Opinie o Fabryka Formy S.A. w Sierosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fabryka Formy S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Formy S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Formy S.A. w Sierosław

Jan

Jak tu jest z dostępnością wolnych weekendów i co w praktyce oznacza stwierdzenie o elastycznym grafiku i dopasowanych godzinach? Pisano tak w ofercie na recepcjonistę, co ponad miesiąc czasu już jest wystawiona. Proszę też pisać, z jakiego względu jest tu świetna atmosfera. bo o tym też napisano i ile płacą? Bo o tym z kolei w ogóle nie napisano.

Super? Ale odnośnie czego dokładnie? Właśnie tej stawki, grafiku, atmosfery..? Dopytuję, bo ta opinia z czerwca jednak trochę się kłóci z tym co piszesz. Jakie teraz warunki proponują pracownikom?

Jan

były Nowy wpis
@Jan

Generalnie mogę sie wypowiedzieć jak były pracownik FF stanowisko trener florowy. Pracowałem ponad 3 lata do połowy 2019 r. I generalnie jeżeli od tego czasu się nie zmieniło za dużo to nie polecam. Presja psychiczna jak najbardziej istniała. Premii nie było w ogóle bo plany jakie nam robili były nieosiągalne w żadnym miesiącu do tego stopnia, że nikt z zespołu nawet nie patrzył na nie. Irek i Karina już nie pracują w FF, ale jak jeszcze była Karina to potrafiła nagrywać Nasze spotkania dyktafonem który zostawiała w torebce i "szła za potrzebą" aby dowiedzieć się kto co mówi. Czy dalej tak robi ktoś - nie wiem. W FF z pozycji pracy na siłowni awans można było dostać jedynie w momencie kiedy się donosiło, albo osoba wyżej się zwalniała i było się z Poznania. Bywały też sytuacje w Poznaniu, gdzie podczas spotkania z Irkiem (właściciel) jedna osoba zgłosiła swoje obiekcje dot. warunków pracy itd a ten ją po prostu zwolnił. Reszta grupy się wstawiła za tą osobą i... zwolnił całą załogę. No podejście do pracownika top, ale co się dziwić jak się pracuje na zleceniu, dziś jesteś, jutro przyjdzie 18 latek, który będzie robić za Ciebie. Menagerowie też nie wiadomo skąd, zero doświadczenia, ale kolega kolegi i się pojawił chociaż wiedza z zarządzania żadna. Praca w weekendy jak robisz na siłowni to kwestia dogadania z zespołem/ przełożonym/ koordynatorem czy kto tam jest teraz. Ja pracowałem podczas studiów i nie było problemów z dostosowaniem grafiku do tego, ale tak jak mówię kwestia osoby, która to ogarnia - pare lat temu sami sobie zapełnialiśmy grafiki - trenerzy, trenerom a recepcja recepcji. Ogólnie praca dla studenta całkiem ok czy na recepcji czy na trenerce, ale żebym miał tam spędzić dłuższy czas po studiach to sorry, sama zleceniówka to przekreśla i brak perspektyw na rozwój, chyba, że chcesz jako trener personalny się rozwijać i jedynie korzystać z powierzchni siłowni, ale to też podkładali kłody pod nogi Jak kogoś to zainteresuje to mogę opisać kilka "historii" z pracy w FF bo się uzbierało, może wtedy jakiś obecny pracownik potwierdzi/zaneguje czy takie praktyki są dalej obecne.

Nadia Nowy wpis
@były

Czyli w ogóle nie ma szans na umowę o pracę? Na żadnym stanowisku (nie mówię o kierowniczych oczywiście) i nawet po nie wiem, kilku latach (no może przesadzam ale powiedzmy 1-2 lata;).

Tak dobrze się tu pracuje, że nie ma chętnych do pisania? Warto starać się o pracę??

Prakra Nowy wpis
@Zainteresowany

Nie, nikomu nie polecam. (usunięte przez administratora) presją, premię czasem są, ale nie są warte tej atmosfery

Iwet

Wszystkie wypowiedzi o sprawdzeniu swojej psychiki w tej firmie to prawda. Managerowie sami wprowadzają konflikty między pracownikami czy to recepcji czy trenerów zmianowych. Wyśmiewają ich i zrzucają nawet swoją robotę na innych bo przecież to oni rządzą! Ciągła walka o marne premie, zero wsparcia i nerwówka! nie tak się robi biznes. W tej firmie nie szanuje się pracowników bo po co?

Renata
@Iwet

A jaką to robotę menedżerowie zrzucają na recepcjonistów i trenerów? Musicie wskakiwać w garniaki i jeździć na spotkania z klientem biznesowym, czy jak?

Iwet
@Renata

W garniaki? Hahaha, dobre Managerowie i koordynatorzy na zleceniu zapomnieli chyba co maja w aneksach do umów, a co inni pracownicy :)

Czy można liczyć w Fabryka Formy S.A. na prywatną opiekę medyczną?

No more FF

Zapomnij. Śmieciowa umowa, paskudne godziny pracy, praca w dni wolne. Pozdrawiam ;)

@No more FF

Hej @No more FF, jak długo pracowałeś w Fabryce Formy? Piszesz o "paskudnych godzinach pracy"- w jakich godzinach pracowałeś? Wiesz może, czy często trzeba wyrabiać nadgodziny i jak są one rozliczane?

Recepcjonistka

Rekrutacja zdalna na plus. Rozmowa szybka i ciekawa. Zapewnienie o telefonie zwrotnym niezależnie od decyzji, ale nic takiego się nie wydarzyło.

Poprzednia praca, dlaczego to miejsce, stresująca sytuacja, sprzedaż produktów.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

Pewnego dnia przyjechał Irek z Kariną i kazali nam napisać kto zasługuje na jaką kwotę premii. Wspomnę tylko, że kwestia dotycząca premii była sprecyzowana w umowie. Głównym zadaniem tego "performance" było skłócić zespół między sobą, gdyż trzymaliśmy się razem i nikt na nikogo nigdy nie donosił. Z tego, co pamiętam, każdy napisał taką samą kwotę dla każdego. Największych rebeliantów, którzy twierdzili, że takich rzeczy się nie robi zwolnili jeszcze tego samego dnia.

Izabela

@Były pracownik, wspomniałeś o premii sprecyzowanej w umowie, możesz wytłumaczyć w jaki sposób ją rozliczano? Czy była to znaczna kwota? Będę wdzięczna za informacje:)

Izabela

Hej! Firma poszukuje pracownika do spraw administracyjnych: https://fabryka-formy.pl/oferta-pracy-pracownik-administracji. Zastanawiam się jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na tym stanowisku? Co powiecie o pracownikach Fabryki Formy i jaka atmosfera panuje w biurze?

No more ff

Odradzam. Moją koleżankę, z którą razem pracowałyśmy zwolnili z dnia na dzień bez podania powodu. Osobiście sama sie zwolniłam po tym, jak cały zespół dostał premię (po osiągnięciu targetu) oprócz mnie. Nie dostałam feedback, mimo, że o to ubiegalam się i osobiście właściciel zapewnił mnie, że go dostanę. Poza tym, jak wyżej wspomniany terror psychiczny. Zmieniają warunki zatrudnienia z dnia na dzień.

@No more ff

Jeśli taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce, to czy zostało to gdzieś zgłoszone? Na pewno warto spróbować wyjaśnić tę kwestię. Wspomniałaś o tym, że istnieje system premiowy, czy w umowie jest wyszczególnione, za co przyznawana jest premia? Co dokładnie masz na myśli mówiąc o zmianie warunków zatrudnienia?

No more FF
@Weronika

Witam, Sytuacja była zgłoszona z prośbą o feedback, tak jak pisałam wyżej. Żadnej odpowiedzi i wytłumaczenia nie dostałam do dziś. Jeśli chodzi o system premialny, to był sprecyzowany w umowie. Mówiąc o zmianie warunków pracy mam na myśli, że pewnego dnia przychodzi właściciel z przełożonym i twierdza, że premia, na którą sobie zapracowaliśmy (zgodnie z umową), to jednak za dużo. Po dłuższej dyskusji, z wielkiej łaski dostaliśmy połowę tego, na co sobie zapracowaliśmy. Po niecałym miesiącu bez zapowiedzi otrzymaliśmy aneks do umowy, w którym system premialny był zmieniony. Po konsultacji z prawnikiem (nie kolegą, który studiuje prawo, tylko fachowcem) okazało się, że wyżej wspomniany aneks był napisany w taki sposób, że obowiązywał od momentu jego otrzymania. Tak naprawdę, nawet jeśli go nie podpiszemy i tak jest ważny. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

A..a

Jednym słowem masakra

Aleksandra

Można by pisać i pisać. W paru zdaniach podkreślę pracę w FF.Nie polecam .Nie polecam .Nie polecam .Dlaczego ?Przyjdź popracuj A niedługo i Twoja opinia znajdzie się tutaj .Kiedy ?Już niedługo!.Jaką?Oczywiście negatywna .Pozdrawiam i trzymam mocne kciuki za przyszłych pracowników.

Sisi
@Aleksandra

Witaj . Na jakim stanowisku pracowałaś w Recepcji? I jak praca tam wyglada ? Jestem Ciekawa opini .pozdrawiam serdecznie

@Sisi

@Sisi Jesteś zainteresowana rekrutacją w Fabryka Formy? Wiesz, gdzie mogę znaleźć aktualne oferty pracy, o ile takie obecnie są?

Obserwatorka

Tragedia wypłaty nie są na czas a jak już są wypłacane to połowa a druga polowa albo z kolejną wypłatą albo sam nie wiesz kiedy i dokładnie się nie dowiesz ile tak naprawdę zarabiasz bo ani manager nie wie ani koordynator i mają gdzieś aby się o tym dowiedzieć... (usunięte przez administratora) w papierach każdy ma wiecznie jakiś problem ale do klubowiczów się uśmiecha i pokazuje jak tu jest cudownie a tak naprawdę (usunięte przez administratora)Sedecznie nie polecam....

