JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA

Toruń

Opinie o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA

anonim 2011-03-04 00:06
Firma nierzetelna,nie wywiązująca się z ustaleń między przedstawicielem a klijentem,ogromne spóżnienie w dostarczeniu obrabiarki ,a w związku z tym ogromne straty dla kupującego.Wielkim zdziwieniem jest,że wymagam dostarczenia maszyny w terminie lub znaczących rabatów.Strategia sprzedaży polegająca na złapaniu klijenta i wyrwaniu zaliczki.Potem niech się dzieje wola nieba.Po monitach u kilku kierowników ,dyrektorów itp tłumaczenie przedstawiciela\\\"ja jestem tylko naganiaczem\\\".Na wizytówceDYREKTOR DO SPRAW SPRZEDAŻY.uwaga ostrzegam
kandydat 2013-07-01 09:36
Witam, chciałbym wszystkich chętnych do pracy w Jaromie przestrzec. Zaproszą Cię na rozmowę, weźmiesz dzień urlopu w dotychczasowej pracy, wydasz kasę na paliwo i dostaniesz propozycję pracy: 1200zł plus fiat panda do latania po całym kraju. masakra
gl 2015-08-10 21:36
Rzeczywiście Firma która nie powinna istnieć. W 2013 w grudniu kupiłem maszynę. Od początku była wadliwa. Ostatnie zgłoszenie do serwisu to lipiec 2014 i do teraz zero reakcji. Mroźna powiedzieć że zakup okleiniarki był błędem, kilkadziesiąt tysięcy kiepskiej inwestycji. W rocznicę zgłoszenia awarii będę odradzał zakupy maszyn tej firmy.
radziu 2016-01-06 07:20
witam
przestrzegam przed ta firma !!! zamowilem okleiniarke na poczatku listopada , miala byc 6 grudnia , jest 6 stycznia i nikt nic niewie kiedy bedzie ,nieodbieraja telefonow totalna dezinformacja traktuja klijeta jak zlo konieczne.
mikorn 2016-04-23 14:48
i jak sprawa się rozwiązała, ja mam same pozytywne transakcje z nimi
zadowolony 2017-02-07 19:30
Ja też nie miałem problemu z firmą Jaroma.
Maszyna dostarczona na czas, uruchomienie maszyny w dniu dostawy.
Zakupiona oklejarka śmiga aż miło.
format 2017-02-23 14:46
Chyba coś się zmieniło w jaromie, wygląda na to że na lepsze.
Spóźnienie z dostawą 2 dni, a kiedyś tygodnie.
Byłem osobiści w jaromie sami nowi ludzie,podbno prezes tez nowy.
klient 2017-06-02 15:07
Nie polecam firmy. Nie dotrzymują tematu dostawy. Oszukują klientów. Od 3 tygodni nie mogę się doprosić sprzętu który zakupiłem. Nie odbierają telefonów.
Sprzedawcy i kierownik jednego warci. Dramat nie firma.
Zanim coś kupicie w JAROMIE zastanówcie się 10 razy !!!!!
Zostaw swoją opinię o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA