Opinie o HETMAN-CB w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HETMAN-CB. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HETMAN-CB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HETMAN-CB w Toruń

Dawid Nowy wpis

To prawda ze ta firma już nie istnieje?

ha ha ha Nowy wpis

Przecież ta firma już nie istnieje od 30 września 2013 roku ogłosiła upadłość bzdury piszecie ludzie pewnie sam prezesik to pisze dla uciechy likwidatora zemną się nadal nie rozliczyli pomimo wyroku sadowego. Żałosne żałosne i jeszcze raz żałosne. Odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z M G chyba że macie plecy w postaci ludzi z miasta to może dacie prezesowi radę inaczej odradzam.

roman bistro hop Nowy wpis

również czuję niesmak gdy na takim forum zbacza dyskusja z merytorycznego toru i zaczynamy się zajmować samochodem prezesa. proszę was, skupmy się jednak konkretnie na samej pracy i sprawach stricte zawodowych. zapytuję więc jak bardzo elastyczny grafik można wynegocjować w firmie HETMAN-CB? pozdrawiam

były Nowy wpis

Ha ha ha luuuuuuuudzie to warszawski cwaniak nie prezes ponoć papiery na wariata sobie załatwia aby przed US PIP i innymi urzędami wywinąć się. Jaguarem jeździ a z butów słoma wyłazi ha ha ha :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w HETMAN-CB się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
no name

Jako pracownik tej firmy nie mogłem narzekac na wynagrodzenie kiedy władze miał prezes.było solidnie.Natomiast wraz z przekazaniem władzy pani (usunięte przez administratora) wszystko sie zmienilo. Do dziś nie dostałem wynagrodzenia i wiem,ze nie jestem jedyny.Pozdrawiam

?

Jest w upadłości z większą ilością pracowników się nie rozliczył pan prezesik będą sprawy cywilne bo ten sam prezesik to właściciel Ulricha i ponoć wielką fabrykę w Starachowicach buduje a dla byłych pracowników kasy na wypłaty niema żenada syf i mogiła

Jak tam z bezpłatnymi urlopami w HETMAN-CB Toruń?

Czy firma hetman-cb w ogóle istnieje? Próbuje wejśc na ich strone to mnie przekierowywuje do google, wie ktos coś? Upadli?

Witek

To firma dla twardych i bezwzględnych ludzi, jak większość firm korporacyjnych , handlowych . Podobno zajmują się teraz dużymi projektami, Wiem że władzę tam trzymają kobiety, silne.

aldona

Działu serwisu w tej firmie w zasadzie nie ma. Pracuje tam jedna babeczka co nic nie wie, i dwóch gosci- jeden też nic nie wie, a drugi wie trochę wiecej ale jak jeszcze ulrich działał samodzielnie to go zwolnili- bo słabo się wyrabiał. Pracownicy co coś wiedzieli odeszli do konkurencji. Obecnie Hetman oferuje markę Ulrich którą kupił w nie do końca jasnych okolicznościach, ale zaplecza nie ma. Ciągłe przeprowadzki. Dziwna ta firma.

inter

Witam . Może jest osoba która obecnie pracuję w tej firmie w dziale serwisu ?

Tomasz

fgh - 2011-12-14 14:15:32 dostajesz tylko kartę do telefonu, jeździsz swoim autem-ale zapomnij o umowie za wynajem auta.płacą ze sporym opóźnieniem lub wcale. NIE POLECAM, NIE POLECAM !!!Jak każda firma, Hetman płaci za pracę, widocznie u Ciebie tego szczegółu zabrakło ;) Ja jestem pracownikiem, zadowolonym pracującym i zarabiającym pracownikiem .

fgh

Witam, firma o której mowa poszukuje pracowników. Jestem zainteresowany zmianą pracy ale na lepszą. Mam doświadczenie w tej dziedzinie oraz motywacje do osiagania wyników w pracy. Pytanie do Was \"byłych bądz obecnych pracowników\" jakie są zarobki min oraz max oraz po jakim czasie moge dostać umowę o pracę. NIe ukrywam ze narzędzia w postaci samochodu czy też firmowego telefonu sa niezbedne w pracy handlowca, czy równiez mogę takowe otrzymać ?. Z góry dziekuje za odpowiedź

ja pracuję w tej firmie, ktoś napisał o \"gadżetach\" i to święta prawda, jeżeli komuś zależy na dodatkach i wtedy czuje się doceniony praz pracodawcę, to lepiej niech się nie podejmuje tej pracy. Firma chce zarabiać i wynagradzać, nie jest jedna z wielu dających pozory, jestem bardzo zadowolony

dobra firma dla osób, które wiedzą czego chcą, super płacą

aaa

a ty nie dostałeś pieniędzy ? czy tak teoretycznie piszesz ?

OLA

Samochód, komputer, telefon…. uwielbiam „wyrobników” z gadżetami. Swoją wypowiedzią potwierdzasz jak mało oczekujesz od pracodawcy. Na rynku Polskim jest mnóstwo takich firm, więc pewnie nie będziesz miał problemów ze znalezieniem pracy. Hetman wymaga i płaci niestandardowo za myślenie. POLECAM uuuuuuuuu, grubo z ortografią chyba jesteśmy na bakier :)

Pracowałem w tej firmie jako handlowiec – jasne zasady. Firma wymagająca ale też niestandardowo płaci. Może uczestnicy forum podadzą swoje nazwiska i zweryfikujemy czy tam pracowali? Osobiście wysoko oceniam pracodawcę, oferowane usługi na wysokim poziomie, znane marki, łatwo to sprawdzić.

OLA

Zostaw merytoryczną opinię o HETMAN-CB - Toruń