Joanna
@Obserwatorka

Dokładnie...odradzam .Praca w,, tym czymś ,,to nie praca to sprawdzenie swojej psychiki .Wypłaty nie wiadomo za ile dni za jaki czas .Śmiechu warte

Magdalena

Tak jak pisała poprzedniczka...wypłaty jak im się podoba .Atmosfera Uuu......wiele do życzenia. Chcesz sprawdzic swoje psyche zapraszam do FF .,ale najpierw warto wyposażyć się w psychotropy.

Mega słabo oceniam .Praca na zlecenie .Nie doceniają pracowników. Wylatuja osoby które zapierdzielaja za wszystkich .Jesteś kolega ,koleżanka koordynatora jest super ....reszta do zwolnienia .Nie polecam kompletnie .Nigdy nie docenia twojej pracy!!!

Czy to prawda ,że wypłaty nie są nigdy na czas ? Miał ktoś podobna sytuacje ?

Kuba

Idealnie może nie jest ale za to wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!! Ja nie narzekam ale staram się dobrze robić co do mnie należy.

kate

witam niestety , podczas logowania którego nawet nie dokończyłam i nie zatwierdziłam, zostało założone konto i automatycznie podpisany kontrakt, z którego nie da się zrezygnować, nie wyswieta się tez informacja na jak długi czas został on podpisany, jedyne cos sie wyswietla to to kiedy mam uiscic opłatę za niby wykupiony karnet.

Pola
@kate

Podobna sytuacja spotkała nas również zobaczymy jak się rozstrzygnie. Sprawa poważna na pewno ją opisze tutaj a administrator mam nadziej że nie usunie pożytecznej opinii o tym miejscu.

Wodzianka

Dla osób chcących sprawdzić swoją wytrzymałość psychiczną to idealna praca. W tej firmie są równi i równiejsi. Kto donosi, ten ma się w firmie dobrze. Spróbuj tylko jednak wytknąć błąd koordynatorowi, zaraz będziesz mieć rozmowę „dyscyplinująca” z menadżerem. Niektorzy, zamiast swoimi obowiązkami zajmują się knuciem intryg przeciwko osobom których nie lubią. Dodatkowo masz ZAKAZ WSTĘPU jak cię zwolnią „za porozumieniem stron” - jak jakiś przestępca. Szkoda zdrowia. Moje sugestie dla Fabryka Formy S.A.: Przyjrzycie się bliżej relacjom wśród pracowników. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przyjrzec się relacjom wśród pracowników.

@Wodzianka

Jeśli relacje między pracownikami są napięte, to czy zostało to zgłoszone przełożonym? W natłoku obowiązków mogą nie zauważać pewnych sytuacji, a wiele osób w pewnością nie chce skarżyć. Warto byłoby iść do kierownictwa większą grupą i przedstawić sytuację. A czy samo stanowisko w firmie i warunki Ci odpowiadają?

Weronika

@Karolina, jakie dokładnie aspekty Cię interesują? Chodzi Ci o zarobki? Napisz proszę, czy masz już doświadczenie w branży. @anonim, praca w weekendy jest obowiązkowa, czy zależy od woli pracownika? @Waldi, czy chciałbyś pracować na konkretnym stanowisku? Przesyłałeś już dokumenty aplikacyjne?

Nie polecam stawka 15zł brutto/ godzinę czyli o 1zł 30 gr wyższa od minimalnej stawki krajowej, najczęściej pracujesz do do 22:30, oczywiście także w soboty, niedzielę i połowę dni z czerwoną kartką. Bez urlopów płatnych oczywiśćie. W sumie możnaby pisać więcej ale po co jak i tak zaraz skasują tą opinie jak paredziesiąt wcześniejszych, które tu się pojawiały i były nie przychylne.:D Podsumowując: NIE POLECAM

Anonimowo

Na jakim stanowisku taka stawka? obsługa klienta, co należy do obowiązków i jaka stawka ktoś wie??

ssss
@Anonimowo

Na każdym stanowisku. Obowiązki to obsługa klienta, sprzedaż karnetów, pilnowanie zapisów na zajęcia realizacja targetów sprzedażowych (są tak kosmiczne, że o premii można zapomnieć) :D

Waldi

Rzadko piszecie na forum, czy jest jakiś powód? Jak się aktualnie pracuje, chciałbym aplikować.

Pracownik Działu Obsługi Klienta- taka ofertę widziałam. Podpowiedzcie coś w tym temacie,

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Formy S.A. - Sierosław

• Jak się pracuje w Fabryka Formy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Formy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Formy S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Formy S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Formy S.A.
1.8/5 Na podstawie 165 ocen.

Fabryka Formy S.A.