Opinie o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA w Jarocin

Lucy Nowy wpis

Jakieś dziwne komentarze się tu ostatnio pojawiły odnośnie działania firmy. Mąż szuka pracy na produkcji i pomyślał, ze spróbuje w tym miejscu. Tym bardziej, że nie ma dużo ogłoszeń o pracę w sieci, to pracownicy muszą być raczej stali? Można wiedzieć ile proponują nowym pracownikom z doświadczeniem?

Zniesmaczony klient Nowy wpis

A wiec pobierają zaliczki nie wydają maszyn, nie oddają zaliczek, otwierają kolejne spółki zmienia się zarząd i szukają kolejnych klientów tak działa Jaroma w jarocimie w wielkim skrócie.

Aleksandra Nowy wpis
@Zniesmaczony klient

Skąd masz takie informacje? Jesteś pracownikiem czy klientem? Wiesz może czy długo już ten proceder trwa? O jakie środki może chodzić?

Zniesmaczony klient Nowy wpis
@Aleksandra

Jestem byłym klientem i jestem w trakcie sądowania z firma Jaroma która wszczęła postępowanie upadłościowe a w między czasie założyła kolejna spółkę zmieniając trochę nazwę i zmieniając zarząd. (usunięte przez administratora) dużo kasy od wielu firm

Utworzyli kolejną spółkę JAROMA MASZYNY i ludzi (usunięte przez administratora) uwazajcie na nich. Usuwaja te komentarze co im nie pasuja tylko trzymac sie z daleka...

Aleksandra

Możesz napisać coś więcej? Po co ta kolejna spółka? Z twojego komentarza wynika że są jakieś problemy w firmie. Dobrze zrozumiałam?

Anonimowy

Ktoś kto ich chwali to chyba na ich polecenie wstawia te opinie. Wiszą pieniądze wielu osobom. Ja byłem jednym z nich zapłaciłem proforme maszyny nie zobaczyłem i zaliczki oddać nie chcieli dopiero jak wiezieniem się ich postraszyło to nagle znaleźli pieniądze. Właściciel ma kilka spółek podobnie się nazywających i dalej robi to samo na innych.

@Anonimowy

Poważnie z tym wszystkim piszesz? Bo negatywy to już faktycznie wcześniej tu widziałam. A to możliwe, żeby tak wisieć tylu osobom kasę i normalnie sobie działać? I to w dodatku w wielu firmach jednocześnie? To nie jest zbyt dużo?

Anonimowy
@Karolina

Tak poważnie. W KRD sobie zobacz ile długów jest. Jaroma SA, Jarocińska Fabryka Maszyn, Jaroma Serwis i jeszcze kilka to jedne i te same osoby prowadzą. W skarbówce miliony zalegają. Zawsze to samo wpłaca się zaliczkę, maszyny nie produkują, zaliczki nie zwracają. Co roku kolejna spółka otwierana, a inna w upadłości. Sam nie byłem w stanie dojść do tych informacji. Wynająłem kancelarie, która poza prawnikami ma detektywów i dopiero oni mi pokazali jakie to jest (usunięte przez administratora) Prezesi spółek słupy. Zarząd za to zawsze ten sam, Ci sami ludzie, robiący to samo. Pracownikom też zalegają z wypłatami wynagrodzeń. Omijać!

@Anonimowy

No dobra, jeśli wszystko to co napisałeś jest prawdą to jestem szczerze zaskoczona. Jak to możliwe, że udało Ci się dokopać do tego typu szczegółów i nic nie zostało z tym dalej zrobionego? To raczej mało prawdopodobne?

stolarz
@Anonimowy

Anonimowy sprawdziłem twój opis bo mnie zaintrygowałeś:) Jaroma SA , Jaroma Serwis faktycznie te same osoby zarządzaniu i handlu. Jarocińska Fabryka Maszyn to JAFO oni produkują do metalu to inna firma, Ale istnieje JAROMA MASZYNY. Jako użytkownik grubiarki i wyrówniarki zadzwoniłem pod nr na stronie odebrała baaaaaaaaaardzo miła dziewczyna odnośnie części zamiennych. Jutro już wysyła dla mnie śruby do wału. Produkują maszyny mają nową stronę i nawet wały spiralne w ofercie. A właścicielem jest całkowicie inna osoba niż w poprzednich spółkach, także polecam kontakt z nimi. :)MIŁO ZASKOCZONY

Kornik
@stolarz

Inny właściciel ale te same styl działania. Brak części a wiedza tej miłej Panie równa sie zero. Pani Małgorzato samemu się wychwalać - bardzo to płytkie .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Ktoś tu w miarę chwalił maszyny, które od nich zamówił, jednak podkreślił, że dostawa miała poślizg. Były dostawca za to z żalem zarzucił, że powinni dawno upaść... Przykre no ale zdarza się. Zastanawiam się w takim razie jak to teraz mają z tym transportem? Dalej ktoś im pomaga dowieźć czy mają już swoje autka do tego?

