sport klinika

Żory

Opinie o sport klinika

ona 2013-06-15 22:49:54
nie polecam tego pracodawcy, w klinice panuje sytuacja jak w [usunięte przez admina],brak podwyżek, cały czas obiecanki, [usunięte przez admina] ogólna zmowa milczenia ze wzg na [usunięte przez admina], ludzi zwalnia się z dnia na dzień. Cieszę się, że pracowałam tam jedynie kilka miesięcy i sama zdecydowałam się na odejście. Uważajcie na tego pracodawce!!!!
zbpp 2013-10-26 19:56:17
byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej, porażka, nie polecam, chcieliby żeby człowiek pracował za darmo.
iga 2014-04-12 22:16:24
Masakra (usunięte przez administratora),kasa żadna .
marysieńka 2014-05-23 21:18:09
Totalna masakra
zwolniłam się 2016-10-20 17:42:54
Konkrety to na pewno to, ze owszem płacą, bo muszą, jeśli zatrudniają kogoś na umowę (przepisy prawa ot co), ale płacą marne grosze. Nadgodziny nie są wypłacane, można je co najwyżej "wybrać" w postaci wolnych godzin/dni (a to niezgodne z przepisami). Do tego kobiety traktowane są przedmiotowo zwłaszcza przez Pana Prezesa, jak i niektórych lekarzy (zaznaczam NIEKTÓRYCH). Premię można dostać owszem za dodatkową pracę po godzinach i POZA miejscem pracy (każdy inteligentny domyśli się co mam na myśli). Kobiet pracuje tam dużo, mężczyzn zainteresowanych czymś więcej niż pracą zdecydowanie mało, zatem "konkurencja" między "koleżankami" nieziemska. Nawet jeśli NIE jesteś zainteresowana "dodatkowymi przywilejami" ze strony szefa czy niektórych lekarzy to i tak na dzień dobry "koleżanki" traktują cię jak wroga i robią co mogą, zeby psychicznie wykończyć. Mowa tu o koleżankach, które pozostają w bliższych relacjach z Panem Prezesem czy Panami Lekarzami, bo przecież boją się utraty ciężko wypracowanej pozycji.
Zatem reasumując - miejsce pracy całkiem fajne - klinika stworzona z rozmachem - klasa i styl - niektórzy lekarze naprawdę są ludźmi z powołania i potrafią traktować pracowników z szacunkiem i TYLKO jak pracowników, ale to niestety garstka. Idąc tam do pracy trzeba stworzyć bilans - z jednej strony praca w prestiżowym miejscu, nawet całkiem satysfakcjonująca jeśli ktoś lubi kontakt z ludźmi (pacjenci), z drugiej strony trzeba walczyć z "propozycjami" szefa i lekarzy, wrogością koleżanek, które kopią dołki i niszczą. Warto się zastanowić, bo to zadanie jedynie dla osób o bardzo silnej psychice i stalowych nerwach.
nie polecam 2016-10-20 17:48:30
Wybudowali sobie hotel, niby dla pacjentów i ich rodzin... Pewnie po części tak, bo sporo ludzi ściąga z całej Polski, zeby się tam leczyć... Mnie to ciekawi, który pokój jest apartamentem szefa i jego dziatek... Taka tam atmosfera niestety. Jeden wielki " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;.
Zostaw swoją opinię o sport klinika - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sport klinika