Hurtownia Robin

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Hurtownia Robin

ona 2010-05-04 12:39:40
( usunięte przez administratora ) br /> robią szopkę już przy samym zatrudnieniu:/ Odradzam!!!!!
ono 2010-06-01 14:30:21
czy ktos tam kiedys pracowal?
ja 2010-07-21 15:20:38
NIE PRACOWAŁAM ALE SAMA REKRUTACJA TO PARANOJA DO PRACY PRZY BIURKU TRZY TESTY W TYM TEORIA Z INFORMATYKI I PYTANIA ZE SZCZEGÓŁAMI O TWOJA RODZINĘ TYPU GDZIE I Z KIM MIESZKASZ
Gość 2010-08-07 12:56:02
Z tego co wiem to obiecują złote góry a jak przyjdzie co do czego to niskie zarobki, wielkie wymagania i kolejne obietnice. Odradzam.
envyme 2010-08-15 11:32:04
w mojej obecnej firmie mam 2 koleżanki, które kiedyś pracowały w firmie robin.. wnioski :
- zarobki poniżej krytyki- jak na handlowców niebywale niskie
( usunięte przez administratora ) bardzo specyficzne, szczycące się przepychem i odnoszace się do podwładnych bez nawet cienia szacunku
- praca stresująca (głównie ze względu na ( usunięte przez administratora )\
- brak ścisłego rozgraniczenia pracy - panuje totalny rozgardiasz
- częste zmiany personelu
- brak polityki prorodzinnej (jak masz dziecko to problem Twój - firma ma na tym nie ucierpieć, a jak zajdziesz w ciążę to na Twoje miejsce już mają kogoś chętnego)
- ( usunięte przez administratora ) podejmują decyzję niekorzystną dla pracowników i w razie buntu zwalają że to decyzja kierownika działu sprzedaży

na plus można dać świetnie wyposażone biuro, z łazienką i pełnym zapleczem kuchennym
Mirka 2010-08-17 14:17:44
Witam,

właśnie dostałam propozycję pracy w tej Firmie, czy dobrze zrobiłam przyjmując ofertę
mirka 2010-08-18 09:08:23
jestem wstrząśnięta tym co piszesz! Czy możesz mi coś więcej napisać w tym temacie, zaczynam sę wahać co robić?
Mirka 2010-08-18 11:21:09
A na czym polega praca w dziale handlowym? Jest cięzka? Jakich obowiązków mogę się spodziewać?
WujekDobraRada 2010-08-18 18:50:58
A tak w ogóle to kiedy, na jakie stanowisko i przez kogo dostałaś angaż bo zaczynasz mi pachnieć szpiegiem a biorąc pod uwagę fakt że w tej firmie szpiegów nie brakuje to zaczynam myśleć czy przypadkiem nie próbujesz ustalić który z pracowników się na tym forum wypowiada.... poza tym widziałem już jak się tutaj prywatne komórki przeglądało i pracowników szpiegowało więc nic mnie nie zdziwi....
Mirka 2010-08-18 22:40:24
Coż za pytania? zostałam zatrudniona w F.H.U.P "ROBIN" z dniem 1 września 2010r. na stanowisku specjalisty ds. handlu i eksportu. Zresztą pewnie niedługo się spotkamy więc na nic komu moje tłumaczenia :). Do zobaczenia...może nie będzie tak źle :).
NigdyWiecej 2010-08-19 16:37:38
Mam dziwne wrazenie, ze( usunięte przez administratora ) pomylilas firmy. Wyzej opisywana jest po prostu Hurtownia Robin i nigdy nie slyszalam o stanowisku specjalisty w tej firmie. Mam nadzieje, ze trafilas w zupelnie inne miejsce czego szczerze zycze :) Firma FHUP Robin zajmuje sie zupelnie innym asortymentem takze powyzsze komentarze nie dotycza firmy do ktorej aplikacje zlozylas.
ona 2010-08-26 19:02:01
jezuuu, jak to czytam to sobie myślę, że dobrze, że nie zdecydowałam sie tam pracować. Właśnie, po tych dziwnych etapach rekrutacji miałam niesmak( Właściciele w tej firmy jacyś nie bardzo, zadawali dziwne pytania, kompletnie nie na poziomie, brak taktu, co kogo obchodzi moje życie osobiste, czy mój charakter pisma (że podobno jest okropny).( usunięte przez administratora ) Intuicja mi potpowiedziała, żeby tam nie iść, że COŚ nie tak z tą firmą. Mimo, że nie znalazłam innej pracy-odmówiłam. Po prostu wolałam posiedzieć w domu i szukać dalej. Teraz obecnie pracuję. Widzę, że znów kogoś szukają, żałosne, widać nikt nie chce tam pracować.
ciociadobrarada 2010-09-16 18:30:08
ja tam pracowałam, więc wiem że ten koszmar dzieje się naprawdę. Na początku mało zarabiasz, bo nowa jesteś. Potem zawsze się znajdzie jakiś błąd czy pomyłka, żeby nie dać premii. Zresztą premie nie są od obrotu lub zysków, tylko od humoru( usunięte przez administratora ). A niestety zawsze przed wypłatą bywał "nie w sosie". Naganę można w tej firmie łatwo dostać, za podniesienie głosu, właściwie za każdą bzdurę. Ciągłe szpegowanie i kontrolowanie pracowników, sprawdzanie prywatnych komórek, odwiedziny szefostwa w domu w czasie L4, czy aby na pewno jesteś chora. Do tego dochodzi całkowity brak szacunku, ubliżanie pracownikom i klientom także( usunięte przez administratora ), traktują cię jak ostatniego nieroba, chociaż każdy kto tam trafił na rozmowę wie, że wymagania ho ho ho, jak na stanowisko kierownicze. Kierowników tam brak, bo trzeba by zapłacić, lepiej mieć wymagania jak na stanowisku kierownika, płacić jak sprzątaczce a na koniec dać naganę za to, że się nie wywiązujesz z obowiązków kierownika, którym nie jesteś!!! To jest polityka tej firmy. JEŚLI MACIE TAM OFERTĘ PRACY, LEPIEJ TO PRZEMYŚLEĆ, BO TEN KOSZMAR TO NIESTETY PRAWDA
Y 2011-04-11 16:49:07
Potwierdzam co piszecie, rozmowa kwalifikacyjna to wywiad KGB, kim są twoi rodzice z wykształcenia, pytania osobiste ..( usunięte przez administratora )
gość 2012-07-17 23:04:33
Odradzam podjęcie pracy w tej firmie. Rozmowa kwalifikacyjna wieloetapowa- jak w korporacji lub wielkiej międzynarodowej firmie. Jeśli nawet ją przejdziesz z nadzieją, że minimalne zarobki będą tak jak na początku mówiono, to po tygodniowym szkoleniu ( usunięte przez administratora ).. Jednym zdaniem płaca nie adekwatna do płacy. Szkoda czasu i nerwów.
onaaaa 2012-08-15 22:34:52
potwierdzam w 1000% praca tam to koszmar,( usunięte przez administratora ) maskara . odradzam
Rekrut 2012-10-01 20:32:04
Czy firma płaci za to szkolenie? Jest jakaś umowa na szkolenie? Wiem, że szkolenia pracowników powinny odbywać się po zatrudnieniu, a w firmie Robin najpierw robią jakieś szkolenie, a potem ma być umowa. Oni zatrudniają wszystkich, którzy biorą udział w szkoleniu, czy tylko jedną osobę? Podobno po każdym dniu szkolenia są testy sprawdzające wiedzę. To wygląda tak jakby oni robili ranking kogo zatrudnią.
nuema 2013-07-12 22:40:23
Właśnie nie były jasno określone.
A pytań już zbytnio nie pamiętam, chyba tylko jedno mogę mniej więcej przywołać: jak napisać wiadomość w outlooku wykorzystując DW i UDW , coś w tym klimacie.

