Opinie o Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska w Grudziądz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jaka umowa obowiązuje w Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska podczas okresu próbnego?

Anna Nowy wpis

Umowa o pracę na czas określony.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Firma zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy. Telefon, komputer i auto. Telefon służy wykonywanym zadaniom, więc może być pomocny w różnych okolicznościach.

Sławomir
@Anna

Taki sprzęt to standard w wielu firmach. Napiszesz o benefitach? Są dodatki z funduszu socjalnego takie jak np. prywatna opieka lekarska? Bo na tym by mi zależało jakbym się przyjmował :)

Anna Nowy wpis
@Sławomir

Nie ma takowej. Benefity to auto, telefon, najnowszy sprzęt komputerowy i atmosfera gratis :-)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Od kilku lat zespół jest niezmienny :-)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Roman

Przeczytałem, że w 2014 roku pracownik nie mógł liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Jak jest teraz? Czy obecnie pracownik może liczyć na profesjonalne szkolenia?

@Roman

Tak, zawsze przechodzi cykl szkoleń u nas.

Weronika
@Anna

Można wiedzieć co się na ten cykl szkoleń składa?

@Weronika

Tak, wszystkie szkolenia, które znajdziesz w zakładce szkolenia na(usunięte przez administratora)

Zbigniew
@Anna

Osoby bez doświadczenia też spokojnie mogą tu liczyć na zatrudnienie?

@Zbigniew

Obecnie nie zatrudniamy. A jeśli chodzi o doświadczenie, to zależy na jakie stanowisko.

Jak szefostwo w Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska traktuje ludzi?

Ze wzajemnością :-)

Jaki jest styl zarządzania w Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska?

Styl zależny od gotowości Współpracownika, jego doświadczenie i kompetencji :-)

Urszula

Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska ma w ofercie szkolenia dotyczące rozwoju kompetencji miękkich. Czy spotkaliście się już z tą firmą? Być może uczestniczyliście w którymś z ich szkoleń? Jakim pracodawcą w oczach pracowników jest ta firma? Polecacie pracę w tej firmie?

@Urszula

Zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania :-) A nasza oferta znajduje się na www.DNAwBiznesie.pl :-)

olga

wiem, że pracownicy CONCRETU sami piszą komentarze na swój temat na różnych formach więc proszę brać je z rozwagą. Szkolenia średniej klasy. Brak szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

@olga

Ciekawa opinia. Rozumiem, że była Pani Pracownikiem firmy?

Ada

Zgadzam się w 100%, było bardzo ciekawie i pouczająco

@Ada

Niech służą Ci jak najlepiej :-)

Dawid

Macie jakieś inne szkolenia oprócz bhp?

@Dawid

Mamy :-) Na www.DNAwBiznesie.pl mamy pełną ofertę. Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych, sprzedażowych, z zarządzania. Wszystko to z wykorzystaniem najnowszych badań nad mózgiem. Czego Pan poszukuje?

Syla

@graszka a wiesz może, jakie konkretnie szkolenia oferuje firma?

Majka

Super szkolenie. W końcu nauczyłam się jak mówić "nie". Asertywność to fajna sprawa

Alex

Bardzo fajnie prowadzą szkolenia, solidna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska - Grudziądz

Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret Anna Urbańska
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Mieszka I 7d
    86-300 Grudziądz