Lambda S.A.

Opinie o Lambda S.A.

Mateusz

Jakby nie ta firma to pół województwa byłoby na bezrobociu a tak wszyscy lepiej, gorzej ale pracują

patryk

dopiero zaczynasz kariere ale prawda jest taka ze jak raz do nich trafisz to juz zostajesz jak wszystko jest wporzadku a najwazniejsze jak sie slata na koncie zgadza

teges

umowa o prace, zakwaterownie, bus do pracy i nie tylko, zaliczki itd. wszystko jasne i klarowne nie jest zle robic trzeba wszedzie

Slawek

Austria jest super , dla mnie lepszej pracy nie trzeba Kasa taka że aż się człowiekowi lepiej do pracy idzie jak wie się jaka będzie wpłata a stawki podniesli takze bedzie sporo odlozone na koncie

Zbrojarz

Podam przykład jeszcze jak firma wiatraki stawiała No przecież tacy fachowcy że na wiatark jak wchodzą na zbrojenie odrazu abo leży się wypierd... już później pomyśleli co niektóre asy to deski sobie kładli na zbrojenie i po deseczkach hahahaha a betoniarze co niektórzy i zazwyczaj seniorzy nieraz trzeba było i po 21/22 h robić po 6h się przewracali w beton albo przyjeżdżali i on nie wchodzi w beton i (usunięte przez administratora) bo jak wpadnie do kalosza to nóżki po przyciera i odpazy :) ???? a stawka ta sama wiec nie ma co sobie żył wyprowac robić tak samo jak co niektor,y fachowcy co tylko gadają to napewno będzie to szło jak nalezy

Sprawdzaviee ludzi czy potrafią chodzić po zbrojeniu ? Hahaha

Michal

a ja za tydzien na urlopik fajnie bo malo ktora firma placi za wszystko zeby jechac na wakacje do polski

Robert

Mi też już zapłacili za polecenia a teraz dostałem kasę za zmianę budowy też nieźle wyszło mi

Teodor
@Robert

Podobno maja 7 kandydatow na 1 miejsce i placa za polecenia pracownika To chyba mija sie z logika

Arek

Wszędzie dobrze ale na budowie najlepiej natomiast ja raczej wolę w Polsce będę chyba od nich wracał jednak ciągnie mnie do domu. Praca u nich nie jest zła ale na odległość nie każdy się nadaje pozdro

Roman

Już nie czapiajcie się literówek pracować trzeba a nie siedziec w tych internetowych i wypisywac komentarze i te dobre i zle. Jakoś nie wydaje mi się że firma jest zła to ludzie którzy nie powinni tam być a jeśli osoby mają różne uzależnienia to tym bardziej. Firma jest dobra jak na dzisiejsze realia zarobkowe i kwaterowe

Netia

Wszystko pasuje kasa jest robota cały czas to nie sezon szparagowy czy zbiory owoców tu jak się przyjdzie to można pracować latami jak ktoś chce

Co?

Jak się pisze tutaj na tej stronie jak faktycznie jest w tej firmie to źle ktoś robi ? Ludzie prawdę pisze że jest do du py. Ale wielcy obrońcy,,firmy,, znajdą się zawsze...pociotki, sprzedawczyki, konfitury, ,,szanowne,,dup o włazy i ,,biuro,, jpdl

Cola

Teraz można pracować ciuchy są mega lepsze i wytrzymalsze pozdrawiam

Widac logistyka się zmieniła na duży plus, nie ma już tzw robię co chce bo i tak nikt tego nie kontroluje był bałagan a teraz jest poukładane brawo

Zarząd

Kryzys wszystkich dopada a w szczególności to firmy budowlane bo materiały drogie pracownik utrzymanie go drogie inflacja oszalała a gdzie przy tym pracodawca i jego potrzeby które są tak samo ważne...

Leos

Kiedyś wszystko musi się skończyć z tego co wiem Lambda prowadzi budowy w Polsce dokładnie nie wiem gdzie ale gdzieś na zachodzie lepiej pytać w wawie co i jak

Arci

Budow w kraju praktycznie nie ma potworna inflacja ceny mieszkan sa nie osiagalne dla wiekszosci ludzi kredyty nie do splacenia wszystko drogie firmy nie dostaja nowych prac tylko wykanczaja stare umowy Jest potworny kryzys w Polsce nie wiadomo czy nasz kraj nie splajtuje Dlatego ludzie szukzja pracy w firmach wyjazdowych Budownictwo w polsce zostalo zniszczone a ptacownikow zwalniaja z powodu braku nowych zlecen

Szwecja Niemcy Francja

Dla mnie po 3 latach ..był to czas stracony w lambda .., kierownictwo bez wykształcenia i kompetencji, aroganckie (usunięte przez administratora) narządy męskie. Zastraszanie pracowników do podpisywania urlopów bezpłatnych gdy jedziesz na urlop, bo możesz zachorować iść na L4...i firma ma wydatek, masz podpisać bo jak nie ..straszą poprostu ..ehh. Kwatery jak się trafi w danym kraju, ale słabo zazwyczaj. ,,Wielcy fachowcy/ flachowcy ,,to zazwyczaj koledzy ,,kierowników,, ..pseudo prowadzący na danym kontrakcie, a i konfidenci. Chyba że przyjdzie młody z ogłoszenia zobaczy co się dzieje to odchodzi. Poganianie w pracy, krzyki, wulgaryzmy, wyzwiska też standard.. jak ktoś pozwoli sobie to jak psy cię zagryza. A to co się dzieje w weekendy na kwaterach to osobny rozdział, jeśli potrzebujesz odpocząć spokojnie to zazwyczaj ciężko, jak trafia się na kwadracie alkony. Na Szwecji urlop w stawce ...hehe dostanie ktoś 130 k/h x 170 h to 22100 x 0.4 8840 zł , to dużo za miesiąc ?, Chyba nie :( , biorąc pod uwagę to że jeśli choć trochę pojęcia ma cieśla lub zbrojarz dostanie w Polsce około 30 zł/h. Mając porównanie osobiste do innych firm to bardzo tu (usunięte przez administratora) lambadzie bywał srogi. Mimo że był (usunięte przez administratora)to zawsze tylko mówili mało zrobione, do tyłu z terminami są, normy się nie wyrabia dziennej mało roboty zrobione, mało i mało - to najlepsze (usunięte przez administratora), masakra masakra. Osobiście się cieszę że mnie już nie ma w tej firmie. Panowie żeby tu przetrwać liczy się siła fizyczna tak fest, jak u tura, zajebi sta odporność na stres, i mocna głowa do picia, a czasami do bicia. Wytrwałości w szukaniu pracy dla wszystkich :)

Kisia

Busy nowe kilkuletnie fajne a kwadraty też czyste ,dobrze się tu pracuje tyle mogę powiedziec

Młody

Złego słowa powiedzieć nie mogę. Przyjąłem się jako prowadzący na stawce 145 sek/h na rękę po dwóch miesiącach podnieśli mi do 160. Jedyny minus to taki że mało godzin, cała reszta spoko. Rozmyślam nad powrotem

Grafik

Kierownikiem być dobra sprawa a jakie pieniądze można dostać. Mój znajomy wyciąga dwadzieścia koła ale stażu ma ponad 10 lat

Leon

Fajne wynagrodzenie a mówią że się za granicą nie da zarobić hehe Oczywiście jak kto chce to zarobi a jak ktoś ma z tym problem to szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 711.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 551, z czego 331 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 158 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambda S.A.?

Kandydaci do pracy w Lambda S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambda S.A.