Opinie o Cinema City w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cinema City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cinema City na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cinema City w Lublin

Hej, widziałem aktualna ofertę od CC dla Asystenta ds. prawnych i administracyjnych. Jestem już na piątym roku prawa a piszą, że takich studentów też poszukują. czy jest tu może ktoś kto zajmował się ta funkcją i mógłby polecić?

Kandydat Nowy wpis

Chcę zmienić swoją obecną pracę ponieważ mnie nie zadowala. Czy w pracy CC poszukiwani są mówi ludzie? Dodam że mam 28 lat prawie i nie jestem studentem. Doświadczenie w branży filmowej mam, zwłaszcza w obsłudze co może potwierdzić dokument wystawiony przez prezesa CSK.

Inga Nowy wpis

A co to za jakieś zapowiedzi odnośnie upadku kina były z rok temu? to uzasadnione sugestie? Na moje oko kino chyba jeszcze działa? Opiszecie jak w tym roku się pracuje? były w ogóle jakieś większe rotacje? Będę od stycznia szukać sobie pracy, myślicie ze warto zostać cv?

Askier Nowy wpis

Padacie? Wasz brytyjski właściciel ogłosi bankructwo.

Majalu

20 minut reklam to chyba trochę dużo. Cinema city w plazie, ma bardzo nie miła obsługę.

Krzysztof
@Majalu

Ale wiesz, to tak wszędzie, w każdym kinie, ja zawsze mam tego serdecznie dość, dlatego tak rzadko chodzę do kina. Ciekawe w sumie czy te reklamy wliczone są w długość filmu :D A obsługa czemu niemiła, jakoś nieodpowiednio się zwracali czy jak?

Alicja

Zastanawia mnie aktualna sytuacja w lubelskim Cinema City na Witosa. Pracownicy, co się z Wami dzieje i jak wygląda kwestia pensji w czasie, gdy kina są zamknięte i potrwa to jeszcze jakiś czas? Będę wdzięczna za odzew.

Kylo
@Alicja

Filmy są bardzo faunę i ceny w miarę przestępne ale bar jest tragedia ceny maja z kosmosu napuj duży ,0,75 żeby 23 złote kosztował stanowczo odradzam kupywanie w barze cinema city bo są zwykłymi zlodziejami

Filomena

Podpowiedzcie jak firma radzi sobie w tym bardzo trudnym czasie?

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi newsami o Cinema City? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

gal anonim

Aktualnie zwolnienia grupowe ludzi na kabinach :) Automatyzacja kina pełną parą.

Nickiticky

Pracowałam na dziale obsługa widza w Zielonej Gorze i bardzo dobrze wspominam tam prace, naprawdę warto i polecam.

