logo Auchan

Auchan

Poznań

Opinie o Auchan

Adam 2009-08-12 01:08:47
Wyzysk przez gigantyczne "W". To miejsce to jedna wielka fabryka zysku dla francuzow. Traktowanie pracownika graniczylo z lamaniem podstawowych praw czlowieka, kontrolowanie przerw z odbiciem jak w obozie pracy [w tym i przerw na potrzeby osobiste, z ktorych - o zgrozo - nalezalo sie wytlumaczyc!]. Zenujace miejsce, ktore powinno zniknac z powierzchni pieknych, Poznanskich ziem. Pomijam juz fakt kantowania klienta zawsze i wszedzie i - uwaga - wypiekania spozywcow, w tym paczkow, etc z produktow "ze strat", czyli wysypanych na podloge, rozdartych opakowan, etc. Takie dzialanie bylo tam na porzadku dziennych. Jesli chodzi o place, to byly zenujaco niskie jak na miasto Poznan, zeby nie powiedziec glodowe. Jesli tylko mozecie [i cenicie choc troche wlasne czlowieczenstwo], to unikajcie tego miejsca za wszelka cene. Mowa naturalnie o markecie Auchan - Poznan/Komorniki.
Oszukani 2009-11-08 19:36:26
[usunięte przez moderatora] i nic wiecej wykorzystuja tylko ludzi!
ja 2011-10-07 17:47:06
stek bzdur
pracuje w Auchan Komorniki od 6 lat i nic takiego co wypisują poprzednicy nie ma miejsca
Praca jak to praca - raz przyjemniej raz mniej przyjemnie ale niegdy nie pracowałem w firmie gdzie tak uczciwie traktuje sie klienta i pracownika
hjahah 2016-04-05 23:15:48
umowa o pracę powinna byc normą, a nadal traktujemy ją jak luksus. Pracownicy hali potrzebni sa także do Krakowa. Czy orientujecie sie ile można zarobić?
Zostaw swoją opinię o Auchan - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan