McDonald's Polska Spółka z.o.o.

Bełchatów

Opinie o McDonald's Polska Spółka z.o.o.

anonim 2009-03-03 09:58
Słowa kojarzące się z McDonald's Polska Spółka z.o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca, mało rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niski.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są różni .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 6.75
Najbardziej podobało mi się w McDonald's Polska Spółka z.o.o.: Zwykli Pracownicy
Najbardziej nie podobało mi się w McDonald's Polska Spółka z.o.o.:
Kadra Magenerska
Aga 2017-06-08 22:53
No to tak, moja opinia o Mc' Donaldzie w Bełchatowie jest następująca otóż juz któryś raz kilkunasty raz kupuje mcflurrego i chickenbox i za kazdym razem lód jest ledwo na spodzie albo rozmazany po ścianach kubka a w środku jest pusty kubek, czemu na obrazku jest wręcz wiecej niż w kubku ? A duży chickenbox ? jego pudełko od dołu jest wypchnięte do góry, powinno w każdej torebce stripsow znajdować sie po 4 lub 5 kawałków a jest 3 i zamiast 3 torebki nugetsow bo nie biorę wingsow jest 2 ? Na początku jak brałam było całkowicie inaczej! Płace za to co widze ! A nie za scieme ! Na wszytskim tam oszukują !
Zostaw swoją opinię o McDonald's Polska Spółka z.o.o. - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's Polska Spółka z.o.o.