Lambda S.A.

Opinie o Lambda S.A.

Zuza Nowy wpis

Był ktoś w Holandii teraz jako Monter izolacji przemysłowych? Chłopak wiem, że ma doświadczenie i w zasadzie w te rejony jeździł, więc zastanawiam się na jakie warunki na miejscu teraz by natrafił. Piszą coś o zarobkach do 15 euro na rękę, tylko jak dobrze musi pracować, żeby mu tyle przyznali?

Dildo Pani Kierownik Nowy wpis

Nie polecam Firmy, biuro w Warszawie to jakieś nieporozumienie, coś załatwić to wyczyn dzwoniąc w jakiejś sprawie to odbijanie piłeczki od jednej do i drugiej.. Przymuszanie do urlopów bezpłatnych, brak ciągłej pracy firma się już kończy. Usprawniają biuro a za chwilę nikt nie zarobi na to biuro bo nowych projektów brak a ludzie po pół roku na robotę mają czekać. Omijać szerokim łukiem.

Klara Nowy wpis

Witam w ofercie dla Koordynatora projektów żelbetowych wprost jest napisane, że wymaga się znajomości języka angielskiego na poziomie B2 i z będzie to weryfikowane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Jeśli tak to co jeszcze sprawdzają i ile mniej więcej to trwa?

Wiktor

500 koron dostajesz miesięcznie do wypłaty za kierowanie busem natomiast 3600 koron kwartalnie z lekkim opóźnieniem ale dostajesz i powiedz mi czy to jest mało czy nie?

@Wiktor

Lekkim opoznieniem? Jaki jest powód owego opoznienia? W urzedzie skarbowym czy zus tez żenicie kity o długo idacym przelewie?

Stik Nowy wpis
@Zbrojarz

Tak, również tam się nie zgadza. Okazuje się po wypadku i wizycie w zusie ze moje składki były niskie

Zbrojarz

Podam przykład jeszcze jak firma wiatraki stawiała No przecież tacy fachowcy że na wiatark jak wchodzą na zbrojenie odrazu abo leży się wypierd... już później pomyśleli co niektóre asy to deski sobie kładli na zbrojenie i po deseczkach hahahaha a betoniarze co niektórzy i zazwyczaj seniorzy nieraz trzeba było i po 21/22 h robić po 6h się przewracali w beton albo przyjeżdżali i on nie wchodzi w beton i (usunięte przez administratora) bo jak wpadnie do kalosza to nóżki po przyciera i odpazy :) ???? a stawka ta sama wiec nie ma co sobie żył wyprowac robić tak samo jak co niektor,y fachowcy co tylko gadają to napewno będzie to szło jak nalezy

Sprawdzaviee ludzi czy potrafią chodzić po zbrojeniu ? Hahaha

Teraz zjeżdżam do ojczyzny a później dopiero na początku maja ruszam jakiś mały przestój mam a wt też tak macie

Mix
@Nowy

Wszędzie tak, nie wygrywają przetargów. W miesiącu ciężko 170h zrobić, a urlopy bezpłatne. Ja już zmieniłem rynek i firmę i żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej.

Realny

Większość komentarzy to boty… no śmiech na sali ???? kto pracował ten wie. Błazen robi wyceny, wiecznie wtopy, zero premii bo przeroby nie wyrobione, a nie da się ich zrobić bo ceny nie realne. Klika panów B. Mydlą oczy samej górze, a robią co chcą. Kłamią i (usunięte przez administratora) Nikt ich nie weryfikuje. Jak nie masz doświadczenia to przyjedź, nauczysz się i wtedy znajdziesz normalną firmę do pracy. Pod warunkiem, że trafisz na spoko kierownika a tych już coraz mniej. A ziomek od rekrutacji jest tak słaby że można go oszukać i na wstępie dostaniesz dobrą stawkę. Generalnie firma pełna partaczy na wyższych stanowiskach. A z urlopami jak kombinują… podsuwają papier do podpisu i jesteś na bezpłatnym. Coś Ci się stanie i zapomnij o chorobowym. Jeszcze papier taki, że od ręki Cię zwolnią. Aby tylko pozbyć się problemu. Wypadek w pracy… phhh koledze kazali podpisać papier, że wypadek nie był w pracy tylko poza nią. Aby tylko kłopotu nie było. Firma dla odpornych psychicznie. Jedynie co to wypłata z grubsza na czas. I będzie się zgadzać, pod warunkiem że kierownik jest uczciwy a bywa różnie.

Lambada
@Realny

Masz rację, te wszystkie komentarze pozytywne to są pisane przez firmę lambda. Nie znam człowieka który tam pracuje i by się dobrze wypowiedział o tej firmie ,chyba że to (usunięte przez administratora). Jak pójdziesz do biura na rozmowę to wszystko pięknie. Kierownicy to bez kultury z łapanki (usunięte przez administratora) wyzwiska, robotę na każdej budowie robią fuszerkę aby tylko fakturę wystawić. Podsuwają papiery pracownikom do podpisywania, (usunięte przez administratora) na godzinach, urlopach. Co drugi kierownik zębów nie ma. Kaski i bhp kupowane w sklepach zabawkowych. Żadna wyplata w terminie. W firmie same dziadki i alkoholicy z czerwonym nosem. Ludzie bez kultury. Aktualnie w Szwecji nie mają pracy bo firmy już nie chcą im dawać. Najgorsza firma w Szwecji , tak mówią że związków. Zarobki (usunięte przez administratora), buty bhp najtańsze ,pracownicy chodzą w podartych butach. Kierownicy mają gdzieś pracowników, liczy się tylko metry i robota bo mają premie . (usunięte przez administratora) Na kieszkaniu po 10 osób, śpią w kuchni, w salonach gdzie tylko miejsce. Dużo recydywistów, którzy się ukrywają przed policja. Nie dbają o ludzi ambitnych i pracowitych. Giną pieniądze na mieszkaniach. Firma dla alkoholików, chamów i ludzi co do emerytury chcą przerobić. Firma nie godna Europy,i przynosząca wstyd Polakom i Polskim pracownikom. Łamanie praw pracy i kodeksu nagminnie. Lepiej jeść suchy chleb i pić czarna kawę jak pracować w lambdzie.

Były lambadowiec

Oj prawda boli Panie majster. Ja z powyższą wypowiedzią na temat firmy zgadzam sie co do słowa. W Warszawie obiecują wysokie stawki a po przyjezdzie i prepracowaniu miesiaca okazuje sie że to kiero na budowie odpowiada za stawke i ją obniża na 123????W tygodniu pijaństwo a na weekendach do odcinki i przepychanki. Najgorsza ekipa na jaką można trafić to pod przywództwem znanych gości z New Sącz... (usunięte przez administratora) wulgarność, wiecznie za mało i za wolno. Ale tak jak ktoś napisał wyżej, że koniec firmy jest bliski.

O co chodzi z tym wspomnianym przestojem? Ktoś napisał, że do polowy kwietnia ma być a ja normalnie mam ofertę dla zbrojarza się z wczoraj. Sugerujecie ze teraz szkoda czasu na słanie papierów? Mam doświadczenie i ciekaw byłem ile go wymagają, bo nie precyzują tego w opisie

Zbrojarz

Człeku daj sobie spokoj , stawka jaka dostaniesz to 123sek/h kurs skupu korony na dzis to 0.37 niecale, dostaniesz 8 koła miesiecznie za etat za granica, bez urlopu, ile razy to mozna tym forum walkowac, ta firma placi (usunięte przez administratora) mozesz ja traktowac jako kolo zapasowe miedzy kontraktami

Jacek

Mnóstwo wiatraków było robione i stoją do dziś w Polsce też firma będzie ruszać z tym tematem

No tak wy fizyczni wszystko wiecie lepiej a biuro jest po to żeby było reszta sama się kręci. Fizyczni jeżdżą po klientach podpisują umowy kupuja sobie samochody i wszystko co jest związane z budowlanka!

Kazek

Ja tam nie narzekałem może na warunki no szału nie było ale ludzie ogólnie spoko fajnie się pracowało na wiatrakach zależy kto jak trafi . Kasa na czas była wszystko się zgadzało .Ale wiadomo jeśli jest gdzieś lepsza oferta to się jedzie za pieniądzem pozdrawiam chłopaków z Szwecji

@Kazek

Na wiatrakach nie bylo osoby o imieniu Kazimierz

Zbrojarz

Nie jeden a kilkanascie ale za to na jednym projekcie, wy z biura nawet nie macie pojecia gdzie to jest

Wiktor

Jeśli ktoś pisze personalnie do mnie to niestety muszę odpowiedzieć tak mnie wychowano a temat tyczy się do mnie więc owszem odpisuje jako pracownik biura zadowolony?

@Wiktor

Nie, nie jestem zadowolony bo te komentarze produkowane przez biuro są absurdalne. Żadne z was nie było na budowie to nie ma pojęcia o czym pisze. A wstawianie udawanych komentarzy jest po prostu śmieszne. Lambda fałszuje prawdziwy PR bo prawdziwy PR nie jest pozytywny.

Pani Kierownik z biura
@Realny

I tu zdziwisz. Wiele osób z naszego biura było na budowie. Ba, co po niektórzy spędzili na budowie prawie 3 lata i, jak była potrzeba, zastępowali nadzór - z sukcesem :) a ci, co najbardziej pyszczą zazwyczaj najmniej wiedzą. Serdecznie nie pozdrawiam P.S. Skoro jesteś taki "mocny" i głosisz prawdę, to bądź na tyle odważny i przedstaw się z imienia i nazwiska, cwaniaczku

Bhp jest na wysokim poziomie ale pamiętam jeszcze rok temu to nie wiadomo co robić czy jechać do Juli za dwa dni wracać czy męczyć kierownika bo po jednym dniu pracy wszystko dziurawe s teraz jest super w końcu ktoś wziął się za robotę i chronimy skórę itd

Mati

Mi te premie pasują a pracowałem w wielu firmach i nikt nie raczył coś mi dawać za to że jeździłem służbowym samochodem mało tego jaka odpowiedzialność jakbym coś zrobił to z wypłaty leci...

Julita

Jest tu może jakiś Monter z Hamburga? Wczoraj dodali ofertę na taki portal, myślę ze partner się nią może zainteresuje, ale przed tym chce przeczytać wasze zdanie odnośnie pracy w tej lokalizacji. ile tak średnio po odjęciu kosztów będzie mógł zarobić?

@Julita

Tak, to jest mało. Wyobraź sobie, że musisz być do dyspozycji non stop. Wozisz ludzi rano do pracy, przywozisz po pracy, jeździsz z nimi do sklepu. Dbasz o auto. Zjeżdżasz z nim na kołach do PL, zazwyczaj kilkanaście godzin za kółkiem. I niech nikt tu nie próbuje bredzić o drugim kierowcy. W takiej podróży ekipa na busie zazwyczaj jest po ostrym spożyciu. A tzw. Premia za taką jazdę to jakiś śmiech na sali, doczekać się jej to mega problem, a często jest pomijana. Babsko od aut bo inaczej o tej kobiecie nie da się napisać… wiecznie stwarza jakieś problemy. Dodam że jeśli ktoś potrzebuje żeby go zawieźć na lotnisko to buli i to gruby hajs. A nie daj Bóg żebyś nie miał podpisanego kwita to będą męczyć Ciebie kierowcę. Zatem licząc na PLN miesięczną premia za kierowcę to szalone 180 zł, przy wożeniu ludzi średnio 24 dni w miesiącu. To ja teraz zapytam… czy to dużo?

@Realny

To miała być odpowiedź poniżej niejakiemu zmyślonemu Wiktorowi… bo żaden kierowca w lambdzie nie jest zafascynowany tymi rzekomymi premiami…

@Realny

Tak się składa że od kilku miesięcy pracuje w kadrach i widzę że nie masz wogole pojęcia o czym piszesz. Zapewne nie pracujesz już dawno w tej firmie i stąd te komentarze pozdrawiam Wiktor

Ktoś

Może w biurze w stolicy będzie inaczej? tak patrzę na te pozostałe odradzające opinie względem wyjazdów, że zastanawiam się jak pracuje się u nas. Mam na myśli zatrudnienie jako koordynator projektów żelbetowych. Taka oferta mi się wyświetliła jakiś czas temu. jest jeszcze parę dni na złożenie kandydatury. Tylko na ile oceniacie, że warto? jakie mogą wychodzić przedziały placowe?

iżzynier
@Ktoś

i jak, pracujesz ? Możesz cos więcejna pisac ?

iżzynier
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

A może jekiś inżynier wypowiedzieć się jak wyglada praca, godziny pracy, dojazdy, zakwaterowanie, wynagrodzenie ?

Eryk

Podaj namiary na ta ochrone Przyjmuja tylko jak masz niepelnosprawnosc zdrowych nie chca bo nie dostajadoplat

Dariusz

Dużo jest osób nowych młodych bez doświadczenia więc jak zalapia i wpadną w rytm to będzie z górki ale wymaga to czasu, uważam że każdemu trzeba dać szansę

Maxi

Ubrania są szyte a jak ktoś kupuje BHP w Juli to wiadomo że będzie nie zadowolony he ja też bym był... Firma bardzo dużo rzeczy zapewnia i ma bardzo dużo pracy na kilku rynkach

Waldek

Teraz jest jakiś mały przestój ale do połowy lutego i pewnie ruszy pełną parą z resztą jak zawsze. Mi pasuje zawsze dłużej posiedzę w domu z rodziną, i wszyscy zadowoleni

Mila

Witaj a co można zrobić by na taka wspomniana budowę jednak nie trafić? Macie przy tym jakieś większe porady? partner chce przyjść na zbrojarza. Czy doświadczenie wpłynie na jego zarobki? ma 4 lata

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 711.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 551, z czego 331 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 158 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambda S.A.?

Kandydaci do pracy w Lambda S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambda S.A.