brak logo

TEM

Białystok

Opinie o TEM

KOVAL 2012-01-23 19:11
\\\"krótko i treściwie\\\" omijajcie tą firmę z daleka, rolują wszystkich, od pracowników po US gdzie i jak się tylko da, a w oczy słodzą aż miło.
herb 2012-06-01 13:48
koval, może mógłbyś rozwinąć ten temat?
heh 2012-12-10 23:15
Nie płacą w terminie, a o ostatniej wypłacie możesz pomarzyć. Mają drugą spółkę o wdzięcznej nazwie "Najmilsza"-nazwa może zwieść. Przy ostatnim rozliczeniu dostajesz dużo papierków do rozliczenia i podpisania, musisz podpisać kwitek o pobraniu ostatniej wypłaty-i właściwie tyle widzisz tę wypłatę. Przy rozliczeniu dowiadujesz się, że powinieneś mieć na stanie jakiś asortyment, którego na oczy nie widziałeś, ale przecież "komputer się nie myli" i pani kierowniczka również. Oznacza to tyle, że zostaje ci potrącona kwota, na jaką opiewa ten towar. Efekt: nie tylko nie dostajesz wypłaty, ale masz jeszcze kary. Ale fakt, na początku jest słodko, aż się rzygać chce.
kik 2013-02-20 17:11
najniższa krajowa, premie jak wyrobisz widełki, firma na zatrudnieniu słodzi i obiecuje, a jak cię zwolnią to nie dostaniesz wynagrodzenia. Uważaj i nie podpisuj niczego zanim nie dostaniesz!! Wiele dziewczyn oszukali!!!!!!!!!!!
Mirek 2016-04-22 13:38
Witam, czy firma TEM prowadzi obecnie rekrutację?
Zostaw swoją opinię o TEM - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEM