie potraficie zadbać o swoje
nnn 2011-02-09 19:30:17
Szkoda w ogóle pisać na temat tej firmy.
darooo 2011-02-22 21:52:04
kto jaką drogę obrał taką ma!
anonim 2011-03-11 13:25:49
Jak jesteście tacy odważni, głupoty piszecie to się ujawnijcie.
Flash 2011-04-03 18:16:43
Brak urlopów wypoczynkowych w sezonie budowlanym to normalna praktyka w firmach branży stolarki budowlanej, kto tego nie rozumie jest chyba ograniczony umysłowo. Czy np. producent zniczy przed Świętem Zmarłych wysyła ludzi na urlopy czy produkuje na 100% mocy przerobowej? W Twojej wypowiedzi pobrzmiewa typowa roszczeniowość pracobiorcy. Chcesz urlop w okresie letnim, to zatrudnij się np. w firmie odśnieżającej dachy.
fernandoo 2011-05-30 11:00:14
(usunięte przez administratora), a na niektórych stanowiskach brakuje rąk do pracy. Wystarczy oddelegować taką osobę tam i już wszystko sprawniej chodzi i funkcjonuje. No ale niektórzy się tym nie przejmują i nie widzą tego a powinni. Brak słów.
anonim 2011-08-17 19:47:23
Witam , kolego co Ty robisz w tej firmie jak tak narzekasz. Piszesz o temperaturze na hali . Ale chodzi Tobie na pewno o temperaturę zimą ?
tego lata przecież cały czas jest temeratura ok. 20 stopni. !!! Więc nieudaczniku jak Ci tak źle , szukaj innej pracy, a nie narzekasz. A może nie możesz znaleźć ?
yyyyy 2013-10-03 16:50:37
jakie są zarobki w tym grobudzie
caniorinios 2013-11-24 16:52:55
Przepraszam kto jest odpowiedzialny za oficjalną stronę internetowa tej???firmy.Jest na niej mnóstwo błędów np. pan(usunięte przez administratora) I pan (usunięte przez administratora) mają te same numery komórek Należało by to zmienić
wojtek 2014-06-09 18:16:34
no właśnie, warunki pracy to przede wszystkim chyba są najwazniejsze w temacie, a praca na budowie różnie wygląda, wiem z doświadczenia, więc jak ktoś wie coś albo pracuje w grobud to z góry dzięki za informacje!
wojtek 2014-06-12 19:03:59
kurcze, 14 lat to już całkiem sporo, a ja nie sadziłem jakie rzeczy tutaj się dzieją..no cóż, może ktoś ma inną opinię na ten temat?
Karol 2014-06-15 07:50:32
No cóż, ja co prawda mam mniejsze doświadczenie bo handluje oknami dopiero 6 lat ale zdążyłem juz przerobic kilka firm. (usunięte przez administratora)Z Grobudem współpracuje od 5 miesięcy i specjalnie nie narzekam - muszą tylko trochę transport dopracować i bedzie ok. (usunięte przez administratora)
Marcin 2014-06-15 22:14:26
Ja tez handluję z Firmą Grobud i nie mam zastrzeżeń do jakości okien . Trochę się interesuję technologią wykonywania okien i wiem , że nie ma znaczenia jaka jest stal w ramie . Znaczenie ma stal w skrzydle poniewż tam jest liczona statyka. A jak ty handlujesz już 14 lat i o tym nie wiesz to co z ciebie za ekspert.....? (usunięte przez administratora) A jeżeli chodzi o zawiasy , to też nie muszą byc przykręcone do stali . Takie są wytyczne producentów okuć. Dokształć się trochę. Masz na to następne 14 lat. A może ty jesteś z konkurencji i najlepiej co potrafisz, to tylko oczerniać ?
erk 2014-12-01 17:04:54
jestem osobą młodą, dopiero zaczynam swoje życie zawodowe, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii. Interesują mnie informacje od pracowników czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jaki jest kontakt z przełożonymi?? Nie wiecie czy możliwe jest też odbycie stazu w Grobud z PUP??
epic 2015-02-12 01:08:30
Parę lat temu pracowałem w Grobudzie i uczucia mam mieszane. Może aby być stronniczym wymienie 3 plusy i 3 minusy:
Plusy:
- Kadra na produkcji jak i w biurach (nie zarządcza) naprawde sympatyczna.
- W Sezonie można było ładnie zarobić mimo pracy nadgodzinowej (nie wiem jak jest teraz).
- Praca na większości stanowisk lekka, chociaż są też stanowiska gdzie zawsze brakowało rąk do pracy.
Minusy:
- Brygadzista kwiat nad kwiaty, furiat, obłudnik przy kierowniku i "prezesie ds. produkcji", który mówi coś innego na hali a coś innego w biurze.
- W sezonie dużo pracy, i niepotrzebne nadgodziny, które można rozwiązać przesunięciami ludzi między stanowiskami, ale jak widać firma lubi wyrzucać pieniądze w błoto płacąc nadgodziny.
- Fobia kierownictwa i postrzeganie każdego jako potencjalnego złodzieja.
maja 2015-03-31 15:12:35
też chciałam podziekować @epic za rzetelną ocenę firmy, bo teraz wiem jak do tego podejść nie emocjonalnie tak naprawdę tylko właśnie poprzez taki prosty rozrachunek plusów i minusów. Czekam na dalsze informacje właśnie jak wygląda ogólnie atmosfera u Was w firmie, bo to już zależy od pracowników jednak.
epic 2015-04-14 22:02:06
@Iqar powiem szczerze - rozmowę przeprowadza kierownik produkcji (kierownik nie prezes ds. produkcji). Tak bylo kiedyś. Tylko w nielicznych przypadkach ktoś inny. Wątpię żeby to się zmieniło, chyba że kierownik już na emeryturze. Zarobki u nich nie złe jak na Grodziskie warunki (w porownaniu z groclinem czy dąbexem), więc warto nabrać u nich doświadczenia, a konkurencja z Wolsztyna, Kościana, czy Niepruszewa przyjmie Cię z otwartymi rękoma i za stawki, że nawet dojeżdzać się opłaci bo byli pracownicy tam zakotwiczyli. Chyba, że naprawdę Ci się spodoba i zostaniesz, ale nie licz, że z czasem zarobisz więcej, bo wiem że obecnie dawnych wypłat już nie zgarniają. @maja - ludzie są przesympatyczni, ale mało solidarni więc trzeba uważać przy kim co się mówi, albo rozmawiać tylko o pogodzie.
kacha001 2015-05-09 19:34:20
Jakie są zarobi w tej firmie? (chodzi mi tutaj o Poznan)
biniol 2016-03-11 20:41:51
każdy ''kumaty'' w branży wie w jakim położeniu znajduje się ta firma
pama 2016-03-13 15:12:02
Słyszałem ,że Firma poszukuje handlowca w Niemczech. Wiecie czy to prawda?
Słyszałem ,że dobrze płacą .
Henry 2016-03-15 06:40:54
Byłem w tamtym tygodniu na rekrutacji na rynek Wloski. Z tego co mi wiadomo do końca tygodnia mają dać odpowiedź, więc rekrutacja jeszcze chyba jest otwarta.
hjwdn 2016-05-07 17:47:18
a szukali ludzi do pracy? To chyba przeoczyłam...
Zostaw swoją opinię o Grobud - Grodzisk Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grobud