McDonald's Polska Spółka z.o.o.

Wrocław

Opinie o McDonald's Polska Spółka z.o.o.

anonim 2009-03-03 09:58:42
Słowa kojarzące się z McDonald's Polska Spółka z.o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, profesjonalna, rozwojowa.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysoki .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są do rany przyłóż .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8.50
Najbardziej podobało mi się w McDonald's Polska Spółka z.o.o.: atmosfera w pracy
Najbardziej nie podobało mi się w McDonald's Polska Spółka z.o.o.: --
Były pracownik 2010-10-07 14:27:00
Nikomu nie polecam pracy w restauracji Mc Donald's mieszczącej się w Rynku Wrocławia. Nie miła atmosfera, [usunięte przez moderatora] fałsz - zarówno wśród współpracowników jak i kierownictwa. Tu nowi pracownicy przechodzą falę, która nie jest przyjemna. Sama praca mi nie przeszkadzała, bo nie boję się pracy i sama w sobie nie jest zła, ale atmosfera jest patologiczna.[usunięte przez moderatora]to nie wykształcone chamy, jeśli widzą osobę, która jest trochę od nich lepsza od razu równają ją z ziemią w bardzo nie miły sposób.
Moon 2016-04-29 13:07:47
Jaki jest McDonald's Polska Spółka z.o.o. to każdy widzi, firma jest mistrzem w zatrudnianiu pracowników, od razu wszyscy mają tam umowę o pracę, więc jest pewnie, nie wyrzucają nikogo z dnia na dzień, zapewniają świadczenia takie jak trzeba, gicior.
Zostaw swoją opinię o McDonald's Polska Spółka z.o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's Polska Spółka z.o.o.