Grupa Transportowa - Van Cargo

Łuków

Opinie o Grupa Transportowa - Van Cargo

grześ 2015-09-26 18:45
praca tam to jedno wielkie nieporozumienie, jeżeli nie musisz to tam nie pracuj
obecny 2015-10-20 11:41
a ja nie narzekam. jest to lider z branży transportowej i logistycznej w naszym kraju. szczerze polecam.
LaseMaster 2016-03-03 11:30
to bardzo dobre miejsce dla ludzi którzy chcą pracować, lenie, kombinatorzy, mają tam pod górę.
kurierka 2016-06-02 23:02
szczerze odradzam pracy w tej firmie, nie dbają o pracowników pracownik musi sam na siebie zarobić tzn na swoja wypłatę, koszty funkcjonowania biura a nawet na połączenia telefoniczne które wykonuje, zapomnieć można o jakichkolwiek bene-fitach..marna podstawa omijać szerokim łukiem
Frytki 2017-04-06 17:26
W oddziale panuje dosyć duża swoboda co sprzyja dobrej atmosferze w zespole i nie powoduje stresu, jednakże centrala w Warszawie żyje w swoim świecie i nie rozumie potrzeb oddziałów. System premii i rozliczeń poszczególnych sekcji jest bardzo skomplikowany ale po opanowaniu go dowiadujemy się, że każdy koszt jest odciągany od wspólnej puli premii. Mam na myśli wszystko - od obciążeń operacyjnych po kawę, mydło czy papier toaletowy. Zawsze przed zakupem trzeba się zastanowić czy te ręczniki papierowe są naprawdę potrzebne. Trudno zdobyć klienta, który nie zostałby zabrany przez centralę lub inny oddział, a pomoc przełożonych kończy się na otrzymaniu maila z linkiem firmy do sprawdzenia (lub informacją co znajduje się w gazetce Lidla - zależy jaki dzień się trafi). Co do maili... co miesiąc (lub inny interwał czasowy) dostaje się maila z "góry", który jest taki sam jak miesiąc temu, dwa miesiące temu, itd, itd... Polecam stworzyć szablon z gotową odpowiedzią, wysyłaną co miesiąc przed zamknięciem miesiąca (koniecznie z kolorowymi odnośnikami!) Po wygraniu przetargu przez sekcję nie ma się z czego cieszyć - zazwyczaj oznacza to tylko tyle, że najlepszy oddział Warszawa wie, że firma z przetargu jest lewa albo i tak wydarzy się coś, co te wygrane trasy odbierze.

Dużo minusów ale plusy tej pracy też są. Atmosfera w zespole jest super (informacja do centrali - siedzimy w różnych pomieszczeniach ale rozmawiamy ze sobą. Serio). Styl pracy zależy od Ciebie byleby robicć wynik i zarabiać. Jeśli nie masz doświadczenia albo chciałbyś się tu zatrudnić i zacząć swoją poerwszą pracę to dobrze trafiłeś - przez rok, dwa, trzy nauczysz się wszystkiego a potem odejdziesz do lepszej firmy, mając w CV dosyć dobrze rozpoznawalną markę (ach czuję już te zachwyty szefostwa po przeczytaniu tych ostatnich słów). Poza tym, na rozmowy kwalifikacyjne przychodzą po dwie, trzy osoby więc jeśli zaakceptujesz warunki finansowe to masz duże szanse żeby zostać zatrudnionym. Co nie oznacza, że ludzie którzy tu pracują są pierwszymi lepszymi - zespoły w sekcjach są bardzo fajne i bardziej kompetentne niż niejedna managerka departamentu ;)
Ogólnie to miło wspominam pracę tutaj.
Zostaw swoją opinię o Grupa Transportowa - Van Cargo - Łuków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Transportowa - Van Cargo