Vecoline

Toruń

Opinie o Vecoline

Darek 2010-08-19 14:04:58
[usunięte przez moderatora] do pracy za 10zł na budowie na godzine nie polecam ;/
darek 2 2012-07-15 11:02:44
Vecoline-firma bez zasad. Na początku obiecuja wszystko, a potem nie umieja sie wywiązac. Nie ma co sie wykazywac, bo i tak cienie zauważa, Odzież roboczą dostajesz pio ponad pół roku, po czym jak sie zwalniasz to i tak zostaniesz za nią potrącone piniądze, zabierają twoje prtzepracowane piniądze za sprzęt, który zginąl , którego nigdy nie widziałeś. Soboty są niby 2 pracujące w miesiącu, jednak pracujesz prawie we wszystkie. Na pytanie o wolną sobote , dostajesz odpowiedż ,, Sie ciesz, że masz prace\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'. Zaś jesli nie spodoba ci się ich system pracy - dostajesz odp- ,,Nie podoba ci się , to [usunięte przez moderatora] ., Dziesięciu czeka za bramą na twoje miejsce\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'. Do pracy jezdzisz autem, które nie jest dostosowane do wożenia tylu osób i, którym ja powiedzieli ,, Jezdzij wolniej, bo wmoże odpaść koło\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'. Takie są realia tej firmy i nikomu jej nie polecam.
kamyk 2015-02-03 19:22:57
dzieki za opinie,bo wybieram sie tam z zapytaniem o pracę...
chuck 2016-09-07 20:45:53
Normalny pracodawca pracowalem tam, zawsze kasa na czas. Szef wyrozumialy zwolnilem sie bo chciałem wyjechac za granice ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Teraz wracam i zobacze czy nie przyjma mnie z powrotem.
kacek 2016-09-09 13:33:47
według mnie jest ok . Jak ktoś nie chce pracować a duzo kasy zarabiać to wszędzie będzie miał żle.
FAN ŁÓDŹ 2016-11-17 17:43:49
Nie płacą swoim podwykonawcom . W końcu to też rodzaj pracownika tylko , że samozatrudniającego się. Wystarczy sprawdzić w KRD jeśli ktoś ma wątpliwości . Zwłaszcza małe firmy przestrzegam.
Zostaw swoją opinię o Vecoline - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vecoline