Można nie zgodzić się na nadgodziny w firmie?

Stolarz

Mimo niektórych złych opinii zaryzykowałem i kupiłem piłę formatową oraz oklejarkę. Dostawa była na czas a co najważniejsze działają dużo lepiej od Feldera. Ja osobiście polecam maszyny z Jaromy.

Brzoza
@Stolarz

Nowe modele z Feldera Tempora F400 i F600 są dużo bardziej zaawansowane. Widać to szczególnie po podzespołach.

Sylwia

@Feliks Czy mimo braku odpowiedzi zdecydowałeś się spróbować swoich sił i aplikować do JAROMA? Jeśli tak i odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, to napisz proszę jak ona wyglądała, i czy ostatecznie zdecydowałeś się podjąć tam pracę. Takie informacje będą istione dla innych użytkowników forum czytających ten wątek.

Feliks

Może dowiem się jak sie pracuje? Warto starać się o pracę?

Sylwia

Widzę, że poprzednie opinie pochodzą głównie od klientów firmy JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA - są one oczywiście również ważne, bo także budują pełny obraz firmy, ale może ktoś z obecnych lub byłych pracowników tej firmy mógłby wypowiedzieć się na temat warunków i atmosfery panującej w JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA? Czy ktoś wie coś na temat aktualnych ofert pracy dla osób z Torunia i okolic?

KLIENT

Mijajcie szerokim łukiem! Wpłaciłem zaliczkę, maszyny nie otrzymałem. Zwrotu również! Wstępuje z tymi złodziejami na drogę sądową!

CW MAXX

Mam w stolarni już 4 maszynę z Jaromy i jak na razie jest ok. Dostawa maszyny z małym poślizgiem ale do zaakceptowania. Za spóźnienie dostałem dodatkową gwarancję. Ja osobiście polecam maszyny z Jaromy.

Były dostawca

Całkowita porażka . Otwarte przez Sąd postępowanie restrukturyzacyjne . Proppzycje układowe zgłoszone przez Jaroma można powiedzieć ,że obrażają wierzycieli i zdrowy rozsądek. Firma powiina upaść/zostać zlikwidowana jak najpredzej a cwaniaczki z zarządu ( czy też szare eminencje ) powinni dostać wyrok skazujący za podkreślam świadome działanie na szkodę firmy , skarbu państwa, dostawców etc. Tyle w temacie .

klient

Nie polecam firmy. Nie dotrzymują tematu dostawy. Oszukują klientów. Od 3 tygodni nie mogę się doprosić sprzętu który zakupiłem. Nie odbierają telefonów. Sprzedawcy i kierownik jednego warci. Dramat nie firma. Zanim coś kupicie w JAROMIE zastanówcie się 10 razy !!!!!

format

Chyba coś się zmieniło w jaromie, wygląda na to że na lepsze. Spóźnienie z dostawą 2 dni, a kiedyś tygodnie. Byłem osobiści w jaromie sami nowi ludzie,podbno prezes tez nowy.

zadowolony

Ja też nie miałem problemu z firmą Jaroma. Maszyna dostarczona na czas, uruchomienie maszyny w dniu dostawy. Zakupiona oklejarka śmiga aż miło.

mikorn

i jak sprawa się rozwiązała, ja mam same pozytywne transakcje z nimi

radziu

witam przestrzegam przed ta firma !!! zamowilem okleiniarke na poczatku listopada , miala byc 6 grudnia , jest 6 stycznia i nikt nic niewie kiedy bedzie ,nieodbieraja telefonow totalna dezinformacja traktuja klijeta jak zlo konieczne.

gl

Rzeczywiście Firma która nie powinna istnieć. W 2013 w grudniu kupiłem maszynę. Od początku była wadliwa. Ostatnie zgłoszenie do serwisu to lipiec 2014 i do teraz zero reakcji. Mroźna powiedzieć że zakup okleiniarki był błędem, kilkadziesiąt tysięcy kiepskiej inwestycji. W rocznicę zgłoszenia awarii będę odradzał zakupy maszyn tej firmy.

kandydat

Witam, chciałbym wszystkich chętnych do pracy w Jaromie przestrzec. Zaproszą Cię na rozmowę, weźmiesz dzień urlopu w dotychczasowej pracy, wydasz kasę na paliwo i dostaniesz propozycję pracy: 1200zł plus fiat panda do latania po całym kraju. masakra

Zostaw merytoryczną opinię o JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA - Jarocin

• Jak się pracuje w JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAROMA SPÓŁKA AKCYJNA?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042