METATECH SP. Z O.O.

Opinie o METATECH SP. Z O.O.

Pakiet socjalny dla ślusarza-montera mają niczego sobie. Szkoda, że stawek wypłat nie ma w ogłoszeniu. Może ktoś z już pracujących w firmie podzieli się, czy to chociaż z piątka na rękę będzie? A umowa o pracę od pierwszego dnia, czy najpierw zleceniówka jak dla młodzieńca po szkole? ;)

Marzena Nowy wpis

Macie jakieś informacje na temat obecnej sytuacji w firmie, chodzi mi o rotację? Kiedyś pisaliście, że była ona spora, nawet w zeszłym roku... A teraz? Bo nie mogę znaleźć żadnej oferty pracy. Czy to znaczy, że stabilność w zatrudnieniu się poprawiła? Co jaki czas można się spodziewać jakichś wolnych wakatów, coś jest planowane?

Spawacz Nowy wpis
@Marzena

Pracuję tam już dość troche i osobiście uwazam ze jest ok.Normalni ludzie z każdym można się dogadać i szef też jest w porządku, normalny gość z którym można się dogadać a zarobki uważam że są dobre.Polecam te firmę

Dominika

przykre, ale dlaczego zatem ludzie tam pracują skoro sa w taki sposób traktowani? kasa kiepska i to traktowanie nie zachęca do pozostania więc czemu tam ciągle ktoś pracuje? Coś mocno zachęca?

Jacek Nowy wpis
@Dominika

Jest bardzo duża rotacja niestety. Odchodzą nawet wieloletni pracownicy, którzy już tez maja dość. Ci co zostają potrafią dobrze donosić na innych.

Robert W.

umowa na okres próbny

Czesław
@Robert W.

Ha, ha, to wiadomo. Ale jak długo trwa? Trzy miesiące czy dłużej? Potem można już dostać na czas nieokreślony bo zależy mi na stabilnej umowie dlatego pytam.

E.
@Czesław

Góra trzy miesiące.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie METATECH SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Barbara

Cześć, zainteresowała mnie Twoja wypowiedź, ponieważ napisałeś, że firma Metatech poszukuje nowych pracowników i w związku z tym chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Możesz powiedzieć, na jakie stanowisko pracy aktualnie szukają ludzi? Z góry dziękuję.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w METATECH SP. Z O.O.?

Bolo

Tak ale tylko za pierwsze miejsce na podium

Doktor

W firmie ogólnie jest ok niestety problem z paleniem papierosów pali 40%załogi nie paloncy nie majom nic do gadania powinna być palarnia ,mam nadzieję że zarząd firmy coś z tym zrobi ,kto się z tym zgadza to pisać

Arni

Mam pytanie czy to pracy na akord czy na godziny, czemu tyle negatywnych opinii, a ludzie dalej robią, co jest nie tak z ta firma, czemu wszyscy się zwalniają, ludzie niefajni czy zarobki....o co w tej firmie chodzi i nie proszę o kierowników o opinie tylko o tych co pracowali bądź pracują.., dziękuję

Darek

Pracuje ten len z Palowic z przepuklina kręgosłupa a od 4 ściemnia wiecie okogo chodzi

Niestety negatywne komentarze o tej firmie okazały się prawdziwe. Brak jakichkolwiek standardów, (usunięte przez administratora). To nie jest porządna firma.

Bolo

Od kiedy mamy(usunięte przez administratora)jest kompletny chaos ludzie biegajom po chali chaotycznie zaczynajom kilka prac i nie kończom żadnej Boże chroń Polskie przed takimi ludźmi

Stefan

Na 4 rano przyjdź nadgodzin naklepać ile się da

@Stefan

Jesteś głupszy od talibów

Czy pracodawca METATECH SP. Z O.O. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Lolo

Jak, się nauczysz to się wyszkolisz hahaha

Sławek

Pojawiła się oferta na operatora/programiste CNC- może ktoś coś powiedzieć o warunkach pracy na tym stanowisku

Sławek

Poszukują operatora/programisty cnc Jak wygląda praca na tym stanowisku-też akord?

M. M

Pracuje ale zadna go nie chce nawet na dom w kredycie

Mr.
@M. M

On przynajmniej ma Dom a nie tak jak ten Kreciko Wirus w starej kamienicy mieszka i nawet na czynsz nie ma a w pracy go uwarzaja za najwiekszego kret....

Beti
@Mr.

A krecik ma dzieci a tobie zal ze slepakami szczelasz

Drew
@Mr.

Ty masz trociny zamiast mózgu wszyscy się tam nadajecie tyskie dogi. A ten z lasera z dąbrowy to czysty pajac jednostrzalowiec ma szczęście ze nie dostał (usunięte przez administratora)

bartek

@Bobek co masz na myśli?

Bobek

Co nie ktorzy wiedza jak sie nie narobic a zarobic

Max

To temu pracuje po 16 godzin zeby na Kredyt zarobic hehe

Beti

Pracuje tam jeszcze ten stary kawaler ze szczejkowic

Zostaw merytoryczną opinię o METATECH SP. Z O.O. - Orzesze-woszczyce

• Jak się pracuje w METATECH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy METATECH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METATECH SP. Z O.O.?

METATECH SP. Z O.O.