HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Agnieszka

@romzm rozumiem. Mam nadzieję w takim razie, że Twoja sytuacja to jakieś nieporozumienie i szybko dostaniesz należne Ci pieniądze. Czy są osoby, które mają podobne doświadczenia w pracy dla HOBIJ International Work Force BV Holandia?

Agnieszka

@romzm ale w takim razie podjąłeś prace w zakładzie pracy bez podpisania jakiejkolwiek umowy? Zazwyczaj (w przypadku wyjazdów) takie umowy podpisuje się jeszcze w Polsce. Czy w HOBIJ International Work Force BV Holandia wygląda to inaczej?

Agnieszka

@osio to chyba dość normalne, że za zakwaterowanie się płaci? Pytanie - czy stawki są konkurencyjne do innych funkcjonujących na rynku?

Agnieszka

A ile miałeś zagwarantowane na umowie @zandbergen? To najbardziej się liczy, bo na tej podstawie możesz dochodzić swoich praw. Jak sprawa się wyjaśni, daj innym znać czy HOBIJ, wywiązało się ze swoich powinności tak jak powinno przy tego typu sprawach.

Agnieszka

@Kolejna niezadowolona nie jestem pracownikiem HOBIJ International Work Force BV Holandia tylko moderatorem forum. Próbuję wprowadzić bardziej merytoryczną dyskusję na forum, która jest bogata w opinie poparte konkretnymi przykładami. Stąd też ponawiam swoje wcześniej postawione pytania - o jakim stanowisku jest mowa?

Agnieszka

@kolejna niezadowolona możesz opisać jaśniej, co masz na myśli? Od czego w takim razie zależy, jakie obowiązki wykonujesz? O jakim stanowisku jest mowa?

Kolejna niezawodolona
@Agnieszka

Pani Agnieszko, Jako osoba zarządzająca w miejscowości Warder ma Pani możliwość przefiltrowania raportów z salarisów z ilością przepracowywanych godzin, nie muszę ujawniać swojej tożsamości ani stanowiska, abyście mogli to sprawdzić. Czary mary, wszyscy unikają "sześciopaka" niezależnie od agencji, która rekrutuje agencji na Hessing. Jeśli chcecie mieć dobrych ludzi to nie zwalniajcie ich z byle powodu.

Witam, wybieram się do pracy prze zbieraniu zamówień internetowych. Podpisałem nawet dzisiaj umowe ale czytając teraz te opinie to mam poważne wątpliwości czy dobrze zrobiłem. Proszę żeby wypowiedzieli się Ci co tam pracują, chodzi mi głównie o godziny i zarobki. Podobno teraz otwierają tam 2 nowe magazyny.

Zainteresowana

Wybieram się z chłopakiem za tydzień do pracy jako order picker w Waalwijk. Może ktoś powiedzieć coś o tej pracy? Jak zarobki?

spawacz

Uwaga drodzy spawacze szukają spawaczy (darmowych ?) .Co to znaczy kontrakt holenderski płatność co dwa trzy tygodnie ? Przeciw w Holandii obowiązuje tygodniówki !

k3

witam. mam pytanie.razem z dziewczyna mamy oferte pracy do firmy Hessen w miejscowosci Zaagdwijk. jakies opinie? ile godzin w tyg. ? jak warunki mieszkaniowe? dzieki pzdr

zimnenozki

Hej, Właśnie dostałam propozycję pracy przy pakowaniu Boczku w Haarlem. Może ktoś coś jeszcze doda?Jest dużo pracy,czy raczej nie?

Agnieszka

@Niezadowolona bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Czyli uważasz, że kandydaci korzystający z usług HOBIJ International Work Force BV Holandia nie mogą liczyć na ich wsparcie podczas wyjazdu, a są zostawieni 'samym sobie'? Czy ktoś z Was ma inne opinie na temat tej Agencji?

Niezadowolona

Nie polecam tego biura nikomu. Pracownicy nie potrafią nic załatwić (złe dane w umowie, dają dokumenty których nie powinnam podpisać, ponad 5 godzin spędzonych w biurze). W Polsce zostałam zapewniona, że pracy będzie bardzo dużo - tak przynajmniej obiecywała agencja rekrutująca do tego biura. W rzeczywistości jest tak, że od tygodnia jestem bez pracy, ponieważ nawet jeszcze nie zostałam zaplanowana i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będę w planie. Próbowałam to wyjaśnić, jednak koordynatorzy nie przejmują się tą sytuacją. Zero kontaktu z biurem, zarówno telefonicznie jak i emailowo. Stanowczo odradzam wyjazd do pracy przez to biuro!

Kolejna niezawodolona
@Niezadowolona

I tak właśnie jest w tym biurze. Jedni siedzą na hotelu przez cały tydzień, a drudzy zasuwają po prawie 50 godzin w tygodniu.

Agnieszka

@igoorrr piszesz o warunkach w biurze w HOBIJ International Work Force BV Holandia? Sprecyzuj swoją wypowiedź.

Agnieszka

Pojawiła się jeszcze jedna oferta - Pakowacz/-ka żywności :) Resztę ofert znajdziecie na portalach ogłoszeniowych.

Marcin123

Witam Serdecznie pracowal ktos w Waalwijk na realizacji przesylek internetowych? Mozecie cos o tym powiedziec? jakie sa warunki mieszkaniowe?

Agnieszka

@Lukasz mam nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedź na swoje pytania. Zastanawiasz się nad aplikacją?

Lukasz

Witam chciałbym zapytać jak jest na zakładach sligro jaka praca warunki mieszkalne czy są godziny i czy naprawdę są problemy z wypłatami. Dziękuję i z góry pozdrawiam!!!

Agnieszka

Widzieliście nową ofertę? Pracownik produkcji - pakowanie towarów W Holandii. Wybieracie się? ;)

Bacaa

Pracowałem w Harlemen w chłodni jakieś dwa miesiące temu i do tej pory nie wypłacili mi za 100 godzin co mam zrobić ? Żeby odzyskać pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.