Vecoline

Toruń

Opinie o Vecoline

Darek 2010-08-19 14:04
[usunięte przez moderatora] do pracy za 10zł na budowie na godzine nie polecam ;/
darek 2 2012-07-15 11:02
Vecoline-firma bez zasad. Na początku obiecuja wszystko, a potem nie umieja sie wywiązac. Nie ma co sie wykazywac, bo i tak cienie zauważa, Odzież roboczą dostajesz pio ponad pół roku, po czym jak sie zwalniasz to i tak zostaniesz za nią potrącone piniądze, zabierają twoje prtzepracowane piniądze za sprzęt, który zginąl , którego nigdy nie widziałeś. Soboty są niby 2 pracujące w miesiącu, jednak pracujesz prawie we wszystkie. Na pytanie o wolną sobote , dostajesz odpowiedż ,, Sie ciesz, że masz prace\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'. Zaś jesli nie spodoba ci się ich system pracy - dostajesz odp- ,,Nie podoba ci się , to [usunięte przez moderatora] ., Dziesięciu czeka za bramą na twoje miejsce\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'. Do pracy jezdzisz autem, które nie jest dostosowane do wożenia tylu osób i, którym ja powiedzieli ,, Jezdzij wolniej, bo wmoże odpaść koło\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'. Takie są realia tej firmy i nikomu jej nie polecam.
kamyk 2015-02-03 19:22
dzieki za opinie,bo wybieram sie tam z zapytaniem o pracę...
chuck 2016-09-07 20:45
Normalny pracodawca pracowalem tam, zawsze kasa na czas. Szef wyrozumialy zwolnilem sie bo chciałem wyjechac za granice ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Teraz wracam i zobacze czy nie przyjma mnie z powrotem.
kacek 2016-09-09 13:33
według mnie jest ok . Jak ktoś nie chce pracować a duzo kasy zarabiać to wszędzie będzie miał żle.
FAN ŁÓDŹ 2016-11-17 17:43
Nie płacą swoim podwykonawcom . W końcu to też rodzaj pracownika tylko , że samozatrudniającego się. Wystarczy sprawdzić w KRD jeśli ktoś ma wątpliwości . Zwłaszcza małe firmy przestrzegam.
Zostaw swoją opinię o Vecoline - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vecoline