biko-serwis

Chęciny

Opinie o biko-serwis

Alex 2010-08-07 08:13:02
Biko - Serwis - solidna firma, konkretni ludzie na stanowiskach atmosfera godna współpracy.Możliwość rozwojowa ( podnoszenie kwalifikacji). Kierownictwo otwarte godne, solidne, pomocne.
(usunięte przez administratora) premie ruchome.Mogło by być troszkę więcej bo jest to ciężki kawałek chleba.
Pozdrawiam.
Antonio 2013-05-22 12:53:23
Czy ktoś powie coś pozytywnego o firmie biko-serwis , złożyłem tam niedawno cv ale z tego co piszecie to jakiś koszmar. pzdr
Anonim 2013-07-04 23:59:13
Zapomnij o nadgodzinach chyba że bedziesz pracować jako fizyczny
coto 2013-08-08 21:59:24
OMIJAJCIE ( usunięte przez administratora ) z daleka. Wszystko w temacie. Szkoda gadać/
2013-08-15 12:32:40
8/9 zł na godz chyba że masz kogoś znajomego wysoko postawionego
2013-09-01 23:17:48
jeśli jesteś młody to szukaj gdzie indziej pracy gdzie można coś osiągnąć( usunięte przez administratora ) a najlepiej wyjedż za granice olej ten dziki kraj
marcin 2014-03-26 15:14:41
Ocena profilu biko-serwis nie koniecznie jest dziełem tylko pracowników, oceniają tez klienci, więc lepiej podejść do tego z dystansem, chociaż niech jakiś pracownik napisze jak jest w pracy.
german 2014-03-26 19:21:10
no ale jakby nie patrzeć jest to w założeniu ocena od pracowników dla pracodawcy, więc w założeniu rację ma Krystian
Hunt 2014-04-15 06:14:19
Ja bym proponował przesłać tak czy owak aplikację do nich. Może w miarę zapotrzebowania odgrzebią CV i oddzwonią... Wiele firm tak robi.
anonim 2014-04-22 19:46:11
Witam jakie stawki na stanowiskach tokarz,frezer cnc ?
animowany anonim 2014-07-08 18:46:26
Praca dla dorabiających/emerytów/rencistów/
kasa słaba (ok 10 zł/h)
BRAK NARZĘDZI I MATERIAŁÓW!!!!!
Poślizgi pensji szczególnie jak pracujesz niekoniecznie legalnie.
Jak masz nóż na gardle czy chęć dorobienia to tak, ale żyć się z tego nie da..
pracownik 2014-09-23 20:30:13
Jak jest u tego pracodawcy? Dam wam przykład, taki z pierwszego kontaktu z tą firmą: ciągle szukają studentów, z wykształceniem technicznym, bardzo dobrą znajomością - to tego, to tamtego, z doświadczeniem. Jedno przeczy drugiemu, trzeciemu, ...! Dalej jest jeszcze gorzej! Zmykam stąd jak najszybciej!
pracownik - ten głupi 2015-03-03 22:07:57
Może dla Ciebie kolego, wysłuchiwanie o głupocie to "chleb" powszedni w pracy. Musisz jednak wiedzieć, że tak czy owak, nie jest to zgodne z prawem, a już na pewno z prawdą. Wielu z nas na 100% na to nie zasługuje!
przechodzilem obok 2015-03-25 21:48:27
Nie będę oceniał firmy bo tam nie pracowałem, ale faktem jest że ostatnio pełno jest ogłoszeń na lokalnych serwisach ogłoszeniowych że szukają ludzi do działu projektowego, więc z tą rotacją pracowników to pewnie prawda.
XXX 2015-06-01 10:54:04
A jak wygląda tam praca w biurze, chodzi mi o sekretariat. Jak wyglądają zarobki, czy są nadgodziny i jacy są szefowie oraz jaka jest atmosfera w biurze
coto 2016-01-14 18:58:04
Przecież te pedryle nie odpowiadają na żadne listy. Wysyłałem do nich CV. Są w biurze pray od x lat ludzi tam wysyłają , ludzie marnują pieniądze na dojazd. Zamiast sobie lepiej browar kupić. Szkoda czasu z nimi. Dno dna.
Lukson 2016-08-09 17:00:55
Nie wiem po co szukają konstruktorów do biura, wystarczy żeby "kierownik" przestał robić lewizny i okazało by się, że jeszcze można by kogoś zwolnić .
koktajl 2016-09-12 22:04:38
Firma spoko, zarobki: kieleckie warunki, dość miła atmosfera co jest ważne dla współpracy w grupie, szefowie i kierownictwo: uważam za miłe osoby - wiadomo czasami puszczają nerwy, firma z nastawieniem na rozwój, miła atmosfera=dobra współpraca=lepsza wydajność pracowników=lepsza dokładność=lepsze zyski....tyle o tej firmie.
konstuktor 2016-10-03 10:48:52
prawda
Tomek 2016-10-05 02:40:14
Robiłem tam 3 tygodnie. Codziennie od 6 do 17, ujebany w pyle ze szlifowania, ciuchy robocze tylko prywatne, zero dodatku praniowego, umowa owszem była, na czarno. Zarobiłem niecałe 2400 do łapy za ten czas, ale porażka. Trzeba by wziąć ślub ze szlifierką (własną), wszystkiego ciągle brak, a to wody, a to tarcz itd.

Jak chcecie wpaść w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to idźcie tam.
Były 2016-10-16 16:58:37
pracowałem tam prawie 2 lata- 0 szkoleń- chcesz się czegoś nauczyć to tylko we własnym zakresie.
0- możliwości rozwoju- wszystko co wyżej napisane to prawda -z wyjątkiem tych szkoleń i możliwości rozwoju .
Marne pieniądze- ludzie sami uciekają z tej firmy .
Omijajcie tą firmę z daleka - szczerze radzę .
Zostaw swoją opinię o biko-serwis - Chęciny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biko-serwis