uslugi transportowe roboty ziemne Pietrzak Zbigniew

Iłów

Opinie o uslugi transportowe roboty ziemne Pietrzak Zbigniew

darek 2010-05-03 18:31:28
praca na zestawach samowyladowczych w sezonie mordercza .Pracujemy ile sie da czyli do 100 godzin tygodniowo .czasami zdarzaja sie maratony po 35 45 godzin non stop .Szef bardzo nerwowy obeligi skierowane do kazdego pracownika zero szacunku . A co ladunkow wozimy po 35-40 ton. Po sezonie czyli od listopada do kwietnia nedza wyplaty po 100zl tygodniowo
gra....k 2011-11-08 13:23:00
Bardzo nerwowa współpraca z szefem firmy. Nie wiem dlaczego, ale uważa że wszystko i wszyscy powinni działać tylko na jego zysk, nie liczy się ze swoimi pracownikami jak i firmami w których współpracuje. Próbuje złapać kilka robót naraz, co w konsekwencji skutkuje nie podstawieniem odpowiedniego taboru do ani jednego zamawiającego i partaczy przez to robotę u wszystkich. Nie polecam.
Michał 2016-04-22 14:48:52
Witam, może ktoś przybliżyć mi obecną sytuację w firmie Uslugi transportowe roboty ziemne Pietrzak Zbigniew?
Zostaw swoją opinię o uslugi transportowe roboty ziemne Pietrzak Zbigniew - Iłów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie uslugi transportowe roboty ziemne Pietrzak Zbigniew