Tele-Fonika

Kraków

Opinie o Tele-Fonika

brytan 2011-03-17 18:31:29
tam pracują same manekiny :) Jerzy (usunięte przez administratora). w złomie grzebał i chyba tam angaż wyhaczył , (usunięte przez administratora)tylko ptoki interesują (usunięte przez administratora) jeżeli chcecie zeby uderzyło to wszystko w tych ``inteligentów`` to piszcie tu na forum wszystko co ukrywają (zepsute kable , ich przekręty , scinane dobre kable itd :) myśle ze to powoli zacznie dochodzić do właściwych osób
anonim 2011-04-09 20:51:02
(usunięte przez administratora) czego wy właściwie chcecie prezentując wszem i wobec swoje chamstwo? Wylać swoje frustracje? Pogrążyć dobrych i wartościowych pracowników? Pamiętajcie, że im bardziej będziecie chamscy i bezwzględni względem siebie samych, tym bardziej nikt nawet nie splunie w waszą stronę. Widocznie macie takich szefów, na jakich zasłużyliście.
demnis 2016-05-19 21:33:12
Nie szukają już tego konkretnego specjalisty, ale dalej poszukują specjalisty, tyle, że ds. podatku vat @atoss. Zapewniają możliwość rozwoju zawodowego, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet socjalny.
Zostaw swoją opinię o Tele-Fonika - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele-Fonika