Nigdy więcej

Pracowałem w Galeri Północnej, polecam na pierwszą prace. Atmosfera jest dobra, pracy nie dużo a jedynymi problemami byli...klienci i nadludzie z cudownego Biura. Klienci wiadomo: czasem pajace, czasem nawaleni, czasem czepliwi...dużo można zobaczyć i o sobie usłyszeć. Jak ktoś się obawia właśnie ich to nie są tacy straszni...a przynajmniej nie tak straszni jak najlepsi na świecie pracownicy cinema city (nie to co ty, jakiś all job pff). BIURO to byli pracownicy All Job (tak jak ty, przyszły pracowniku kina), ale tym się od ciebie różnią, że ktoś ich docenił. Tak ich docenił, że większości coś się w główkach poprzestawiało i teraz są poważnymi SV czy innymi managerami. Zasada jest prosta: im bardziej się podlizujesz, tym lepszym pracownikiem jesteś. Spróbuj tylko popełnić błąd...twój Super Visor już to odnotował. Raczej nie licz na jakikolwiek awans tam, nie warto. Co do oglądanie filmów ZA DARRRRMO (tylko od poniedziałku do czwartku) to nie do końca jest tak różowo jak ludzie tu piszą. Otóż aby dostąpić zaszczytu wejścia na sale muszą być spełnione pewne warunki: 1. Wolne miejsca 2. Wysłanie przez ciebie dyspozycji/grafiku 3. Dobry humorek nadczłowieka z biura 4. Posiadanie identyfikatora przypiętego na sobie Jak wygląda praca w CC? Powiem Ci. Większość tygodnia nic się nie dzieje (weekendy i środy po południu to za to istne oblężenie) Większość kina przez cały czas jest usyfiona, tam gdzie pracowałem pod szafkami dalej jest jakiś brud, niezmywalny twoim jedynym narzędziem, które tak dla odmiany jest sprawne, czyli meridą. (Merida to taki płyn do wszystkiego i na wszystko). Mopy brudne, miotły połamane, leniuchy się rozpadają...no chyba że nadludzie dadzą ci nowe. Ogólnie przez prace tam boje się siadać na tych fotelach...tak naprawdę to nigdy nikt ich nie myje...chyba że meridą z sosu. Tuż przed moim odejściem komuś zdarzył się wypadek, i takowy fotel obsikał. Nigdy nie zgadniecie czym to było myte. Ja zgadłem. Jak przychodzi wizytacja, z góry: generalne porządki, wszystko ma być czyściutkie. Wtedy dostaje się nawet czyste mopy. Pracownik Miesiąca Zabawa polega na tym, że musisz przepracować jak najwięcej godzin i za to dostajesz 2 vouchery. 2 vouchery pracownicze co sobie myślałeś? Działają one tak, że możesz sobie wejść na film od poniedziałku do czwartku, jeśli SV albo inny nadczłowiek Ci pozwoli. Współzlecienioboircy Większość to świetni ludzie, trafiłem na naprawde kapitalną ekipe :D

Majka

Pracowałam jakiś czas temu w kinie. Oto plusy i minusy: - tylko dwa dni w roku (Boże Narodzenie i Wielkanoc) wolne od pracy - niewygodne mundurki, szczególnie dla dziewczyn pracujących na barze, kiedy na zamknięciu trzeba było schylać się w krótkiej spodnicy żeby wyczyścić spód popcornicy - jeżeli supervisor cie nie lubi to będziesz mógł odczuć konsekwencje tego na każdej wspólnej zmianie. Przedłużanie zamknięcia i rozliczenia kasy, robi problemy z puszczaniem na przerwę, ogólnie rzecz ujmując utrudnia prace. - dramy w menadżerce które były przenoszone na innych pracowników - na barze trzeba płacić za każdy brakujący kartonowy kubełek na popcorn czy kubek na picie, więc można było nabić sobie nawet po 50 zł manka. Najśmieszniejsze jest to że czasami trafiały mi się dni kiedy jednego dnia miałam dodatkowy jeden kubeczek na picie niż powinnam mieć wg systemu, a następnego dnia musiałam płacić jeżeli brakowało mi takiego samego kubka. -o ile nie jesteś starym pracownikiem albo wazeliniarzem to jesteś bardzo źle traktowany przez supervisorów i menadżerów. + częste akcje premiowe np. jeżeli w jednym miesiącu przepracujesz x godzin to masz dodatkowe x zł do wypłąty +elastyczny grafik (ale musisz zadzwonić jako jeden z pierwszych z dyspozycjami albo nie będą one brane pod uwagę) +darmowe wejście do kina (ale dużo pokrętnych i bezsensownych zasad wokół tego) +dużo młodych ludzi Jeżeli chcecie zarobić to lepiej idzcie na kelnerstwo - tyle samo przepracujecie, a zarobicie dużo na tipach :)

Alicja

@Tośka, możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie Cinema City? Pracowałaś w obydwu miejscach o których piszesz w swoim komentarzu? Jeżeli tak to jakie dokładnie różnice zauważyłaś w obydwu miejscach pracy? Wyraź swoją opinię w sposób bardziej merytoryczny i szczegółowy, będzie ona pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Tośka

Jeżeli ktoś wybiera pracę w Cinema w Lublinie to tylko w Plazie, na Felinie nie polecam (brak szacunku dla pracownika i zwolnienia bez powodu)

Alicja

@somebody, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Cinema City. Możesz napisać coś więcej na temat atmosfery panującej pomiędzy kadrą pracowniczą? Jak ocenisz możliwości rozwoju zawodowego pracując w tej firmie? Czy pracodawca organizuje pracownikom szkolenia podnoszące ich standardy np. jeżeli chodzi o obsługę klienta? Jak wygląda ta kwestia? Zachęcam do dyskusji.

somebody

Minusem jest praca w święta i do późna. według nich osoby mieszkajace w danym miescie na stałe nie obchodzą swiat. na nie zaslugują tylko studenci którzy są z poza. Z grafikiem różnie, raz dostaniesz 4 zmiany i jet ok a raz 1 na tydzień. Składanie dyspozycji na zasadzie kto pierwszy ten lepszy... także różne sytuacje potem wychodzą . Zdarzały sie zwolnienia pod koniec bądź w trakcie czyjejś zmiany. Podczas szuaknia nowego sv nie brali pod uwage osob z dłuższym stażem które cos potrafia, tylko z reguly nowe osoby które pasowały menagerowi. Szacunek do pracownika a raczej jego brak. żeby zarządzać innymi potrzeba kompetencji, studiów czegokolwiek. Niektórym tego brakowało. na początku praca wydawała sie fajna potem dużo się zmienilo, na kasie na tygodniu siedzisz 7 godz nic nie robiac. nie wolno sie uczyc, o telefonie nie wspomnę. Takze patrzenie w sufit.....Wielki problem gdy ktos nie możne wciskanie zmian na siłe. Co do rotacji była sporo, raz za dużo pracowników co przekładało się na zmiany, raz za mało. Także brak kompetencji i logicznego zarządzania ilościa personelu. Bywały sytuacje ze gdy nie było ruchu a na zmianie było wiecej osob po 3 godz potrafili wypuscic do domu...

Bolo

Czy to pewne, że będą zwolnienia?

Alicja

@isia czy tak było w ofercie pracy napisane? Czy może na rozmowie Ci tak powiedzieli? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą w Cinema City? Czy polecacie pracę?

Aga
@Alicja

Przyjmują tylko studentów/uczniów :) trzeba mieć legitymację studencką albo szkolną. Ja aktualnie pracuję, jeśli ktoś chce coś wiedzieć, pisać :)

B.
@Aga

A w jakim mieście pracujesz? I czy jeśli nikt do mnie się nie odzywa po rejestracji na stronie Alljob, to czy mogę zanieść CV osobiście do kina? Z góry dziękuje za odpowiedź:)

Isia
@B.

Przecież w każdym ogłoszeniu jest ze tylko studenci.

Natalia
@Aga

jaka jest stawka godzinowa?

isia

szkoda że tylko studentów biorą.

Alicja

Aktualnie poszukują do pracy jako Specjalista ds. AP. W ofercie napisane jest, że zapewniają umowę o pracę atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pakiet medyczny. Ktoś jest zainteresowany aplikowaniem na takie stanowisko pracy?

Mega nie miła obsługa w Gliwicach

Alicja

Na stronie Cinema City możecie znaleźć ciekawe historie pracowników, ciekawostki o tym, jak potoczyła się ich kariera zawodowa https://www.cinema-city.pl/praca-od-kasjera-do-bohatera - a Wy jakie macie historie?

Zostaw merytoryczną opinię o Cinema City - Lublin

• Jak się pracuje w Cinema City?

Zobacz opinie na temat firmy Cinema City tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cinema City?

Kandydaci do pracy w Cinema City napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cinema City