Gabis

Gniezno

Opinie o Gabis

pracownik 2010-11-15 22:38
(usunięte przez moderatora) a do roboty by chcieli zebyś robił po 12 godzin za te grosze nie dajcie się nabrac na piękne oczy
loki 2013-05-14 22:56
Tej firmy poprostu nie da sie opisac (usunięte przez moderatora)szefa na zywca sprzedaje ludzi az kiedys ktos mu łeb ukreci kierowcy wystraszeni zeby tylko nie podpasc w biurze siedzi jakas dziewuszka przetuszczona i niewie co sie wokol niej sie dzieje ogolnie to (usunięte przez moderatora)co sie nie umieja zachowac a udaja nie wiadomo kogo
łysy 2013-06-07 21:49
Byłoby OK gdyby nie mieszał nie mataczył i gdyby jemu nie wydawało się że jest co najmniej kierownikiem a mowa o jednym kolesiu co to zsiadł z ciężarówki jako kierowca pracował a teraz JANKA pali.Jednym słowem (usunięte przez moderatora)
z chama na pana 2013-11-27 17:22
Ta Firma nie placi nad godzinny (usunięte przez administratora) to cham nad chamem
wacek 2013-12-06 18:33
kto sie nie szanuje w gabisie pracuje
loki 2013-12-06 18:52
wytrzymałem w tej szopie 5miesiecy po czym musiałem zrobic miesiac przerwy od pracy jakiej kolwiek by dojsc do siebie pracowałem jako kierowca w tym GABIS/SIBAG. Jak ktos ma zamiar tam isc za kierowce to lepiej warunki na pismie ustalac podpisane przez ta św.trójce bo inaczej to w przeliczeniu wypłaty na km to wychodzi 20gr/km
daniel 2013-12-31 21:55
JEDNA WIELKA POMYŁKA TA FIRMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!O TYLE WAM POWIEM
nbrawo 2016-05-07 17:05
jesteś pewien @mks? Bo to wydaje mi się dużo. Znaczy wiem, mam świadomość, że kieorowca potrafi dużo zarobić, ale takie zarobki to aż nie mieszczą mi się w głowie. No ale skoro tak mówisz, to naprawde super
Alicja 2017-03-14 15:41
Chcecie dowiedzieć się więcej o firmie? Zapraszam do zapoznania się z informacji na stronie internetowej firmy http://www.gabis.pl/ofirmie.html A Wy jakie macie doświadczenia?
Zostaw swoją opinię o Gabis - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabis