Domowe Przedszkole Oliwkowy Gaj

Łódź

Opinie o Domowe Przedszkole Oliwkowy Gaj

zdegustowany 2010-10-21 07:20:56
żenada, nie polecam, chyba że ktoś ma rozpieszczonego bachora i nie obchodzi go czy dziecko się czegoś uczy, bo tam na pewno NIE, chcecie żeby dziecko się czegoś nauczyło to do PAŃSTWOWEGO, a nie tam, gdzie tylko wam oczy mydlą
GOWORK 2010-10-29 22:48:30
W imieniu właścicieli Domowego Przedszkola OLIWKOWY GAJ uprzejmie prosimy o nie przysyłanie do w/w aplikacji, CV i listów motywacyjnych przez osoby, które:
1. dzieci nazywają bachorami;
2. uważają, że wszystko co państwowe jest dobre, a co prywatne-złe (poziom nauczania i atmosfera w przedszkolu zależą od ludzi tam pracujących! dobrze może być zarówno w państwowym, jak i prywatnym; źle może być i w prywatnym i w państwowym);
3. nie rozumieją idei domowego przedszkola i indywidualnego traktowania każdego dziecka (ciepła, rodzinna atmosfera nie wyklucza nauczania na wysokim poziomie);
4. nie szanują ludzi, nie akceptują inności, nie potrafią rozmawiać.
majki 2016-05-20 11:08:41
fakt, mała rotacja ale taki biznes to żyła złota... prywatne domowe przedszkole to rewelacyjna alternatywna dla zapchanych i słabych jakościowych państwowych przedszkoli
Zostaw swoją opinię o Domowe Przedszkole Oliwkowy Gaj - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domowe Przedszkole Oliwkowy Gaj