anonim 2013-08-08 19:33:21
Odradzam. W KAŻDEJ innej firmie jest lepsza atmosfera pracy i zarobki. W biurze pełnym ludzi słychać przelatującą muchę bo ludzie się boją odezwać.Nie ma takiego kryzysu żeby podejmować tak desperacki krok jak praca w tej firmie.
nuema 2013-08-21 21:25:35
Tak, ja zgodzę się co do tej muchy, anonim, tak było ! nie można było pogadać
2013-08-30 15:10:55
nawet muchy bały się tutaj przylatywać ...
mądry... 2013-09-19 20:26:48
przeczyta wątek zanim zada pytanie...
Gall 2014-02-03 23:11:44
Tak,tak oczywiście, jasne że są nocki rozładunkowe,ale już od około 15:00 do 09:00.Rozładunek nie jest lekki,pomimo tego że rozładowywać można tylko atmosferę :)
arek 2014-03-17 22:55:24
Ja w ogóle wpisując robin w krs online dostałem informację, że nie mają rejestru, to prawda, czy pomyliłem firmy?
pajac 2014-04-18 23:13:02
bardzo możliwe, że nie mają rejestru. W rejestrze powinny być zapisane przedsiębiorstwa konkretnego rodzaju, nie wszystkie
weli 2014-10-11 18:15:07
dobra mniejsza z tymi wszystkim rejestrami. Czy ktoś z Was może wie jak wyglądają warunki pracy na tej hurtowni ? spodziewam się , że łatwo i lekko nie jest , ale podrzućcie mi jakieś szczegóły. A no i jeszcze może jakieś info na temat samej rekrutacji. Czy aplikować bezpośrednio do firmy?
pantofel 2014-11-09 21:16:06
niezły melanż....komentarz zbyteczny
jacek 2016-05-12 12:08:33
hutrownia działą nadal, pewnie nie szukaja ludzi do pracy,maja staly zespol.
Zostaw swoją opinię o Hurtownia Robin - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Robin